Kukułcze jaja i gorące kartofle od rządu Ewy Kopacz. Co może nowa władza?

| Aktualizacja:

Nowy rząd będzie dążył do sprzedaży Lotu, odzyskania PKP Energetyki i wznowienia programu Kolei Dużych Prędkości. Kukułczym jajem podrzuconym przez poprzedników będą nierozliczone środki unijne.

wróć do artykułu
  • ~dość PO i PSL
    (2015-12-10 14:52)
    To tylko preludium z przekrętami. Będzie trzęsienie ziemi dla PO i PSL. Posrają sie jak nic! Ziobro, Kamiński do roboty!
  • ~pozsl
    (2015-11-26 07:50)
    smyki
  • ~rok2015
    (2015-11-03 18:12)
    za to dla PO i PSLu bedzie takim kukulczym JAJEM trybunal karny a nie trybunal stanu ci ludzie POwinni zdawac sobie s[prawe ze ZDEFRUDOWALI publiczne pieniondze i Powinni isc za kratki albo na GALERY lub KAMIENIOLOMY by odpracowali zdefraudowane pieniondze
  • ~opinia x
    (2015-11-02 15:48)
    Nie zapomne prawdziwe slowa zdrajcy;"POlska istnieje tylko teoretycznie"...wiec tylko w ta smutna prawde wierzyc bede!
  • ~hellbert
    (2015-11-02 15:18)
    Brawo POyeby, i ich wyborcy. Za nierozliczone środki unijne zapłacą NAJBIEDNIEJSI podatnicy. Brawo POyeby, tak dbacie o obywateli! Rząd NIE MA własnych pieniędzy, ma tylko publiczne, z podatków :/
  • ~kronikarz
    (2015-11-02 14:05)
    Najbardziej ucieszyła mnie obecność w nowym Sejmie - nie zgadniecie - Stefana Niesiołowskiego !!! On dłuuuugo nie da zapomnieć przeciętnemu Polakowi, czym NAPRAWDĘ była Platforma Obywatelska !!!
  • ~trzeźwomyślący
    (2015-11-02 10:13)
    re:~Grzesiek - widzę ze konkurujesz z Jackowskim ze swoim jasnowidztwem. Cokolwiek by nie uczynił PIS, będzie lepsze od czynów i zamiarów POpaprańców. Taka jest prawda, jedyna prawda.
  • ~Witg
    (2015-11-02 10:11)
    Te właśnie te "bankomaty" zdołały uruchomić fundusze unijne w PKP i InterCity. To właśnie za ich kadencji kolejnictwo zaczęło korzystać z projektów unijnych. Przedtem kolej nie była w stanie zorganizować odpowiedniej dokumentacji oraz wdrażać projektów. Prezesury odzyskają te niedojdy, które sprawiły, ze kolej tak późno zaczęła konieczne programy inwestycyjne. Tego się właśnie najbardziej obawiałem; PiS rozpoczynający krucjatę w programach unijnych. -To się po prostu skończy tym, ze nie wykorzystamy kilkudziesięciu miliardów złotych. Wkład z budżetu konieczny do projektów unijnych PiS wyda na zasiłki socjalne. Szykuje się nam gwałtowne spowolnienie modernizacji i przyspieszona ucieczka młodych z Polski.
  • ~ala.
    (2015-11-02 09:37)
    To ja ju już wiem dla czego PO spieszy się aby już nowy rząd objął rządy. A no dlatego aby te kukułcze jaja zwalić na nowy rząd w tym jeszcze roku.
  • ~Ken
    (2015-11-02 09:00)
    Trzeba odbudować wiarę w obiektywną telewizję i obiektywne sądy, wtedy będzie demokracja. Wolność słowa to jeszcze nie demokracja. Następnie rozliczyć bandę z przekrętów i budować od nową R.P.
  • ~Grzesiek
    (2015-11-02 08:59)
    Nikt nas nie urządził. Zastuj na kolei wynikał z nieudolności naszych firm. A pociągi z Pesy cud techniki z setkami wad . Jakoś platforma nie miała nigdy problemu z rozliczeniem środków i przedłużeniem okresu . Od PiS zależy czy popodpisują kontrakty . Mają je gotowe po negocjacjach tylko może im się niepodobac zagraniczne firmy. Niestety jak nasze nie mogą trzeba. Drogi tak jak osiem lat temu będą na tyle nieudolni że za wszelką cenę sprubują dofinansować nieudolne nieradzą ce sobie firmy drogowe kosztem tych najlepszych i kosztem szamych inwestycji. Do przewidzenia
    obietnice bez pokrycia i kombinowanie . Zaczną się nieudolne pruby zwalania na innych . Tak jak zawsze ładnie zaczną szybko szkonczą.
  • ~plemiel i premierzyca
    (2015-11-02 07:32)
    Tak dranstwo urzadzilo nas POprzez 8 LAT !