Nieoczekiwany zwycięzca debaty liderów. Kim jest Adrian Zandberg?

| Aktualizacja:

To miał być pojedynek najpoważniejszych kandydatek do stanowiska premiera - Ewy Kopacz i Beaty Szydło, polityków znanych z zdolności retorycznych - Ryszarda Petru czy Janusza Korwin-Mikkego, a tymczasem na największego zwycięzcę wyrasta człowiek, o którego na początku wielu pytało: A kim on jest? Odpowiadamy na pytanie: Kim jest Adrian Zandberg z Partii Razem?

wróć do artykułu
  • ~paula888@onet.eu
    (2015-12-27 17:40)
    fantastyczny facet
  • ~Kamilia
    (2015-10-29 10:33)
    lewak nie mający pojęcia o realiach w RP, głosi jakieś bzdury nie nadające się do realizacji, ale chwytliwe dla bezrobotnych bez kwalifikacji
  • ~Zupa Ogonowa
    (2015-10-22 16:45)
    Kim jest Zandberg?

    Zandberg jest kolejnym takim "crash dummy", na którym demonstruje się Polakom metodę lizania czerwonym dupy do gołej kości ogonowej!
  • ~Joe Louis
    (2015-10-22 16:41)
    Rudy Zandberg - z przewieszonym przez lewe ramię sprutym do ostatniej nitki "Swetru" - to ostatnia nadzieja czerwonych pająków!

