SENSACJA! ANDRZEJ DUDA WYGRYWA PIERWSZĄ TURĘ WYBORÓW PREZYDENCKICH!

| Aktualizacja:

Przed wyborami wyniki badań pracowni sondażowych, choć zwiastowały II turę wyborów, w pierwszej odsłonie głosowania dawały zwycięstwo Bronisławowi Komorowskiemu. Tymczasem według wyników exit poll przygotowanych przez IPSOS zwycięzcą niedzielnych wyborów został kandydat PiS, Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~Babcia (jeszcze nie reanimowana)
    (2015-05-11 08:45)
    Porażka logicznego myślenia,edukacji.Zwycięstwo wieloletniej indoktrynacji Kościoła i Ojca Dyrektora,Świat pędzi do przodu,a my się cofamy.U nas nawet Komisja Wyborcza jest w domu katechetycznym.Tłum miał kilka kroków do przeprowadzenia
    reanimowanych babć i dziadków z kościoła do głosowania.Politycy lekceważą prowincje,a PIS NIĄ ZAWŁADNĄŁ, tylko dlatego,że dysponuje AMBONĄ ,z którą nie mogą konkurować żadne media.(poziom tych komentarzy ,świadczy w większości przypadków o klęsce edukacji podstawowej )
  • ~komentarz
    (2015-05-11 06:49)
    I co w tym dziwnego? Gajowy idzie na pasku zachodu, NATO, Watykanu. A przy tym odebrał chwałę Moskwie za uratowanie tyłka wielu Polakom z tzw. ziem zaboru pruskiego i za awans dołów całego polskiego narodu, ustalając dzień 08.05. dniem zwycięstwa. Duda z kolei idzie na pasku Kaczyńskiego i Watykanu. A jak Kaczafi to awantura wojenna gotowa. Z Rosją o Ukrainę wojna pewna. W d bez mydła wchodzą ludzie PiS agentom Waszyngtonu - co bardzo mierzi silnych i bogatych. Nie każdy zaraz leci na pieszczoty słabych, którzy chcą wysokiej zapłaty za swe lizusostwo.
    Ci z PiS-u i PO wiedzą, że w banku w Londynie czeka na nich ponad 100 mln ton złota narodu polskiego. W razie wojny, oni myk do Londynu, a rząd w Londynie zapewni im stosowne wynagrodzenie z naszego złota. Tak jak z naszego złota finansował rząd na uchodźstwie i naszą armię - póki tego złota starczyło, co było w latach 1940-1950? /kiedy wszystko wybrali to nie wiem/. Tych problemów nie mają ludzie agencji rzymskiej. Wierni wiedzą, że za posługę im się należy. Czyli bosi zaczynają pracę a spasieni i obsypani złotem kończą swą robotę. Na emeryturę i NFZ płacić nie muszą - sami sobie wzięli z budżetu po roku 1989.
    A tu wielu się ekscytuje, który z kandydatów z Gajowym lepszy? A oni nas w d mają. Polak ubogi płaci najwyższe podatki w Unii. Najniższe płacą bogaci w Polsce. A nasze łże elity chcą do strefy Euro. A tu kicha, taki dobrobyt sobie zapewnili, że dług Polski stale rośnie. Kochani cudów niema. Dla Polaka kwota wolna wynosi około 3 tys. zł, dla wybrańców narodu obu izb, wynosi 30 tys. zł - też sobie wzięli z budżetu jak i agenci Watykanu. Obojętne kto będzie prezydentem RP, dla tzw. dołów narodu polskiego g..o będzie. Ca nam udowadnia wzrost bezrobocia, armia bezdomnych, zawszone noclegownie i śmieszne zasiłki dla bezrobotnych.
  • ~Olka
    (2015-05-11 06:34)
    Brawo KUKIZ !

    PANIE DUDA A TERAZ DO PRZODU, ZWYCIĘSTWO!

