Wpadka Adama Hofmana w "Kropce nad i". "Trzeba się było przygotować"

| Aktualizacja:

Jeden z szefów SKOK Wołomin znalazł się w honorowym komitecie poparcia Bronisława Komorowskiego - stwierdził w "Kropce nad i" Adam Hofman. Wyjaśnił, że chodzi mu o Andrzeja Kleszczewskiego. Jeszcze w czasie trwania programu Kancelaria Prezydenta zadzwoniła do redakcji z dementi.

wróć do artykułu
  • ~Gabriela38
    (2015-03-26 21:03)
    Dudzie ciągle rośnie "sondażowe" poparcie a do wyborów jeszcze trochę czasu.
  • ~lolo
    (2015-03-26 21:04)
    dlaczego nie piszecie o bazie która dzwoniła do Olejnik
  • ~pol anka
    (2015-03-26 21:07)
    wcięło prawie 4 mld z systemu bankowego a chłopaki spierają się kto z kim zdjęcie zrobił. Adaś, specjalista od dokumentów podróży musi mieć potężnego mecenasa.
  • ~zas
    (2015-03-26 21:11)
    Dlaczego NIE ma listy POparcia Komoruskiego,chcemy widziec tych szogunow!
  • ~wPiSdu
    (2015-03-26 21:12)
    a kto to jest obszczymur Hofman że zapraszają go media ?
    to jakiś celebryta ?
    Olejnik się błaźni
  • ~Oliwia81
    (2015-03-26 21:16)
    Dość stagnacji, zacznijcie działać, zacznijcie zmieniać sytuacje, Duda do dzieła ! Ten człowiek potrafi przemawiać. Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo mówi z przekonaniem, płynnie i przede wszystkim mądrze prawi! Jestem na tak dla Dudy, a reszta może się schować!
  • ~Czuły opiekun WSI
    (2015-03-26 21:27)
    Wołomin z WSI wypompował kasę pod czułą opieką KNFu.
    Na bezczela.
    Mieli przecież SOLIDNE oparcie, u tych co na górze.
  • ~Czuły opiekun PiS
    (2015-03-26 21:32)
    Wołomin z WSI wypompował kasę pod czułą opieką PiSu.
    Na bezczela.
    Mieli przecież SOLIDNE oparcie, u tych co na górze.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-26 21:33)
    PiS to partia antypanstwowa i w tym sensie antypolska.
    Jest dla mnie calkowicie skompromitowana, a po usunieciu
    ludzi z PJN nie warta nawet minimum uwagi. Sasin, Antoni M, slodki Adas H - tu naprawde
    nie ma juz nikogo. A parakandydat Glinski budzi po prostu wspólczucie.
    Prezes to chyba juz tylko przeszlosc - raczej w kierunku spotkan z emerytami
    i milosnikami kotów. Ludzie beda na nich glosowac bo arogoncja i prymitywizm ludzi
    z PO irytuje wielu, a innych partii praktycznie nie ma. Ale nie komentujemy Pisowskich bredni.
    Szkoda czasu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-26 21:33)
    Logiczne pytanie :
    Dlaczego 100 milionow lub duzo wiecej z ukradzionych przez PIS-patriotow SKOK-pieniazkow,
    wyladowaly w LUKSEMBURGU ???

    luksemburski-zoliborski-torunski "patriota" chowa ukradzione w LUKSEMBURGU i
    MODLI SIE !
  • ~KK
    (2015-03-26 21:41)
    OLEJNIK PRZESTALA BYC DLA MNIE DZIENNIKARKA JEZELI KORZYSTA Z BAZY Z KANCELARI PREZYDENTA TO JEST ROSJA PUTIN JEST DUMNY Z PANI MONIKI
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-26 21:42)
    Hofman - doodbytnicza scierka i szczotka do zmywania PiSdowskich wymiocin i gnojówki.
    Byl bardzo przydatny jako pozyteczny idiota
  • ~~Polak
    (2015-03-26 21:43)
    hofman myśli pisiorem
  • ~POmyto
    (2015-03-26 21:46)
    sPOkojnie platforma POstraszy pisem i strasznym kaczorem i znowu będzie można kraść i doprowadzać do totalnej zapaści
  • ~św.NH
    (2015-03-26 21:47)
    Paniusia Urbaniusia busia siusa

    Czwarta władza – moralnie zbankrutowana, żerująca na najniższych instynktach, wpatrzona wyłącznie w słupki oglądalnośc
  • ~Magdalena81
    (2015-03-26 21:51)
    pewnie, że Duda wygra. Poparcie dla niego rośnie i wcale się nie dziwie jak przynajmniej chce działać, a przede wszystkim stawia na dialog ze społeczeństwem, bo dzięki temu pozna nasze opinie, problemy i pomoże.
  • ~VMB
    (2015-03-26 22:02)
    DLACZEGO ten kombinator jeszcze nie siedzi? Babcia za czekoladke juz by siedziala i to nie w TV
  • ~nina
    (2015-03-26 22:07)
    Widocznie sondaze dla Dudy sa slabe skoro wystawiaja Hofmana,Kurskiego,Ziobre,
    Bielana zeby robili zamet i powtarzali klamstwa ktore sami wymyslaja.
  • ~nmmmmmmmmmmmm
    (2015-03-26 22:09)
    Oglądałem ten program - teraz szukam go na YT bo na TVN24 jest 1 min jak pieprzy nałecz. Ale prawda jest taka że hoffman wdeptał w ziemię tego bucka jąkałę nałecza i ************* obiektywizmu)
  • ~linda
    (2015-03-26 22:11)
    Tylko Duda.Dość marnowania pieniędzy na instytucje która nie działa.Potrzebny jest energiczny młody,wykształcony człowiek.Komorowski wraz ekipą weteranów powinien iść na emeryturę