    Ubek Bauman też wyjechał w 1968, ale wrócił i dla zachowania dobrego zdrowia chodzi na spacery na smyczy PO.
  • ~1983
    (2015-10-22 14:17)
    Program PISu wyprowadzimy z NBP 200 MLD i znajdą się pieniądze na nasze obietnice,do czego to doprowadzi do tego że złoty będzie się wahać jak chorągiewka na wietrze jak rubel Rosyjski.
  • ~1411
    (2015-10-22 08:59)
    Oj coś tu ŚMIERDZI z tym całym Zandbergierm.I to bardzo.
    Onet, Newsweek, TVN, Gazeta Tok fm go baaardzo promują.
    Uwaga. Włączcie sobie lampki ostrzegawcze.
  • ~zdzis
    (2015-10-22 08:55)
    "Mówiąc zaś o polityce zagranicznej, podkreślał, że Polska nie powinna odmawiać pomocy uchodźcom..." - nie mówił że Polka powinna - tylko mówił że Polska ma OBOWIĄZEK ! ! !
    Jaki obowiązek proszę pana ! Polska przede wszystkim ma obowiązek dbania o dobro i bezpieczeństwo własnych obywateli ! ! !
  • ~proletaryusz
    (2015-10-22 08:10)
    jaki zwycięzca? czy słuchaliście jakie rzeczy wygadywał? mnie to pachniało drugim dr. Pol Potem.
  • ~stachanov
    (2015-10-22 06:47)
    mądry człowiek, prawie jak Lenin !!!
  • ~demon
    (2015-10-22 05:25)
    Kto powiedzial ze najlepiej wypadla ta lewacka kreatura, sadze ze powinien wg, nazwiska przeniesc sie na Bliski Wschod,jeszcze jeden Lenin opowiadajacy kompletne bzdury.
  • ~kisiel
    (2015-10-22 03:25)
    nie wiem kim jest, nazwisko nie kończy się na "ski". Jajko z niespodzianką, tylko od kogo?
  • ~Wiesia
    (2015-10-22 03:18)
    Nowy, więc wzbudził zainteresowanie. Mówił dokładnie to samo co reszta, ale z czyjego on rozdania? Duże ryzyko.Kiedyś pojawił się biznesmen z zachodu (Tymiński), też duuużo obiecywał.
  • ~sava
    (2015-10-22 02:51)
    Nowy Stan Tymiński w roli odwracacza uwagi i rozdrabniacza wyborczego. Nieznany i dlatego intrygujący.
  • ~1983
    (2015-10-22 00:09)
    Widzę że na tym portalu sami pisowcy, PIS jak obejmie władzę to obniży wam najwyższy próg podatkowy będzie powtórka z lat 2005/07 a także zlikwiduje wam podatek od bajońskich spadków,Aa... sorry oni już 10 lat temu zlikwidowali podatek od bajońskich spadków, próbkę macie teraz nie chcą wprowadzić podatku katastralnego, oczywiste jest przecież że PIS to większe liberały niż PO biznesmena Olechowskiego,PIS to partia interesów najbogatszych nie dajcie się nabrać na tę maskę pisu oni będą wyłącznie zajmować się służbami i kontrwywiadem, pamiętam ich rządy i wiem jakie mają priorytety, zapewniam że sprawy socjalne będą u nich przy wprowadzaniu drugorzędne,przecież zawracać im w głowie będzie tylko WSI,WSI,WSI,WSI...no i komisje śledcze będzie powtórka z komisji śledczych Rywina pamiętam jak długo ta komisja śledcza się ciągła 2 lata lub więcej brzydło mi oglądać jedno i to samo tyle czasu,
  • ~Ciekawa2015
    (2015-10-21 23:54)
    Pani Kopacz i Szydło wciąż sobie wytykały co robią źle a co zrobiłyby ich zdaniem lepiej, ale zarówno PO jak i PIS swoja szansę juz miały i pokazały na przełomie ostatnich 10 lat jak rządzą, co jak mnie się wydaje nie wymaga większego komentarza. Pan Piechociński i pani Nowacka byli tak bezbarwni, że właściwie nie wiem czy mają pomysł na siebie a co dopiero na Polskę i jej politykę. Nie jestem też małym dzieckiem i strasznie nie lubię jak się po mnie krzyczy, owszem popierałam poglądy pana Kukiza, ale niekoniecznie chcę aby ten sfrustrowany życiem i znerwicowany człowiek reprezentował mnie w rządzie. Pan Korwin Mikke - no cóż, w tej kwestii brak mi po prostu słów komentarza, podobnie jak pan Kukiz w wielu kwestiach ma rację, ale podczas tej debaty gdyby tylko mógł aresztowałby wszystkich, a siebie mianował naczelnikiem tego cyrku. Pan Petru - nic do niego nie mam ale są po prostu lepsi i na końcu objawienie debaty pan Zandberg. Czy na niecały tydzień przed wyborami jego pojawienie sie coś zmieni? Nie sądzę. Fajnie że nie chce wojny, fajnie że nie chce śmieciówek - my wszyscy ich nie chcemy, fajnie że pojawił się znikąd, powiedział coś sensownego nie robiąc przy tym szumu, nie oskarżając nikogo ani zwalając winę. Nurtuje mnie tylko pytanie czy oddany przeze mnie głos na partie RAZEM faktycznie zmieni w polityce to co zakładają w programie?
  • ~#
    (2015-10-21 23:32)
    Zacytuję klasyka: «Ideologia tych panów, to jest to, żeby w Polsce zapanował „socjalizm z ludzką twarzą”. To jest widmo dla mnie zupełnie nie do zniesienia. Jak jest potwór, to powinien mieć twarz potwora. Ja nie wytrzymuję takich hybryd, ja uciekam przez okno z krzykiem.»

    Takie wyzwanie intelektualne — kto to powiedział?
  • ~Bristolian
    (2015-10-21 22:57)
    Zandberg: 7 tys imigrantow to tyle co trzy wsie. Za chwile powie za przykładem Kopacz i Merkel - 70 tys. to tyle co 1 miasteczko - niby nie widzi problemu, ale jak będą już w Polsce - to wysle ich na Podlasie albo Podkarpacie - nie do Warszawy czy Wroclawia, żeby dla elit nie było problemu. Tak postepuja Anglicy wysylajac muzulmanow do małych miasteczek polnocy i zachodu (Bradford, Bristol), albo Niemcy - tez niewiele z nich Merkel zostawi w Berlinie czy Kolonii... Ale naiwni młodzi Polacy daja się nabrać jak zwykle, zaręczam, ze będą glosowac na Zandberga...
  • ~aneta