Nowy spot Komorowskiego. Tym razem mówi o podatkach. WIDEO

| Aktualizacja:

Prezydent stawia na nowoczesną gospodarkę. W zaprezentowanym dziś spocie wyborczym mówi o uproszeniu prawa podatkowego.

wróć do artykułu
  • ~gośćiu
    (2015-04-18 19:18)
    Nie wierzę w ani jedno słowo !
  • ~Eryk
    (2015-04-18 16:54)
    Najpierw zgodził się ot tak na wyższy Vat, na podwyższenie wieku emerytalnego a teraz chce uchodzić za reformatora finansów. Podziękujmy temu panu w wyborach.
  • ~olo
    (2015-04-18 11:15)
    Ten WSI-wy obrońca podpisał bez mrugnięcia okiem podwyżke podatku VAT na odzież dla dzieci z 0 % do 23% i jeszcze kłamie,bezczelny typ?Nigdy więcej tych oszustów z PO w tym Bula kłamcy???
  • ~POseł PO i PrzeD
    (2015-04-18 11:15)
    POdatki
  • ~ccc
    (2015-04-18 12:35)
    Anonimowa nauczycielka Bronisława Komorowskiego: "Zawsze był jak kaszanka z dżemem" , a jego kolega z klasy dodaje... "Dlatego czasem mówiliśmy na niego: - "Salceson",Szczegóły w jutrzejszej Wybporczej
  • ~POparzony
    (2015-04-18 11:14)
    Cenzura działa - blokują komentarze w kraju oPOdatkowanej Biedy
  • ~motek
    (2015-04-18 11:16)
    znowu pcha się do koryta , tylko koryto ucieka od niego
  • ~Bzyczek
    (2015-04-18 11:12)
    POpierdułka.
  • ~polityk
    (2015-04-18 15:00)
    małżonka KOMORA córka UBEKÓW
  • ~Sarenka
    (2015-04-18 11:12)
    Kocham gajowego!
  • ~adelaide
    (2015-04-18 17:34)
    nikt ci tyle nie obieca co Duda który jest marionetką w rękach kaczego świra
  • ~Ona
    (2015-04-18 14:59)
    KŁAMCA I OSZUST??
    PODPISAŁ PONAD 800 USTAW SZKODZĄCYCH NAM OBYWATELOM!!!
  • ~xxxc
    (2015-04-18 13:53)
    A może podatek od wchodzenia na krzesła ?
  • ~Prezydęt w lesie
    (2015-04-18 15:43)
    Incydent podczas niedawnego wiecu Bronisława Komorowskiego w Lublinie, gdzie funkcjonariusz BOR groził „specjaliście od kur” (używając terminologii prezydenta) to nie pierwszy przypadek „czyszczenia” przez służby niewygodnych dla prezydenta treści.

    Czyściciele haseł uderzających w Komorowskiego, czy choćby mogących wprowadzić go w zakłopotanie, czuwają nie tylko w miastach. Za bronkobusem docierają nawet w leśne ostępy.

    Prezydent Bronisław Komorowski był ostatnio we wschodniej Polsce, a ponieważ w planach miał odwiedziny Puszczy Białowieskiej, okoliczni mieszkańcy chcieli wykorzystać tę sytuację, aby zwrócić uwagę na problem puszczy, gdzie w opinii ekspertów mamy do czynienia z katastrofą ekologiczną. Dlatego wzdłuż drogi Białowieża - Hajnówka umieścili oni tablice z hasłami: ˝Sabotaż˝, ˝Tu tętniło życie˝, ˝Przyjdź na nasz grób˝, ˝Ludzie, gdzie jesteście? Ratujcie nas, my umieramy˝, ˝Puszcza Białowieska umiera˝
    — opisuje Józef Rojek z Klubu Parlamentarnego Zjednoczona Prawica, który złożył w Sejmie oświadczenie dotyczące prezydenckich „czyścicieli”.

    Ta akcja tak bardzo wyprowadziła z równowagi miejscowe służby, że te postanowiły za wszelką cenę nie dopuścić do tego, aby Bronisławowi Komorowskiemu przypomniano o stanie puszczy. W związku z tym po sprawdzeniu, że tablice postawiono nielegalnie, szefowie policji ekspresowo wysłali swoich podkomendnych do ich demontażu — relacjonuje poseł.

    Parlamentarzysta podkreśla, że są to praktyki rodem z czasów komunizmu.

    Pachnie to wszystko aż nadto PRL-em, kiedy do pracy przy żniwach w PGR-ach wysyłano jednostki wojskowe, a milicjanci przy okazji tzw. gospodarskich wizyt pierwszych sekretarzy sprawdzali czystość ulic, podwórek w przydrożnych domach i spędzali ˝wiwatujący˝ tłum.

    Nie ma co się dziwić akcji leśnych czyścicieli. Hasła zwracające uwagę Komorowskiego na zagrożenia ekologiczne w Puszczy Białowieskiej mogłyby zmącić nie tylko jego kampanię, ale i zamiłowanie do polowań. Tablice zdjęto po cichu, żeby nie płoszyć zwierzyny…
  • ~POparzony
    (2015-04-18 11:16)
    Kraj oPOdatkowanej biedy. Kwota wolna od POdatków 3 tysiące zł = ~750 EUR.


    To wasze osiągnięcia Lemingi!
  • ~franek
    (2015-04-18 13:52)
    Komo ruski nić nie zrobił dla ludzi on jest oszustem
  • ~3x15
    (2015-04-18 16:09)
    Co za klamliwa kurvva
  • ~stop dla Partii
    (2015-04-18 15:40)
    Jak on potrafi besztać w kurniku. Zasługuje na tą "grzęde"!
  • ~STOP KOMOR
    (2015-04-18 14:58)
    znowu chcecie żeby PODWYŻSZYŁ WIEK EMERYTALNY?!!! ile tym razem 76lat??
  • ~sed
    (2015-04-18 11:08)
    Był przez 3 lata ważnym PO-wcem a potem 5 lat Prezydentem. Przez 8 lat nie znalazł czasu by to prawo zmieniać, co wiecej ochoczo podpisywał wszelkie nowe obciazenia dla obywateli. Teraz na 3 tygodnie przed wyborami: iluminacja, nagłe coś dostrzegł... Takie numery są żenujące, pokazują bezradność i lekceważenie wyborców, których traktuje się jakby nic nie pamietali.