Nowy spot Komorowskiego. Tym razem mówi o podatkach. WIDEO

| Aktualizacja:

Prezydent stawia na nowoczesną gospodarkę. W zaprezentowanym dziś spocie wyborczym mówi o uproszeniu prawa podatkowego.

wróć do artykułu
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-04-19 08:18)
    Lublin? Moher na moherze jedzie i moherem pogania
    Dzieciom nie dadzą a na tacę zaniosą. Na ulicach przed katabasem klękają i zdrowaśki odmawiają. Za pieniądze podatników hodują na KUL w miłości od watykańskiego okupanta Polski i w nienawiści do wszystkiego co nie jest katolickie, moherową młodzież. To miasto ciemnogród, gdzie sutannowy pedofil ma większy autorytet niż nauczyciel.

    Lublin to najwyższa półka kulturowa,
    specjaliści od macania kur. Ta swołocz pokazała to co nas czeka jak wygra PiS i Duda.
    Polacy będą manifestować zamiast, gwizdać, buczeć i pierdzieć zamiast pracować.
    Na ch.. pracować skoro łatwiej buczeć i skandować "na Mazury macać kury"!!!
    Zaiste żałosne widowisko i cienki repertuar tych PiSich bezmózgowców.

    Prosimy o jeszcze, bo im więcej i głupiej będziecie obrażać głowę państwa, im więcej chamstwa zademonstrujecie na tych spędach, tym szybciej będzie was bUleć, bo Komorowski dzięki takim jak wy wygra w pierwszej turze.
    My zwolennicy Polski normalnej i prezydenta Komorowskiego prosimy o więcej takiego PiSiego chamstwa.
    Prosimy o jeszcze.
    I prosimy o całodobowe pokazywanie tego w antypolskiej gadzinówce, bo w tym przypadku TV Republika robi naprawdę dobrą robotę, choć przyznam, ze pewnie nieświadomie.
    Też prosimy o jeszcze, tylko bez wycinania jak teraz, pokażcie całość, niech Wolacy też zobaczą kulturalną i dowcipną reakcję Komorowskiego na te niespotykane w polskiej historii chamstwo motłochu!
  • ~Czy ten kraj kiedys sie wyrwie ze szponow "WSI"?
    (2015-04-19 04:15)
    Ten kiep Komoruski to jest poprostu jedno wielkie klamstwo, chamstwo i obciach. Tym ze "WSI" najwyrazniej zabraklo jakichs lepszych kukiel jak to kiedys Kwasniewski byl czy nawet Bolek.
  • ~stan
    (2015-04-18 21:09)
    uwazam ze urzad prezydenta nalezy zlikwidowac.zywimy debili i czieciorobow nic z tego nie majac.
  • ~Robnad
    (2015-04-18 20:15)
    ~adelaide2015-04-18 17:34
    nikt ci tyle nie obieca co Duda który jest marionetką w rękach kaczego świra

    ~Robnad2015-04-18 17:17
    nie ma alternatywy dla Komorowskiego

    coś słabo moronie, i bez wiary? he, he, he
  • ~Ob. Y. Watel
    (2015-04-18 19:51)
    Czy to prawda, że u urzędującego prezydęta RP stwierdzono bardzo zaawansowane zmiany miażdżycowe w mózgu ?
    MAMY PRAWO TO WIEDZIEĆ, do dżumy i tej drugiej - cholery...
  • ~ciek kawy
    (2015-04-18 19:48)
    Dlaczego pan Palikot zaprzestał informowania Polaków o ilości alkoholu dostarczanego do Pałacu Namiestnikowskiego ? Kalkulator się przegrzał ? A może całkiem wysiadł ? No i DLACZEGO najlepszy przyjaciel Komorowskiego z polowań na Syberii TYM RAZEM NIE otworzył szampana w rocznicę katastrofy Smoleńskiej ?
  • ~czytelnik
    (2015-04-18 19:31)
    Bronek wpadł w jakiś szał obiecanek przed wyborami , czyżby zapomniał co obiecywał przed 5-ciu latami trzeba mieć niesamowity tupet aby założyć narodowi na szyje następną zaciągają się pętle .
  • ~gośćiu
    (2015-04-18 19:18)
    Nie wierzę w ani jedno słowo !
  • ~Gregory\
    (2015-04-18 19:10)
    Panie Komorowski. Nie rób wstydu. I tak nic ani Ty ani Twoje PO nic nie zmieni. Chyba na gorzej. Niewolnictwo już jest a będzie dużo, dużo gorzej.
  • ~byly POmatol
    (2015-04-18 19:09)
    bul się nawalił
  • ~Orzeł
    (2015-04-18 18:53)
    Gdzie byłeś do tej pory ??? Twoje obietnice są nic nie warte. Miałeś tyle czasu i co do tej pory zrobiłeś ? Nic ! I zostań przy tym co do tej pory robiłeś .
  • ~wypowiedź emocjonalna
    (2015-04-18 18:20)
    komurski nie mówi, komurski bredzi
  • ~wyborca
    (2015-04-18 17:48)
    Kto wprowadził tą brutalizację ?? WIADOMO Tusk razem z jego zausznikami z PO. Teraz Komorowski niby chce to naprawiać łącznie z umowami śmieciowymi i innymi dokuczliwymi sytuacjami dla obywateli ? GDZIE BYŁEŚ DO TEJ PORY ? PRZEZ OKRES CO NAJMNIEJ 10 LAT ? KOMOROWSKI BYŁEŚ PRZEZ CO NAJMNIEJ TEN OKRES W KRĘGACH WŁADZY !!!
  • ~marian
    (2015-04-18 17:38)
    Spektakl w wykonaniu p .B.k. to tragi-dramat!!!
    Tylko po to i dla kogo realizuje !
    Chyba debile złapią się na jakąkolwiek treść i formę!!!
    Dość Bisu nie będzie!!
  • ~adelaide
    (2015-04-18 17:34)
    nikt ci tyle nie obieca co Duda który jest marionetką w rękach kaczego świra
  • ~jest PO BULU
    (2015-04-18 17:24)
    ten KomoRuski CIUL jak go WSIarze wygonili z PIERDZENIA POd ZYRANDOLEM to teraz SZWENDA sie PO kraju I nie wie co z soba zrobic , a to POlazi z rozwalonym rozPOrkiem PO POznaniu, a to PO molestuje GORALA, a to zmowu w LUBLINIE KURY MACA, dzisiaj znowu jak POszedl do sracza to POpsul spuczke I cala salekonferencyjna zalalo no to wskoczyl na KRZESLO I zaczal wzywac SZAGUNA do POmocy,a ten zrobil mu FOTKE z KOTYLIONEM
  • ~Robnad
    (2015-04-18 17:17)
    nie ma alternatywy dla Komorowskiego
  • ~romus
    (2015-04-18 17:08)
    No przecież on juz jest prezydentem więc mógł to zrobić a nie zrobił!!!
  • ~marek
    (2015-04-18 17:07)
    Bronek masz mój głos
  • ~Eryk
    (2015-04-18 16:54)
    Najpierw zgodził się ot tak na wyższy Vat, na podwyższenie wieku emerytalnego a teraz chce uchodzić za reformatora finansów. Podziękujmy temu panu w wyborach.