Nieoczekiwany zwycięzca debaty liderów. Kim jest Adrian Zandberg?

| Aktualizacja:

To miał być pojedynek najpoważniejszych kandydatek do stanowiska premiera - Ewy Kopacz i Beaty Szydło, polityków znanych z zdolności retorycznych - Ryszarda Petru czy Janusza Korwin-Mikkego, a tymczasem na największego zwycięzcę wyrasta człowiek, o którego na początku wielu pytało: A kim on jest? Odpowiadamy na pytanie: Kim jest Adrian Zandberg z Partii Razem?

wróć do artykułu
  • ~x
    (2015-10-20 22:28)
    owszem byl intrygujacy - wygladal jak eksponat z gabinetu osobliwosci, na dodatek mial powazne trudnosci z dykcja... wszyscy rzucili sie do internetu sprawdzic co to za dziwo
  • ~gonzo
    (2015-10-20 22:32)
    Lewak, tyle w temacie!
  • ~kk
    (2015-10-20 22:33)
    żart jakiś, a kto go ogłosił zwycięzcą ?
  • ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    (2015-10-20 22:38)
    A JA I TAK ZAGŁOSUJĘ NA PIS.
    Adrian Zandberg jaki on zwycięzca ? Czego ?? To może być kolejny
    Donald Tusk . Polacy nie ufajcie .
  • ~lexis
    (2015-10-20 22:46)
    Celem sztucznego wykreowania Zandberga jest odebranie elektoratu Kukizowi. Nie dajcie się nabrać.
  • ~dkr
    (2015-10-20 22:50)
    Szkoda, że wcześniej nie był zapraszany do telewizji zbyt często - mądry i kulturalny człowiek!
  • ~wygrała Szydło
    (2015-10-20 22:55)
    Zandberg zyskał 100 % tzn. z 1% będzie miał 2 %.
    Pani Szydło jeśli zyskała 4 % będzie miała 52 %.
  • ~Marek z Warszawy
    (2015-10-20 22:56)
    Adrian Zandberg , to po prostu wredna lewacka kreatura ! Na pewno ludzie skupieni wokol ostatniego szefa Wojskowych Sluzb Informacyjnych gen. Marka Dukaczewskiego szkolonego przez rosyjskie GRU , szykuja nam nowego Tuska .
  • ~garson
    (2015-10-20 23:05)
    Brawo Panie Adrianie! Pokazał Pan, że inna polityka naprawdę jest możliwa. Mają Państwo - Razem - mój głos!
  • ~Janjakub21
    (2015-10-20 23:09)
    Media lansuja kolejnego wspaniałego, nie wyszło z Petru, Nowacka, nie da sie już na Kopacz to mamy kolejnego, byle tylko nie na PiS. WIEC zrobimy z niego bohatera, a ciemny lud niech to łyka, bo przecież my Dziennikarze mamy monopol na słuszność. Żenada
  • ~kronopio
    (2015-10-20 23:11)
    Fantastyczne wystąpienie!
  • ~Polryjczyk
    (2015-10-20 23:14)
    Jak zwykle zdrowe spojrzenie i osąd bez siły i to drugie bez pierwszego, czyli prawie jak na Bliskim Wschodzie, tylko że nas od lat traktuje się jak uchodźców ekonomicznych, ze złymi zamiarami.
  • ~DARTH_SNOW_TARD_VADER
    (2015-10-20 23:14)
    NIE BĄDŹ GŁUPI! NIE IDŹ DO WYBORÓW! ZMARNUJESZ SWÓJ CENNY CZAS I MOŻE SIĘ POTKNIESZ PRZED LOKALEM WYBORCZYM A KARETKA NIE PRZYJEDZIE BO SIĘ ZEPSUJE LUB ZASTRAJKUJE!

    REKLAMA SPONSOROWANA PRZEZ SOLIDARNOŚĆ, by CIA LLC
  • ~anka
    (2015-10-20 23:17)
    to by była dobra zmiana - młodzi mówią rozsądniej niż ci co siedzą w sejmie od kilkunastu lat. Brawo Panie Adrianie.
  • ~Greg
    (2015-10-20 23:26)
    Lider Razem wypadł świetnie. Mądry człowiek bez parcia na dokopanie komukolwiek
  • ~Jacek
    (2015-10-20 23:26)
    Świetne wystąpienie Panie Adrianie, mój głos też Pan ma. Wystarczy nam już polityków, którzy nie wiedzą jak żyje zwykły Polak. Wystarczy nam kraju, który interesuje się biznesem a nie obywatele.
    Gratuluję jeszcze raz
  • ~Alina
    (2015-10-20 23:27)
    Fajne nazwisko...
  • ~piotr
    (2015-10-20 23:28)
    O, widzę że, pisowscy hejterzy nie dają rady. Jakiś koszmar ich dopadł. Adrian Zandberg kto to, dlaczego, jak to ...
  • ~Pongo
    (2015-10-20 23:29)
    Zandberg pozamiatał całe towarzystwo, zwycięstwo bez dwóch zdań.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-10-20 23:35)
    Tjaaa..., Adrian Zandberg...zydowsko - niemiecki Springer Verlag lansuje nastepnego scyzorykiem chrzczonego.
    Polacy DZIEKUJA juz takim Obcym Mendom.