• ~oz
    (2015-10-15 20:43)
    Piechociński potomek ubeckiego kapusia ma cały czas dostęp do tv i radia o co mu chodzi ktoś wie
  • ~rabbit
    (2015-10-15 20:59)
    No, i widzimy teraz po czyjej stronie jest Kukiz
  • ~wyborca
    (2015-10-15 20:39)
    Nie ma naszej zgody na debaty, z których wyklucza się partie i komitety wyborcze, które zarejestrowały się dokładnie na tych samych zasadach - oświadczyła Barbara Nowacka !
    Nie lubię Lewizny, która ratuje chama Palikota, ale tu się jakoś zgadzam !!!
  • ~Kukiz V kolumna
    (2015-10-15 21:31)
    Kukiz odp***rz sie od Jarosława Kaczyńskiego dlaczego go się wietrznie czepiasz przecież on nie rządzi,czyżbyś nie wiedział ???
  • ~kate
    (2015-10-15 22:23)
    Komentarz u Matki Kurki:
    " Z kim jeszcze Kukiz nie poszedł do łóżka? On jest jak stara komediantka, która wychodzi na scenę i odgrywa pierwszą naiwną, a potem wraca do wyrka dyrektora teatru. Tylko pudru coraz więcej potrzeba"/babcia weatherwex/.
  • ~kaktus
    (2015-10-15 21:36)
    Najbardziej smieszy mnie ten Piechocinski upominajacy sie o... demokracje...? Jakos przy wyborze sedziow TK nie gardlowal o zamachu na demokracje. takze kombinacje, ktore faworyzowaly PSL podczas wyborow samorzadowych nie wzbudzily w nim troski o dobro demokracji a dopiero odepchniecie od zloba przez wieloletniego koalicjanta tak poruszylo wicepremiera...? Nie slychac tez aby chwalil sie dokonaniami w gospodarce od ktorej to podobno jest wice...?
  • ~melodia
    (2015-10-15 21:07)
    Ich troje chcą być na topie, ale zamiast hitu wciskają tubki kitu.
  • ~Telewidz
    (2015-10-16 02:59)
    Temu "towarzystwu" najwyraźniej odpie...lo! Jak czarne na bialym widac komu oni slużą i boją sie nokautu Kopaczowej ze strony Szydlo. Taki nokaut ostatnio dostala Olejnik w rozmowie z Szydlo. Tak bala sie logicznej merytoryki Szydlo ze caly czas jej przerywala, bez powodu zmieniala temat żeby retoryka i argumentacja Szydlo nie dotarla do widza. Wstretnie bylo patrzeć. Czlowiek dziwil sie że Szydlo wogole zdecydowala sie rozmawiać z tą wroga Polsce babą. Pogonic ja i jej telewizję.
  • ~pop
    (2015-10-15 22:45)
    skoro ta debata ma się odbyć w mediach państwowych, to wyborcy mają prawo obejrzeć debatę z udziałem przedstawicieli wszystkich ugrupowań kandydujących. Ograniczanie się jedynie do dwóch partii jest łamaniem praw obywateli i NADAJE SIĘ DO ZASKARŻENIA DO SĄDU W TRYBIE WYBORCZYM.
  • ~Polak
    (2015-10-16 03:07)
    Kopaczowa jest obecnym premierem, a Szydlo kandydatem partii ktora wygrywa w sondazach najwięcej glosow i stąd ta debata. Na jakim prawie ta zakamuflowana bolszewicka zgraja uwaza że ma prawo do takiej debaty nie dopuscić? Moga przeciez sie postarać żeby i oni osobiscie mogli podebatować z Kopaczową. Nikt im tego nie zabrania. Oni boja sie zwycięstwa Beaty Szydlo. Kukiz to zaden patriota tylko awanturnik.