PiS wytyka Kopacz kłamstwo ws. Nord Stream. "Nasze działania doprowadziły do opóźnienia budowy"

| Aktualizacja:

Piotr Naimski z PiS uważa, że Ewa Kopacz podczas debaty z Beatą Szydło mówiła nieprawdę jakoby rząd PiS nie reagował i nie protestował w latach 2006-2007 przeciwko budowie rosyjsko – niemieckiego gazociągu Nord Stream. Z argumentami Naimskiego nie zgadza się Radosław Sikorski.

wróć do artykułu
  • ~ulisse
    (2015-10-20 14:01)
    jakieś dziwne i infantylne te usiłowania PiS - chwalą się ze ich wysiłki szły na (nieskuteczne) przeszkadzanie w realizacji i powodowanie dodatkowych kosztów (co Gazprom z nawiązką odbił sobie na extra cenie gazu dla nas). Jaki z tego profit dla Polski i obywatela?
  • ~lis
    (2015-10-20 14:01)
    Te debaty to o kant d.. potłuc. jak można w ciagu 90 sekund odpowiedzieć na pytanie z pełnym uzasadnieniem. Kopacz o tym wiedziała, że w tak krótkim czasie nie da się i odpowiedź nie padnie, a nam zostanie to , że Szydło nie odpowiedziała.
  • ~oz
    (2015-10-20 14:05)
    tuskaszenka i smoleńska kopaczka znów mijają się z prawdą
  • ~vox
    (2015-10-20 14:10)
    Kolejne kłamswo Kopacz. Niech ona i jej środowisko precz odejdzie, oczywiście rozliczenie musi być!
  • ~Ada
    (2015-10-20 14:22)
    Nie tylko PIS, wszyscy świetnie wiedzą, że Kopacz zawsze, gdy otwiera usta to kłamie.
  • ~Ob
    (2015-10-20 14:39)
    TW STSI Oscar i jego NRDOwska prowadnica sa w kieszeni FSB . PIS ma szanse na wygranie tylko dlatego ze wrogowie Polski pokłócili się o Middle East. Jak Putin nie wycofa się z Syri to zdjęcia satelitarne ze Smoleniska zostaną opublikowane w niedługim czasie a Polska będzie pieskiem co drażni niedźwiedzia
  • ~Kopacz robi ludziom wodę z mózgu
    (2015-10-20 14:55)
    Te kłamstwa to już się w głowie nie mieści.PIS podjął skuteczne działania w celu zablokowania budowy,ja to pamiętam,tymczasem rząd Tuska zarzucił te działania i końcowym aktem było rozwiązanie 9 lipca 2010 roku zespołu do spraw bezpieczeństwa energetycznego,gdyby PO chcieli mogli to załatwiać a nie likwidować.Likwidacją była im na rękę.Teraz bezczelnie zrzucają na PIS.
  • ~Karol
    (2015-10-20 15:03)
    W bozie dla uchodźców w Belgii wybuchła epidemia gruźlicy. Belgowie są wściekli, bo wcześniej władze państwa zapewniały, że imigranci są szczegółowo badani pod kątem zdrowotnym. Na Kaczora tak PO "szczekała" a tu ...!
    O epidemii gruźlicy poinformowało radio RMF FM.
  • ~To jest pikuś!
    (2015-10-20 15:18)
    PiS powinien zaskarżyć Kopacz w trybie wyborczym za oczenianie SKOKów i senatora Biereckiego, który otrzymał oficjalne przeprosiny od Wprost!
  • ~Pisowiec
    (2015-10-20 16:21)
    Kopacz to najwieksza klamczucha RP. Jej lgarstwa przejda do historii. 3 lat temu nasi narodowcy na 11/11 zrobili duza kukłę Tuska (podobienstwo gęby bylo niesamowite) ktora niesli na kiju, a na jego klatce p. zawiesili duzy plakat ze slowem KŁAMAŁEM! W tym roku to samo powinni zrobić z kopaczką.
  • ~realista
    (2015-10-20 16:42)
    A co wtej kwestii zrobił euroose=łCzarnecki jakiś tam zastępca ???/ NIC bo nie ma czasu wylewa ***** na Kopaczową taki dzentelmen
  • ~Robnad
    (2015-10-20 17:18)
    Makrela juz zakopała głębiej rurę, co POdobno na ucho Tyfusowi obiecała, i co ten z mównicy sejmowej potwierdził?
    znaczy obiecanki.

    jeżeli nie, to Q-flexy będą na morzu do beczek rozładowywać.


    ulisse

    słuchaj no jełopie.
    to Tyfus, przydoopas Makreli, i człowiek Putina w Warszawie wtedy rządził.
  • ~e tam weź
    (2015-10-23 15:21)
    ale Pani Ewa nie powiedziała ze nie bedzie Nord Streamu2
    https://www.youtube.com/watch?v=ge4FBD5_MQE