Dziennik.pl prześwietla programy 8 partii. Oto wyborcze obietnice w pigułce

| Aktualizacja:

Osiem komitetów walczy o głosy Polaków w tegorocznych wyborach. Co obiecują w swoich programach? Dziennik.pl przygotował kompleksowe zestawienie postulatów partii. Porównaj hasła PiS, PO, PSL, Zjednoczonej Lewicy, Partii Razem, KORWIN-a, partii Pawła Kukiza i Nowoczesnej Ryszarda Petru zanim zadecydujesz, na kogo oddasz swój głos.

wróć do artykułu
  • ~POPULIZM=INFLACJA=SMOLEŃSKII
    (2015-10-22 09:51)
    Pisizm to jednak stan umysłu- wszędzie widzą robaki, pasożyty , masonów, złodziei , cyklistów i komunistów . TYLKO WŁASNEJ PARANOI i groźnego dla Polski matołectwa EKONOMICZNEGO oczywista oczywistość nie.
  • ~loko
    (2015-10-22 06:44)
    Widzę tu samych specjalistów od wydawania pieniędzy, najczęściej cudzych. Wolałbym słuchać specjalistów od ZARABIANIA. Wydawać już umiem.
  • ~Karol
    (2015-10-22 08:07)
    Tylko PIS - przez tyle lat nie zdradzili swoich poglądów nawet jak wszyscy byli przeciwko nim. Tylko PIS!!
  • ~DOŚĆ MANIPULACJI I ZAWŁASZCZANIA POLSKI PRZEZ PO
    (2015-10-22 06:31)
    Najważniejsze zadanie , to pozbawić władzy tych wstrętnych, pazernych peowszczyków. Jak wyliczyła Fundacja Republikańska, swą niekompetencją i prywatą przepuścili - uwaga!!! 450 miliardów złotych!!! O aferach tych brzydkich ...nie wspomnę, precz , precz, precz z przestrzeni publicznej !!!
  • ~INFLACJA 4000 %
    (2015-10-22 10:09)
    ---SEKTA pis EKONOMICZNYCH MATOŁÓW naobiecywała już za 400 000 000 000 złotych ! TĘ GIGANTYCZNĄ KUPĘ WARTOŚCI PAPIERU TOALETOWEGO CHCĄ WYDRUKOWAĆ i ROZDAĆ . CO TO OZNACZA to wie uczeń pierwszej z brzegu podstawówki
  • ~PIS
    (2015-10-22 09:46)
    POPULIZM=INFLACJA=SMOLEŃSK!!
  • ~femin
    (2015-10-22 09:08)
    Pis jest rzetelny, konsekwentny i zrzesza uczciwych ludzi, a nie żałosnych typów które chcą dorwać się do żłobu i znowu żreć za nasze. Polityka msi sie oczyścić bo marnie skończymy po to żeby politycy dorobili się majątków. Tylko PIS.
  • ~PO CO NAM OSMIORNICZKI ?
    (2015-10-22 10:15)
    CHLEBA I PRACY, a nie OSMIORNICZEK I OBIETNICE.
  • ~TO JEST ROBIENIE ZDIOTY Z NARODU PLATFORMA DO FARAONA
    (2015-10-22 09:13)
    JA WSPOMNE O TYCH UTYSKIWANIACH PLATFORMY ZE JAK POJDZIE SIE WCZESNIEJ NA EMERYTURE TO BEDZIE NISKA,NIECH ONA BEDZIE NISKA ALE BEDZIEMY ZYC!!!ZUS WYSYLA DRUKI DO PRZYSZLYCH EMERYTOW O HIPOTETYCZNEJ EMERYTURZE I TAK JESLI POJDZIESZ POZNIEJ O 5LAT NA EMERYTURE TO PRZYROSNIE CI TYLE ZE BEDZIESZ MIAL150ZLWIEKSZA EMERYTURE?!TO JA SIE PYTAM CO SIE DZIEJE ZE SKLADKAMI ??BO TAK ROCZNIE PRZYBYWA MI 30ZL DO EMERYTURY AMIESIECZNIE 2ZLOTE50GROSZY TO JEST CHYBA SKANDAL!!!SMICHU WARTE!!jezeli skladka wynosi(nanajnizszej )okolo300zl miesiecznieto rocznie jst to 3600zl to jak to sie ma do 30zlpodwyzki???SLUCHAM MOZE CI ANALITYCY POWIEDZA COSIK O TYM
  • ~olo
    (2015-10-22 06:46)
    jaka widze, kroluje socjalizm
    wszystko za darmo, panstwo placi,
    na dzieci,za leczenie, emerytury,
    renty, mieszkania, szkoly, tylko
    roznica w tym, komu kase zabrac
    zaby bylo na ten socjalizm, BANKOM
    bo tam s a pieniadze i duzym sklepom !!
    tylko nieliczni nie chca socjalizmu,nie
    chca dac wyjesc i pojesc biedskom,
    chca pogodnic ich do pracy,
    niech zarobia na siebie i swoje rodziny
    ile zarobia, tyle pojedza, he,he
    brawo Mikke i Petru,precz z socjalizmem
    kosciol ile zbierze na tace tyle ma tez,
    nie ? i tyle rozdaje
  • ~morfin
    (2015-10-22 09:57)
