Kopacz tłumaczyła się za córkę, Kukizowi puściły nerwy, Zandberg zabłysnął na tle pozostałych. DRUGA DEBATA

Poniedziałek należał do Ewy Kopacz i Beaty Szydło, we wtorkowej debacie liderzy pozostałych komitetów próbowali odebrać obu kandydatkom zainteresowanie mediów i wyborców. Padło wiele deklaracji i jeszcze więcej obietnic. Komu poszło najlepiej w poszczególnych kategoriach?

wróć do artykułu
  • ~POPiS - samo zło
    (2015-10-20 23:03)
    Szydło beznadziejna jak zawsze - prawie wszystkie swoje wypowiedzi zaczyna od tekstów " Polska zasługuje na...". Ograniczona totalnie. Na myśl przychodzi mi jeden z odcinków Ranczo, gdy Czerepach uczył Kozioł odpowiedzi, które pasują do każdego pytania ;)
  • ~narodowe_odliczanie
    (2015-10-20 23:04)
    Do wyKOPAnia PO-mafii POzostało: 4 dni, 8 godz., 55 min.
  • ~ryży uciekinier z brukseli
    (2015-10-20 23:10)
    Wszystko tylko nie PO i Petru-bankier. WON!!!
  • ~Helix
    (2015-10-20 23:54)
    "Janusz Korwin-Mikke, reprezentujący ugrupowanie KORWIN zapowiedział ukaranie osób, które głosowały za obniżeniem wieku emerytalnego." co wy bierzecie w tej redakcji wypisując takie bajki? Lewacka gazeta, wyrzucam stronę z zakładek :/
  • ~web patrol
    (2015-10-21 00:06)
    Ilu ludzi przez mały błąd w instrukcji otrzymanej z ambasady POlskiej w Norwegi popełni błąd i nie zaklei koperty ? - notka z ambasady prostująca ów błąd : Szanowni Państwo,
    Urząd konsularny otrzymał sygnały, ze niektórzy z Państwa mogli otrzymać w przesłanym pakiecie wyborczym instrukcję głosowania korespondencyjnego z błędem w punkcie trzecim instrukcji. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości wyjaśniam, że punkt 3 instrukcji powinien brzmieć:
    Po oddaniu głosu należy karty do głosowania umieścić w kopercie oznaczonej „Koperta na kartę do głosowania” i kopertę tę zakleić. Niezaklejenie koperty na karty do głosowania spowoduje, że karty do głosowania w niej się znajdujące NIE będą uwzględnione przy ustalaniu wyników głosowania. Do koperty na kartę do głosowania nie wkłada się oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu.
    W oryginalnie załączonej instrukcji brakuje tylko trzech liter - N I E ilu popełni błąd i czyja to wina ?
  • ~dragon
    (2015-10-21 02:32)
    Kopacz jak zwykle atakuje i bezczelnie klamie, Szydlo niezla ale za malo agresywna do kopacz, widocznie wieksza kultura od wiejskiej lekarki.Czy pamietacie pania Kopacz jak wyrazala sie o znakomitym polskim kardiochirurgu prof. Relidze.Od tego czasu uwazam ze to kobieta bardzo niskiego kalibru.
  • ~romank
    (2015-10-21 06:04)
    petru wyciagnij balcerowicza z kieszeni,palikot z milerem wyciagneli nowacka.nowi w polityce to idioci ktorzy wam ufaja
  • ~malek
    (2015-10-21 06:51)
    Nerwy Kukiza miały prawo czuć się nadszarpnięte skoro prowadzący próbowali mówić zamiast niego.
  • ~Robnad
    (2015-10-21 07:35)
    PO "debacie" w prywatnej za to "publicznej" telewizji POkemońskiej fetowali Kopacz, zaś w TVN, Swetru.

    dlatego najbliższe dni będą ciekawe, skoro zaprzyjaźniona (była?) POmpuje konkurenta.
    zas ten brodaty hunwejbin ciekawy o tyle, o ile urwie głosów "zlewowi" pozbawiając go(o sobie nie mówiąc) szans na Sejm.
  • ~cze gwara
    (2015-10-21 09:00)
    Kolejna V kolumna lewaków ( ZLEW,Kibel,szambo - Razem). Nie ma żadnego państwa, które byłoby "neutralne światopoglądowo". Najbardziej agresywnym i nietolerancyjnym "światopoglądem" jest lewactwo. Zawsze chcą narzucić swoją narrację i "pogląd" na lewo od zdrowego rozsądku.
  • ~heliot
    (2015-10-21 09:08)
    Wszyscy super, oprócz p. Kopacz i p. Petru , zresztą dla mnie to jedno i tyo samo!!!1
  • ~Jolka
    (2015-10-21 09:13)
    Bendonc MŁODOM LEKARKOM w Jaruzelmichnikolandzie nigdy bym sie
    nie spoździewała, że zostane PREMIERZYCOM w Tuskobantustanie
    tylko PO to, żeby odpaść jako pierwsza w TELETURNIEJU "JEDEN Z OŚMIU".
  • ~~wkurzony wyborca
    (2015-10-21 09:36)
    "Janusz Korwin-Mikke, reprezentujący ugrupowanie KORWIN zapowiedział ukaranie osób, które głosowały za obniżeniem wieku emerytalnego." Było NA ODWRÓT - chciał ukarania osób, które podwyższyły wiek emerytalny wszystkim. Proszę zacznijcie pisać zgodnie z prawdą, a nie kłamiąc w żywe oczy, przeinaczając wypowiedzi o 180 stopni.
  • ~danka
    (2015-10-21 09:57)
    Barbara nowacka na urzad premiera ? Gdzie ,w Polsce? Czy wyscie zwariowali ? A lesio zombi miller na marszalka sejmu ,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaadas michnik na ministra sprawiedliwosci i druzyna w komplecie .Oczym marza komuchy ?
  • ~stach
    (2015-10-21 10:09)
    ZWRÓCIĆ należy uwagę na podstępny PSL jak cicho i dyskretnie oddala się od ewentualnej współodpowiedzialności . Już chwilę po wyborach otworzy szeroko wszystkie dziurki i dla wszystkich(oby tylko nie chcieli brać!).
  • ~citizens
    (2015-10-21 10:11)
    Jeszcze pare dni i POOO PLYNA razem z frajerem Swickim
  • ~Wolf Jonasz
    (2015-10-21 11:47)
    "Ciekawy" ten typ z niepolskim nazwiskiem,tak soczyście wychwalany przez TVN oraz przeciwników PiSiorów.Według opinii biegłych z kahału,jego słowa są więcej niż prorocze,a
    edukacja p.Bugaja i członkostwo w Unii Pracy to dowód na nową socjalistyczną partię.
    Pytanie "Partia Razem" to tak naprawdę razem ale z kim?
  • ~V2
    (2015-10-21 14:33)
    KUKIZ BYL BARDZO DOBRY, 3 X TAK
  • ~szeryf
    (2015-10-21 18:14)
    Dlaczego nie mówi się i nie pisze o skandalicznym występie tzw dziennikarzy prowadzących debatę. Wymądrzać to się mogą w swoich prywatnych telewizjach. Ich przemowy były nie na miejscu a ich zdanie czy poglądy na pewno nikogo nie obchodziły.
  • ~V2
    (2015-10-21 18:22)
    KM KUKIZ MOWI GORZKA PRAWDE, DO WIEZIENIA DO BEREZY KARTUSKIEJ ZA NEPOTYZM, KOLESIOSTWO, BANKSTEROW I TZW PRYTY...ZACJE