    PANIE DUDA DAMY RADĘ !! :)
  • ~sklave
    (2015-05-11 06:26)
    Czyli dalszy ciąg tej wyniszczającej wojny. Słaba władza tylko dlatego rządzi że absorbuje społeczeństwo nieustannymi konfliktami by jej sprzymierzeńcy mogli kraść bezkarnie. Więcej na sklave.polityka
  • ~christ
    (2015-05-11 05:37)
    to wynik konschactow pana Mecierowicza z KGB !!
  • ~vp
    (2015-05-11 03:41)
    No cóż powiedziec ? Polska była , na szczęście nie jest ale znów będzie PAWIEM narodów ?
  • ~aussie1inc
    (2015-05-11 03:17)
    Poniewaz 34.5 % polskich wyborcow to kompletne debile, Polska jako kraj nie ma zadnych szans. Ktos Polske zgarnie. Dla Polakow bedzie znacznie lepiej jesli przyjda tu Niemcy, bo naucza Polakow jak sie myc -zeby tez- jak pracowac i jak sie zachowywac. Jak Polske zgarnie Putin, to Polacy sie szybko przestawia, bo sa bardzo podobni do Rosjan, a ci ambitniejsi beda udawac ze walcza o wolnosc i tez bedzie smiesznie. Ja wyjezdzam, bo mam tylko jedno zycie i posli cyrk juz mi sie znudzil. Bawcie sie debile sami.
  • ~Joshua Tree
    (2015-05-11 03:10)
    Ludzie, co wy *********** za bzdury? Czy doprawdy nikt z was nie potrafi sklecic sensownego dwu-zdaniowego komentarza, w miare poprawnej polszczyznie?
  • ~wyborca
    (2015-05-11 02:37)
    trzeba obalić tego prezydęta i tę władzę co myśli tylko o sobie.
  • ~czepiajew
    (2015-05-11 00:59)
    50% mimo zapowiedzi pokazało, że są krowami i wołami zdolnymi wyłacznie do przeżuwania i wydalania pod siebie ! totalne matoły niegodne miana obywatela tego kraju !!!
  • ~elektryk
    (2015-05-11 00:58)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki POmatolskie scierwo wierny bronkowi za zyrandol bedzie robil w apartamencie bronka
  • ~Szewc Kilinski
    (2015-05-11 00:43)
    Pytanie powstaje poc co i po jaiego grzyba za PANSTWOWE PIENIADZE TRZYNMA SOE SIE CENTRALNY OSRODEK BADAN PUBLICZNYCH PRZY RZADZIE. CZEMU ON SLUZY , BY RAZ NA 5 LAT WSKAZAC NA KANDYDATA KTORY MA SZANSE A POTEM SIE OKAZJE ZE NIGDY NIE WYGRA? Ile to już razy ten ośrodek się niczym nie wykazal . Czy nie lepiej te zlecic jakiejś uczelni np. SPIS (SGH) . A może Wydzial Matematyki Stosownej i Statystyki. Trzyma się palac prezydencki 700 osob nie wiem ile osob pracuje w tym ośrodku badan publicznych ale tez chyba 'profesorowie' z bozej laski. Rozpedzic ten senat, rozpodzic ten ośrodek , zmniejszyć palac Bizancjum do 200 osob i starczy , Jaruzelski miał 24 osoby w Belwederze, Pilsudski 60. Satrczylo a to dziwactwo ,a ludzi az do bulu.
  • ~SYLVEK
    (2015-05-11 00:29)
    re.:~Wiesio13 bicz na PISmatołki - bedziesz sie musial przechrzcic - mysle ze przyjdzie latwo - takim platnym choragiewka to przychodzi latwo warszawiak i jaroslaw z Warszawy - was to tez dotyczy - to jedyny ratunek i ostatnia szansa dla was .
  • ~wes
    (2015-05-11 00:26)
    ...komoroski,,,pod sond,,,kara smierci,,,
  • ~chlopaki z zagranicy
    (2015-05-11 00:23)
    Czas na zmiane przywodcy, bo przy tym panu wszyscy zdolni i uczciwi Polacy uciekna na zachod.
  • ~#
    (2015-05-11 00:14)
    Zobaczymy, czy Kopacz spełni swoją groźbę, tzn. obietnicę: „Zrobię WSZYSTKO, by było to zwycięstwo w 1 turze!”.
  • ~Robnad
    (2015-05-11 00:13)
    kiedyś za komuny w wydaniu Jugosłowiańskim, robotnicy pewnej fabryki postanowili przeprowadzić rewolucję i odsunąć od zarządzania kadrę inżynierską jako zbędną.
    po dwóch miesiącach cała produkcja + maszyny poszły na złom.
    to jest mniej-więcej propozycja Kukiza dla PÓłgółówków, bo za takich jego wyborców uważam.
    zresztą, głównie wydoopconych i zindoktrynowanych tzw.niby byłych POkemonów, którzy w II turze zagłosują za Komo Ruskim wzorcowo udowadniając własny kretynizm, sorry, pustkę bezdenną w czerepach, he, he, he.

    jeden juz rozwalał Brukselę, drugi najpierw wprowadzi partię(tych POdskakujących ?) do Sejmu, by go później rozwalić.
    cyrk dla magla, ha, ha, ha.
  • ~zen
    (2015-05-11 00:06)
    Już czerwony telefon dzwoni z informacją co należy zrobić by rano było 51% dla miłościwie nam panującego.. i co zrobicie?
  • ~rocky
    (2015-05-11 00:04)
    Komorowski niezadowolony z Narodu, bo zaczął samodzielnie myśleć,
    Naród , nie on,.
  • ~hana
    (2015-05-11 00:00)
    Gratulacje dla wolontariuszy pilnujących wyborów Gdyby nie ich zaangażowanie to g...by było

Może zainteresować Cię też: