Reklama
Reklama
Reklama

Nieoczekiwany zwycięzca debaty liderów. Kim jest Adrian Zandberg?

Jeden z liderów Rartii Razem Adrian Zandberg
Jeden z liderów Rartii Razem Adrian Zandberg / PAP / Rafał Guz
To miał być pojedynek najpoważniejszych kandydatek do stanowiska premiera - Ewy Kopacz i Beaty Szydło, polityków znanych z zdolności retorycznych - Ryszarda Petru czy Janusza Korwin-Mikkego, a tymczasem na największego zwycięzcę wyrasta człowiek, o którego na początku wielu pytało: A kim on jest? Odpowiadamy na pytanie: Kim jest Adrian Zandberg z Partii Razem?
Reklama
Reklama
Tematy:
razem Zandberg Adrian Zandberg partia Razem debata liderów debata wybory parlamentarne kampania wyborcza

Powiązane

Reklama

Komentarze (205)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • x
    2015-10-20 22:28
    owszem byl intrygujacy - wygladal jak eksponat z gabinetu osobliwosci, na dodatek mial powazne trudnosci z dykcja... wszyscy rzucili sie do internetu sprawdzic co to za dziwo
    101
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • gonzo
    2015-10-20 22:32
    Lewak, tyle w temacie!
    128
    pokażukryj odpowiedzi (5)
    zgłoś
  • kk
    2015-10-20 22:33
    żart jakiś, a kto go ogłosił zwycięzcą ?
    104
    pokażukryj odpowiedzi (5)
    zgłoś
  • ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    2015-10-20 22:38
    A JA I TAK ZAGŁOSUJĘ NA PIS.
    Adrian Zandberg jaki on zwycięzca ? Czego ?? To może być kolejny
    Donald Tusk . Polacy nie ufajcie .
    133
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • lexis
    2015-10-20 22:46
    Celem sztucznego wykreowania Zandberga jest odebranie elektoratu Kukizowi. Nie dajcie się nabrać.
    116
    pokażukryj odpowiedzi (6)
    zgłoś
  • dkr
    2015-10-20 22:50
    Szkoda, że wcześniej nie był zapraszany do telewizji zbyt często - mądry i kulturalny człowiek!
    87
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • wygrała Szydło
    2015-10-20 22:55
    Zandberg zyskał 100 % tzn. z 1% będzie miał 2 %.
    Pani Szydło jeśli zyskała 4 % będzie miała 52 %.
    79
    pokażukryj odpowiedzi (3)
    zgłoś
  • Marek z Warszawy
    2015-10-20 22:56
    Adrian Zandberg , to po prostu wredna lewacka kreatura ! Na pewno ludzie skupieni wokol ostatniego szefa Wojskowych Sluzb Informacyjnych gen. Marka Dukaczewskiego szkolonego przez rosyjskie GRU , szykuja nam nowego Tuska .
    128
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • garson
    2015-10-20 23:05
    Brawo Panie Adrianie! Pokazał Pan, że inna polityka naprawdę jest możliwa. Mają Państwo - Razem - mój głos!
    104
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • Janjakub21
    2015-10-20 23:09
    Media lansuja kolejnego wspaniałego, nie wyszło z Petru, Nowacka, nie da sie już na Kopacz to mamy kolejnego, byle tylko nie na PiS. WIEC zrobimy z niego bohatera, a ciemny lud niech to łyka, bo przecież my Dziennikarze mamy monopol na słuszność. Żenada
    26
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • kronopio
    2015-10-20 23:11
    Fantastyczne wystąpienie!
    15
    zgłoś
  • Polryjczyk
    2015-10-20 23:14
    Jak zwykle zdrowe spojrzenie i osąd bez siły i to drugie bez pierwszego, czyli prawie jak na Bliskim Wschodzie, tylko że nas od lat traktuje się jak uchodźców ekonomicznych, ze złymi zamiarami.
    0
    zgłoś
  • DARTH_SNOW_TARD_VADER
    2015-10-20 23:14
    NIE BĄDŹ GŁUPI! NIE IDŹ DO WYBORÓW! ZMARNUJESZ SWÓJ CENNY CZAS I MOŻE SIĘ POTKNIESZ PRZED LOKALEM WYBORCZYM A KARETKA NIE PRZYJEDZIE BO SIĘ ZEPSUJE LUB ZASTRAJKUJE!

    REKLAMA SPONSOROWANA PRZEZ SOLIDARNOŚĆ, by CIA LLC
    7
    zgłoś
  • anka
    2015-10-20 23:17
    to by była dobra zmiana - młodzi mówią rozsądniej niż ci co siedzą w sejmie od kilkunastu lat. Brawo Panie Adrianie.
    17
    zgłoś
  • Greg
    2015-10-20 23:26
    Lider Razem wypadł świetnie. Mądry człowiek bez parcia na dokopanie komukolwiek
    54
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Jacek
    2015-10-20 23:26
    Świetne wystąpienie Panie Adrianie, mój głos też Pan ma. Wystarczy nam już polityków, którzy nie wiedzą jak żyje zwykły Polak. Wystarczy nam kraju, który interesuje się biznesem a nie obywatele.
    Gratuluję jeszcze raz
    15
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Alina
    2015-10-20 23:27
    Fajne nazwisko...
    10
    zgłoś
  • piotr
    2015-10-20 23:28
    O, widzę że, pisowscy hejterzy nie dają rady. Jakiś koszmar ich dopadł. Adrian Zandberg kto to, dlaczego, jak to ...
    23
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Pongo
    2015-10-20 23:29
    Zandberg pozamiatał całe towarzystwo, zwycięstwo bez dwóch zdań.
    17
    zgłoś
  • Polak z Norwegii
    2015-10-20 23:35
    Tjaaa..., Adrian Zandberg...zydowsko - niemiecki Springer Verlag lansuje nastepnego scyzorykiem chrzczonego.
    Polacy DZIEKUJA juz takim Obcym Mendom.
    28
    pokażukryj odpowiedzi (3)
    zgłoś