• ~kot
    (2015-10-20 22:12)
    Nowicka oskarżałą POPIS za 8 lat nieudolnych rządów, ale zapomniała, że rządziło POPSL, albo ukryli to przed nią.
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-10-20 22:01)
    jaja panie, jaja koparka już jedną nogą w kanadzie. należy się cieszyć bo średnia IQ w Polsce bardzo wzrośnie, należy współczuć kanadzie bo tam IQ zdołuje
  • ~fasolla64
    (2015-10-20 22:15)
    ,,dziennikarze" atakowali tylko Kukiza - co pozwala myśleć. Mam już dość kleptokracji PO.
  • ~precz z PO i lewactwem wszelakim!
    (2015-10-20 22:13)
    Przepraszam , za mało zauważono przydomków tej pani, co sprawuje funkcję premiera RP. Ona ma już nie dwa , a trzy przydomki: Peron- Error - Kopistka! Pytanie o prawa autorskie jej dzisiejszego PO- występu , powielonego pomysłu PIS. Żałosny brak kreatywności!
  • ~piotrek1986
    (2015-10-20 22:16)
    Tylko Kukiz i Korwin
  • ~DOŚĆ WREDNYCH PEOWCÓW!
    (2015-10-20 22:22)
    Formuła programu zła, pytania funkcjonariuszy peowskich, bo nie PRAWDZIWYCH RZETELNYCH dziennikarzy (Rudnik i Kajdanowicz - dno!) niewłaściwe, ułożone podprogowo pod tę czerwienistą kobietę Wystąpienia nudne, KOPACZ NAJGORSZA, Szydło w dobrej , acz nie najlepszej formie, szef partii Razem o wiele ciekawszy i mądrzejszy od tej palikotki w warkoczyku! Reszta przewidywalni do bólu.
  • ~Kamil
    (2015-10-20 22:34)
    Korwin i Kukiz maja jakiś charakter reszta to marionetki.
  • ~Zbynek
    (2015-10-21 01:23)
    Korwin/Kukiz i czesciowo PIS /Moj triumwirat. Co to za menda z broda byla? (jakies razem) PO zawiodlo mnie na zawsze juz chyba. PSL juz dosyc wlazilo do rzadu jako doplelniacz bo braklo do stworzenia rzadu (typowa ****** Najwieksza przegrana tej debaty to kopaczka tak na marginesie.. Jedyna co tak naprawede nie miala nic ciekawego do powiedzenia. Zawiedziony jestem tez ta pindzia z lewicy bo wali smety ale nic na temat
  • ~i tyle
    (2015-10-20 22:13)
    Wszystkie trzy panie tej konfrontacji pokazały, że są głupie jak but, że nie maja żadnej koncepcji na uzdrowienie tego głęboko chorego kraju i że nie potrafią odpowiedzieć na zadane pytania inaczej niż międląc w katarynkowa tych dziobach dziobach we wszystkich siedmiu przypadkach zbitkę „Polska/Polki/ Polacy” z czasownikami niedokonanymi ‘trzeba/powinno/należy” oraz przymiotnikiem „dobry”. To są kompletne idiotki, pacynki odtwarzające tę samą, bo chyba nagraną przez tego samego trenera, taśmę.
    Resume ich programów: Polsce, Polkom i Polakom należy się luksemburska wypłata, wolność, sprawiedliwość, praca, renta, emerytura… bla, bla, bla (Co kto chce!), zaś dobre i wyważone powinny być gospodarka, służba zdrowia, ochrona środowiska, spokojna starość, dyplomacja, transport… bla, bla, bla (tu wstawiamy dowolny rzeczownik) – nasz rząd tego dokona i jeszcze da XYZ złotych! W skrócie: Polakom należy się bogactwo i dobre państwo, a te trzy debilki mają tego dokonać swoim tajemnym sposobem.
    Za wisienkę na tym babskim torcie robi bangster Petru.

    Pozostaje Korwin, Kukiz i Razem, jak dziwnie by to nie brzmiało.
  • ~wiktor
    (2015-10-20 23:29)
    Korwin Mikke zdecydowanie wygrał.Kukiz rozczarował a reszta to lewacki bełkot.
  • ~mag
    (2015-10-21 07:41)
    Wymienię kłamstwa Premier Kłapacz podczas dzisiejszej debaty:

    - powiedziała że Nord Stream 2 nie będzie wybudowany: -a wie, ze rury już kładą?)
    - powiedziała że walczyła w EU o nieobowiązkowe rodzielanie uchodźców, jak również że "wywalczyła" ich precyzyjną liczbę: - PO podpisała dokument podsuniety przez niemców, zdradziła V4 a liczba uchodźców wynika z demografii i PO przyjęła maksymalną liczbę.

    - powiedziała że obniżyli podatki: - bezczelne kłamstwo. Wzrost obciążeń to 80% w porównaniu ze stanem z 2007.

    - powiedziała, że jesteśmy współautorem pokoju na ukrainie: - kłamstwo, wszyscy nas pominęli a na orędownika pokoju wyrósł Łukaszenka.

