Marian Kowalski zebrał 100 tysięcy podpisów

100 tysięcy podpisów koniecznych, aby zarejestrować kandydata w wyborach prezydenckich, zebrał Marian Kowalski kandydat Ruchu Narodowego.

wróć do artykułu
  • ~po prostu Polak
    (2015-03-15 14:06)
    Fantastyczny kandydat. Ja i cała moja liczna rodzina oddamy na niego głos!
  • ~jo44
    (2015-03-17 16:26)
    Panie Marianie, czas sformatować internet bo Panu nie rośnie udział jak pozostałym.
  • ~Sssam
    (2015-03-15 19:38)
    Pan KOWALSKI widac jest człowiekiem opanowanym ,zimny analityk...i odważny...popieram..ŁÓDŹ pozd...
  • ~Mortis
    (2015-03-17 00:25)
    Marian Kowalski- człowiek niezłomny!
  • ~Tak jest
    (2015-03-15 19:41)
    Wódz!!...popieram
  • ~WYBORCA
    (2015-03-14 19:18)
    BRAWO !!! MA PAN MÓJ GŁOS I CAŁEJ MOJEJ RODZINY.
  • ~Pilsudski
    (2015-03-15 19:39)
    Normalny uczciwy człowiek czynu!!..mamy wreszcie WODZA,!.
  • ~wojti
    (2015-03-16 15:44)
    Ludzie głosujcie na Andrzeja Dudę! Chyba lepiej dać jemu szansę niż liczyć na to, że PO coś zmieni?
  • ~Polak
    (2015-03-19 17:17)
    Marian usuń tatuaż bo obrażasz mojego nie żyjącego ojca
  • ~pm
    (2015-03-17 00:23)
    Cieszę się! Dużo zdrowia Panu Marianowi życzę! Niech ta kampania przysporzy narodowcom rzeszę nowych zwolenników.
  • ~Pol
    (2015-03-15 19:35)
    Oby ten człowiek nam wygrał ...a ten "" hrabia" co nie zna ortografii wyjechał do swojej ojczyzny...moze zapanuje spokój...nasz narod tego potrzebuje jak powietrza ...wielcy wodzowie nie mieli wysokiego wykształcenia tylko wielkiego ducha walki...a p.Kowalski to mądry inteligentny i uczciwy człowiek...żona za to jest po studiach ,,wiec sie uzupełniają...pozd
  • ~TylkoPolska
    (2015-03-14 20:20)
    Słuchałem Mariana Kowalskiego i mimo jego braku wykształcenia to i tak jest to bardzo mądry człowiek. o mądrości z resztą papierki nie świadczą. BRAWA ma Pan mój głos.
  • ~Maciek
    (2015-03-15 18:56)
    Mam wielką nadzieję że Pan Kowalski wygra jestem całkowicie za i moi znajomi także.
  • ~NieTylkoPolska
    (2015-03-15 18:05)
    Dziadek podkuwał konie, prawdziwa Polska krew. IHAHA. Czy ta kuźnia w skansenie lubelskim to pracownia pana dziadka? IHAHA
  • ~qwer
    (2015-03-16 08:41)
    W pseudo sondażach i pseudo demokratycznych tv bębnią, że Marian ma 0% a tu proszę!!! Oby tak dalej. Popieram całym sercem!!!
  • ~warszawianka
    (2015-03-16 02:53)
    Pieknie sie zachowalo spolecznstwo w Krakowie ,kiedy to bronkobus z Ikona obciachu -komorowskim tam zawital.Mozna to zobaczyc tylko na YouTube.
    Wielkie brawa ,za szczerosc jaka wypowiedzieliscie glosno ,naprawde cala prawda,wielkie dzieki.!!
  • ~Na POhybel POprzekrętasom
    (2015-03-15 12:43)
    Ruch Narodowy wreszcie ma silnego przywódcę - osobowościowo (i fizycznie). Jest bardzo dobrze przygotowany merytorycznie do pełnienia ważnych funkcji politycznych. Ma jasną wizję prezydentury.
    Bije na głowę Bredzisława - strażnika sPOd żyrandola - POd każdym względem.
  • ~hiena
    (2015-03-14 21:29)
    Moj glos gwarantowany
  • ~Monachijski