• ~kot
  (2015-10-20 22:12)
  Nowicka oskarżałą POPIS za 8 lat nieudolnych rządów, ale zapomniała, że rządziło POPSL, albo ukryli to przed nią.
 • ~bicz na pełowską picz
  (2015-10-20 22:01)
  jaja panie, jaja koparka już jedną nogą w kanadzie. należy się cieszyć bo średnia IQ w Polsce bardzo wzrośnie, należy współczuć kanadzie bo tam IQ zdołuje
 • ~fasolla64
  (2015-10-20 22:15)
  ,,dziennikarze" atakowali tylko Kukiza - co pozwala myśleć. Mam już dość kleptokracji PO.
 • ~precz z PO i lewactwem wszelakim!
  (2015-10-20 22:13)
  Przepraszam , za mało zauważono przydomków tej pani, co sprawuje funkcję premiera RP. Ona ma już nie dwa , a trzy przydomki: Peron- Error - Kopistka! Pytanie o prawa autorskie jej dzisiejszego PO- występu , powielonego pomysłu PIS. Żałosny brak kreatywności!
 • ~piotrek1986
  (2015-10-20 22:16)
  Tylko Kukiz i Korwin
 • ~DOŚĆ WREDNYCH PEOWCÓW!
  (2015-10-20 22:22)
  Formuła programu zła, pytania funkcjonariuszy peowskich, bo nie PRAWDZIWYCH RZETELNYCH dziennikarzy (Rudnik i Kajdanowicz - dno!) niewłaściwe, ułożone podprogowo pod tę czerwienistą kobietę Wystąpienia nudne, KOPACZ NAJGORSZA, Szydło w dobrej , acz nie najlepszej formie, szef partii Razem o wiele ciekawszy i mądrzejszy od tej palikotki w warkoczyku! Reszta przewidywalni do bólu.
 • ~Kamil
  (2015-10-20 22:34)
  Korwin i Kukiz maja jakiś charakter reszta to marionetki.
 • ~Zbynek
  (2015-10-21 01:23)
  Korwin/Kukiz i czesciowo PIS /Moj triumwirat. Co to za menda z broda byla? (jakies razem) PO zawiodlo mnie na zawsze juz chyba. PSL juz dosyc wlazilo do rzadu jako doplelniacz bo braklo do stworzenia rzadu (typowa ****** Najwieksza przegrana tej debaty to kopaczka tak na marginesie.. Jedyna co tak naprawede nie miala nic ciekawego do powiedzenia. Zawiedziony jestem tez ta pindzia z lewicy bo wali smety ale nic na temat
 • ~i tyle
  (2015-10-20 22:13)
  Wszystkie trzy panie tej konfrontacji pokazały, że są głupie jak but, że nie maja żadnej koncepcji na uzdrowienie tego głęboko chorego kraju i że nie potrafią odpowiedzieć na zadane pytania inaczej niż międląc w katarynkowa tych dziobach dziobach we wszystkich siedmiu przypadkach zbitkę „Polska/Polki/ Polacy” z czasownikami niedokonanymi ‘trzeba/powinno/należy” oraz przymiotnikiem „dobry”. To są kompletne idiotki, pacynki odtwarzające tę samą, bo chyba nagraną przez tego samego trenera, taśmę.
  Resume ich programów: Polsce, Polkom i Polakom należy się luksemburska wypłata, wolność, sprawiedliwość, praca, renta, emerytura… bla, bla, bla (Co kto chce!), zaś dobre i wyważone powinny być gospodarka, służba zdrowia, ochrona środowiska, spokojna starość, dyplomacja, transport… bla, bla, bla (tu wstawiamy dowolny rzeczownik) – nasz rząd tego dokona i jeszcze da XYZ złotych! W skrócie: Polakom należy się bogactwo i dobre państwo, a te trzy debilki mają tego dokonać swoim tajemnym sposobem.
  Za wisienkę na tym babskim torcie robi bangster Petru.

  Pozostaje Korwin, Kukiz i Razem, jak dziwnie by to nie brzmiało.
 • ~wiktor
  (2015-10-20 23:29)
  Korwin Mikke zdecydowanie wygrał.Kukiz rozczarował a reszta to lewacki bełkot.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.