    - powiedziała, że PO jest za wprowadzeniem równości płci i małżeństwami degeneratów: - kłamstwo, PO kilkukrotnie odrzucało stosowne ustawy.
  • ~Waldek
    (2015-10-20 23:17)
    Petru i ten nieznany najlepsi!!!

    Szydło najgorzej - tyle kłamstw i kretynizmu dawno nie słyszałem normalnie dno i parę metrów mułu... Kopacz zaraz za nią
  • ~OBSERWATOR
    (2015-10-21 06:48)
    Po tym wieczorze widać dlaczego boją się ruchu patriotów KUKIZ 15, jedyna szansa dla POLAKÓW, że ruch ten będzie języczkiem ważącym władzę, to jest szansa na skończenie z komunizmem- młodzi do roboty bo na zachodzie miejsca jest coraz mniej.
  • ~kot
    (2015-10-20 22:30)
    Jak zwykle zmarnujemy głosy młodych ludzi, ale o to przecież chodzi i o dotacje
  • ~Atlas zbuntowany
    (2015-10-21 00:20)
    Lewica? Nie, dziękuje, sprawiedliwa redystrybucja dóbr przez oświeconych urzędników to droga do zguby. Wymagało to lat, ale w końcu zostało zauważone, że handel i system cen są podobnym zjawiskiem jak język, tradycja, czy zwyczaje społeczne i powstały na drodze ewolucji, którą dostrzegł wybitny filozof i ekonomista, F. A. Hayek nazywając to "spontanicznym porządkiem". Sprawy system centralnie planowany nie może powstać, bo ogranicza go teoria chaosu. Nie potrafimy przewidzieć prognozy pogody na przyszły tydzień przy pomocy potężnych komputerów, tym bardziej nie przewidzimy jak zareaguje tak skomplikowany twór, jakim jest gospodarka na pełne pychy odgórne regulacje. Konsekwencje są takie, jak w ZSRR, PRL, NRD, ale też jak w USA w czasach Wielkiego Kryzysu i w 2008, jak w Wenezueli, jak w Grecji, gdy rząd interweniował. Następnie rząd pod wpływem interwencjonisty J. M. Keynesa rozpoczął politykę wojenną, którą musi prowadzić do dziś. Jedynie rynek wolny od interwencji i ceny zależne od preferencji konsumenta pozwalają optymalnie i sprawiedliwie koordynować ludzkie działania. Należy powiedzieć STOP arogancji działaczy lewicowych, którzy sądzą, że wiedzą lepiej, co trzeba zrobić, żeby wszystkim było dobrze. Każdy człowiek ma prawo do własności, działania i subiektywnej oceny. Zagłosuję na tych, którzy będą edukować Polaków wolnościowo, a nie życzeniowo. Nie chodzi nawet o realną władzę i ustawy, a o sam proces edukacji i uświadamiania naszej wolności i prawa do kwestionowania aparatu przymusu, jakim jest państwo. Czas, by w końcu ATLAS SIĘ ZBUNTOWAŁ. Dajmy przykład innym narodom. Kiedy ostatnim razem wolność wygrała choć jedną bitwę we Francji, Anglii i w USA, stopa życia społeczeństw wzrosła kilkukrotnie, nauka przeżywała rozkwit, a technologia pchała cywilizację do przodu. Zostało to zaprzepaszczone przez brak czujności. Kosztem wolności jest konieczność wiecznego czuwania. Tym razem nie możemy tego zepsuć!
  • ~rol
    (2015-10-21 07:42)
    suczka Palikota Nowacka toruje drogę do koryta swojemu bez zębnemu satyrowi jak Rozenek wtyczka wieprza Urbana.
  • ~lewicowiec
    (2015-10-21 07:25)
    Mógł głos przechodzi na Razem.
    Miałem głosować na ZL, Petru lub w ostateczności na PO, ale dość już wybierania mniejszego zła.
    Wybieram dobro. Nowacka to ciepłe kluchy za nia schowany Palikot i Miller.
    Wybieram RAZEM!
    PS. Też jestem drwalem.
  • ~olo
    (2015-10-21 05:25)
    jakim prawem znowu
    media lansowaly te dwie d... ?
    to byla debata reszty swiata
    a nie ZNOWU do usr.ania
    lansowania PO PIS,
    kto zaprosil ? MEDIA!!
    dzie-ku-jemy,dzie-ku-jemy !!
    spadajcie,i tak nie ogladalem
  • ~gość
    (2015-10-21 04:31)
    Według mnie najlepiej na debacie wypadła DIANA Rudnik. Super wygląd na jej wiek, ekstra fryzura i wymowa oraz dyskretny uśmiech. Drugim był Zandberg który własciwie rozniósł pozostałych polityków na strzępy.
  • ~parada tumanów
    (2015-10-21 07:53)
    ogólnie to dno. ale za to dobry program satyryczno-rozrywkowy. jedni są już nachapani a inni chcą się dorwać do koryta.