    Lewica z Nowicką która była ruchu sodomitów i naćpanej hołoty obiecuje?, PSL obiecuje? PO obiecuje? Przecież oni rządzili polską 8 lat i NIC nie muszą obiecywać, mogli to przez 8 lat zrealizować. Ci ludzie byli przy korycie 8 lat, i przez ten okres niszczyli Polskę, okradali, ukrywali afery, stawiali tysiące fotoradarów.
    Korwin może obiecywać gruszki na wierzbie bo i tak nigdy polityk - kabareciarz nie uzyska dużej liczby głosów.
  • ~25XWY-PIS
    (2015-10-22 10:39)
    pIsS to CHAOS i zawracanie Wisły kartoflem. pIsS ma w planach ZEMSTĘ i DYKTATURĘ plus czystki we wszystkich organach państwa konstytucyjnie niezależnych od polityki kartoflanej kliki. Demokracja psycho i socjopatom śmierdzi , ZAMORDYZM to jest to czego chce ciemny elektorat i sfrustrowany moralny kooordopel. Polska się zawali pod rządami psujów z pisiej sekty
  • ~NIE DAJ SIĘ OGRAĆ KASZYSTOWSKIM CIEMNIAKOM!
    (2015-10-23 10:34)
    PIS CHCE ZMIANY KONSTYTUCJI!!! SZCZEGOLY W NECIE!!! chcecie zasadniczej sluzby?ograniczenia praw rodzicielkskich itditd...srodkow psychotropowych dla pacjentow...ujednolicenia WLADZY PREZYDENT=RZAD??? TO BEDZIE POLSKA biALORUS!!! Kaczynski to POTWOR OSYCHOPATA NIEBEZPIECZNY CZLOWIEK FRUSTRAT. SZYDLO TO PIKUS JEST!!
  • ~mamaq
    (2015-10-22 10:48)
    dla przypomnienia dawne postulaty PO-szmaty te z 2005 roku
    PODATKI 3x15 / Likwidacja abonamentu RTV / Ograniczenie przywilejów kościoła /
    Koniec z ręcznym sterowaniem spółkami skarbu państwa i zmuszaniem ich do działań szkodliwych dla spółki ale dobrych dla polityków.
  • ~olo
    (2015-10-22 06:37)
    za urodzenie niepelnosprawnego,
    wybrakowanego bachora
    panstwo placi 1200 zl ???
    a potem renta do konca zycia
    i leczenie za darmo ??
    z moich skladek i mojej pracy ??
    a nigdy w zyciu, niech rodzice
    placa skladki rentowe i zdrowotne
    na swoje dziecko wybrakowane !!
    niech z ich pensji idzie na dziecko chore !!
    2 razy wieksza skladka, to jest sprawiedliwe !!
    nie pojadaj innym !! cwaniaki
  • ~Leming lewak itd itp.
    (2015-10-22 10:36)
    Niestety arytmetyka wyborcza pokazuje, że głos oddany na kogokolwiek poza PO jest w istocie głosem oddanym na Kaczyńskiego. Choć mogę sympatyzować z Nowoczesną czy Lewicą.
    Polaku zastanów się czy chcesz oddać władzę w ręce prawicowego oszołomstwa.
    W odróżnieniu od 2007 roku tym razem Kaczyński nie odda dobrowolnie władzy.
    Pamiętaj o tym.
  • ~wyborca/ SPRAWDZAM.22.10.2015. A.D.
    (2015-10-22 10:09)
    SPRAWDZAM.
    DOKONANIA NIE OBIETNICE.
    POKAZ CO ZROBILES.
    Zabki pokazywac u DENTYSTY, a nie NAM WYBORCOM.
  • ~V2
    (2015-10-22 07:03)
    PRZEZ 8 lat RUDY MOGL TO BEZ ROBIC,
  • ~An
    (2015-10-22 10:35)
    Boję się że jak koalicji PO-PSL tyle afer, co teraz było, ujdzie na sucho, to w następnych 4 latach ich bezczelność i chciwość nie będą znały granic.
  • ~vhs
    (2015-10-22 11:11)
    TYLKO PiS i nikt więcej ,dość przekrętów w wykonaniu PO i PSL ,dość lewicy z Paligłupem i Millerem ,stop dla Petru który przejmie większość z upadłej PO ,dość wszelkiej maści afer ,złodziei POpieranych przez pseudo dziennikarzy jak Olejnik ,Lis ,Wojewódzki ,dość umoralniających uwag pseudo celebrytów ,tylko PiS może uzdrowić POLSKĘ a nie będzie to łatwe o tym wiemy bo rząd PO+PSL zostawi nowemu rządowi spaloną ziemię ,afery ,zadłużenie ale tylko RZĄD PiS WESPÓŁ Z PANEM PREZYDENTEM ANDRZEJEM DUDĄ wyprowadzi POLSKĘ na prostą ,dlatego 25.10 głosujmy na PiS