Nowy spot Komorowskiego. Tym razem mówi o podatkach. WIDEO

| Aktualizacja:

Prezydent stawia na nowoczesną gospodarkę. W zaprezentowanym dziś spocie wyborczym mówi o uproszeniu prawa podatkowego.

wróć do artykułu
  • ~gg
    (2015-04-18 10:49)
    prawie 10 lat na to mieliście,oszuści bezczelni
  • ~Robnad
    (2015-04-18 10:53)
    "Bronisław Komorowski zwrócił uwagę na zaobserwowaną przez siebie ostatnio brutalizację kampanii wyborczej. To pokazuje, jaki wybór Polacy będą mieli 10 maja: między zgodą a awanturą - podkreślił."

    to chyba najlepsze w swojej żenującej bezczelności, choć jak się tak zastanowić, to możliwe, że on wierzy w te swoje "prawdy".
    nie staje mu mu umu, by PO prostu ogarnąć co się dzieje w reality.
    taki intelekt, jaki chrabia, i tyle.
  • ~heliot
    (2015-04-18 11:00)
    Po 8 latach budzi się prezydent? wstyd!!! waloryzacja rent 36 zł brutto , po co tym biedakom zabierać podatek? a no po to by ci najbiedniejsi płacili tym ktorzy zajadają się ośmiorniczkami !!! dlaczego posłowie to świete krowy - mają wyższą kwotę wolną od podatku, pobierają emerytury i uposażenia poselskie itd...wstyd prezydencie że kosztuje nas pan tak dużo ,a nic dobrego pan nie zrobił dla obywateli!!!
  • ~waldek
    (2015-04-18 11:00)
    Oj chyba tego prawa podatkowego nie będzie w stanie "uprosić" u swoich z WSI...
  • ~kolonia z tubylcami bez majatku
    (2015-04-18 11:01)
    bronek koncz wasc wstydu oszczedz
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2015-04-18 11:02)
    LEPIEJ WSI - ŻYRANDOL NIECH SKACZE SOBIE PO KRZESŁACH A TWORZENIE PRAWA ZOSTAWI INNYM , CHORY CZŁOWIEK POwinien SIĘ LECZYĆ , SZTAB ŻYRANDOLA NIECH O TYM PAMIĘTA ...
  • ~Gdzie sie pchasz dziadu znowu do koryta
    (2015-04-18 11:07)
    To on reprezentuje bezczelność i kryminał WSI oraz całej żydokomuny
  • ~sed
    (2015-04-18 11:08)
    Był przez 3 lata ważnym PO-wcem a potem 5 lat Prezydentem. Przez 8 lat nie znalazł czasu by to prawo zmieniać, co wiecej ochoczo podpisywał wszelkie nowe obciazenia dla obywateli. Teraz na 3 tygodnie przed wyborami: iluminacja, nagłe coś dostrzegł... Takie numery są żenujące, pokazują bezradność i lekceważenie wyborców, których traktuje się jakby nic nie pamietali.
  • ~Sarenka
    (2015-04-18 11:12)
    Kocham gajowego!
  • ~Bzyczek
    (2015-04-18 11:12)
    POpierdułka.
  • ~POparzony
    (2015-04-18 11:14)
    Cenzura działa - blokują komentarze w kraju oPOdatkowanej Biedy
  • ~POseł PO i PrzeD
    (2015-04-18 11:15)
    POdatki
  • ~olo
    (2015-04-18 11:15)
    Ten WSI-wy obrońca podpisał bez mrugnięcia okiem podwyżke podatku VAT na odzież dla dzieci z 0 % do 23% i jeszcze kłamie,bezczelny typ?Nigdy więcej tych oszustów z PO w tym Bula kłamcy???
  • ~POparzony
    (2015-04-18 11:16)
    Kraj oPOdatkowanej biedy. Kwota wolna od POdatków 3 tysiące zł = ~750 EUR.


    To wasze osiągnięcia Lemingi!
  • ~motek
    (2015-04-18 11:16)
    znowu pcha się do koryta , tylko koryto ucieka od niego
  • ~POparzony
    (2015-04-18 11:18)
    POdatek 45%
  • ~POparzony
    (2015-04-18 11:19)
    +POpatek 45%
  • ~VIOLINA
    (2015-04-18 11:19)
    A kto jednym podpisem skazał Polaków na pracę 67+? KOBIETY 7 LAT DŁUŻEJ W TYM CHORYM NIEWOLNICZYM SYSTEMIE!
  • ~POparzony
    (2015-04-18 11:21)
    Kraj oPOdatkowanej biedy. Kwota wolna od POdatków 3 tysiące zł = ~750 EUR.
    POdatek 45% (32% PIT+13% ZUS) już od 85 tysięcy zł = 21 tysięcy EUR - u innych to kwota wolna od POdatków, che, che, che

    To wasze osiągnięcia Lemingi!
  • ~POparzony
    (2015-04-18 11:23)
    Błąd na stronie blokuje wysyłanie ciągu znaków ze znakiem % w środku.
    np. 32% PIT pisane razem nie przejdzie.