Grzegorz Osiecki o debacie Kopacz-Szydło: Esencja kampanii w godzinę

| Aktualizacja:

Wczorajsza debata udowodniła jedno, nie ma sensu organizować kolejnych tego typu widowisk. W zasadzie okazała się skrótem całej kampanii wyborczej i przekazu obu ugrupowań przydatnym dla osób, które właśnie wróciły z zagranicy.

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2015-10-20 09:44)
    Jeżeli debata wypadła na remis to potrzebna jest dogrywka. Ktoś musi ponieść klęskę.
  • ~rok2015
    (2015-10-20 09:08)
    ewcia ale jestes WYSTRACHANA i ztakim DRZONCYM glosem ,kaczor donald tusek tez zrobil SKOKna kase jak POwiedzialas w debetce ,ja bym POwiedzial tak lepiej r u ch ac panne w cionzy niz u TYFUSKA Podchoronzym on juz wykonczyl wiele BAB i uciekl
  • ~Dorator
    (2015-10-20 08:46)
    Dla mnie jest już pewne! W PO działa zorganizowana grupa przestępcza!!
    Nawięcej PO głosów dostaje w zakładach karnych!!
  • ~Najlepiej idzie wam krytykowanie.
    (2015-10-20 08:45)
    Pani Beata już tyle razy mówiła skąd weżmie pieniądze a nawet wczoraj dodała jeszcze,że tymi pieniędzmi co są a są nie małe,można lepiej rządzić.Ale P.Osiecki nie chce słuchać, tylko opowiada brednie.
  • ~TFUsk
    (2015-10-20 08:35)
    Ten artykuł jest potwierdzeniem, że wczoraj PO poległa NA CAŁEJ LINII. Od rana przygotowywano grunt pod "przełomowe wydarzenie całej kampanii", "wydarzenie, które może wszystko zmienić", i temu podobne zagadnienia marynistyczne (to od ględzenia o d.. Maryni..), brakowało chyba tylko werbli przed wejściem PEK oraz fanfar po każdej jej wypowiedzi, a wyszło ... jak wyszło. Choć pewnie z rozpędu jakaś wywiadownia opublikuje wcześniej przygotowane wyniki, z których będzie wynikało, że PO już prawie dogoniło PiS...
  • ~Karol
    (2015-10-20 08:31)
    Trzeba pojechać do USA i się nauczyć organizować tego typu wyborcze imprezy!
    No jak mozna Kopacz zmusić do mówienia konkretami jak PO nie posiada nawet programu!

    A SLD=Palikot, Nowoczesna, PSL posiadają jakiś program?
    Pozoranci i nic innego!
  • ~Grzes
    (2015-10-20 08:27)
    Jak nie można PIS załatwić Kopacz-PO to najlepiej jedno i drugie "obśmiać" i wtedy taka niby partia jak Nowoczesna czy SLD z Palikotem na czele dostaną trochę więcej głosów.
  • ~lis
    (2015-10-20 08:21)
    Ewa Kopacz to jest zakochana w Kaczyńskim. Nie ma jej żadnej wypowiedzi w której nie padłoby nazwisko Kaczyńskiego. Wiadomo, że Prezes jest wolny tak jak Kopacz. Inteligentny, o wysokiej kulturze oraz ciepłym człowiekiem. Lubi koty jak E. Kopacz. Pytanie Pani Premier tyle już Pani ponarzucała się Kaczyńskiemu a on i tak Pani nie zauważa. czy warto tak walczyć o te miłość. Trochę honoru kobieto