SENSACJA! ANDRZEJ DUDA WYGRYWA PIERWSZĄ TURĘ WYBORÓW PREZYDENCKICH!

| Aktualizacja:

Przed wyborami wyniki badań pracowni sondażowych, choć zwiastowały II turę wyborów, w pierwszej odsłonie głosowania dawały zwycięstwo Bronisławowi Komorowskiemu. Tymczasem według wyników exit poll przygotowanych przez IPSOS zwycięzcą niedzielnych wyborów został kandydat PiS, Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~pies dudy
    (2015-05-10 21:14)
    miau być CAMERON wyszedł duda
  • ~Olka
    (2015-05-11 06:34)
    Brawo KUKIZ !

    PANIE DUDA A TERAZ DO PRZODU, ZWYCIĘSTWO!

    PANIE DUDA DAMY RADĘ !! :)
  • ~elektryk
    (2015-05-11 00:58)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki POmatolskie scierwo wierny bronkowi za zyrandol bedzie robil w apartamencie bronka
  • ~wyborca
    (2015-05-11 02:37)
    trzeba obalić tego prezydęta i tę władzę co myśli tylko o sobie.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-05-10 23:14)
    głupie dziennikarzyny z dziennika...Sensacją jest to że nie wygrał w I turze, a nie że wygrał wI turze...
  • ~czepiajew
    (2015-05-11 00:59)
    50% mimo zapowiedzi pokazało, że są krowami i wołami zdolnymi wyłacznie do przeżuwania i wydalania pod siebie ! totalne matoły niegodne miana obywatela tego kraju !!!
  • ~#
    (2015-05-10 23:33)
    Do rana nastąpi cud nad urną. Serwery „pracują”. Stawiam 42% Komorowski : 32% Duda. Chyba, że zatracili instynkt samozachowawczy i przeliczą 50,5% dla Komorowskiego.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-05-10 23:22)
    2015-05-10 23:14

    PIS podrobka


    Marcin Mastalerek? A cóz to za plankton polityczny?

    rzesistek pisowski..ha ha ha

    Trudno glosowac na partie która jako rzecznika wybiera Breivika.
  • ~moomo
    (2015-05-10 23:41)
    Jakoś prezes nie majaczy o sfałszowanych wyborach?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-10 22:56)
    Jarek, prośba, pokazuj się częściej przez najbliższe dwa tygodnie...
    Zapomniałbym, Antka wypuść z klatki. Dzięki.
  • ~olo
    (2015-05-10 23:58)
    Pilnowanie "demokracji" przenosi efekty
  • ~wyborca/10/5/2015,G.23.50.Pozdro.
    (2015-05-10 23:51)
    Gratuluje Zwyciezcom . pozdrawiam Wszystkich. Step by step..
  • ~hana
    (2015-05-11 00:00)
    Gratulacje dla wolontariuszy pilnujących wyborów Gdyby nie ich zaangażowanie to g...by było
  • ~rocky
    (2015-05-11 00:04)
    Komorowski niezadowolony z Narodu, bo zaczął samodzielnie myśleć,
    Naród , nie on,.
  • ~zen
    (2015-05-11 00:06)
    Już czerwony telefon dzwoni z informacją co należy zrobić by rano było 51% dla miłościwie nam panującego.. i co zrobicie?
  • ~Robnad
    (2015-05-11 00:13)
    kiedyś za komuny w wydaniu Jugosłowiańskim, robotnicy pewnej fabryki postanowili przeprowadzić rewolucję i odsunąć od zarządzania kadrę inżynierską jako zbędną.
    po dwóch miesiącach cała produkcja + maszyny poszły na złom.
    to jest mniej-więcej propozycja Kukiza dla PÓłgółówków, bo za takich jego wyborców uważam.
    zresztą, głównie wydoopconych i zindoktrynowanych tzw.niby byłych POkemonów, którzy w II turze zagłosują za Komo Ruskim wzorcowo udowadniając własny kretynizm, sorry, pustkę bezdenną w czerepach, he, he, he.

    jeden juz rozwalał Brukselę, drugi najpierw wprowadzi partię(tych POdskakujących ?) do Sejmu, by go później rozwalić.
    cyrk dla magla, ha, ha, ha.
  • ~#
    (2015-05-11 00:14)
    Zobaczymy, czy Kopacz spełni swoją groźbę, tzn. obietnicę: „Zrobię WSZYSTKO, by było to zwycięstwo w 1 turze!”.
  • ~warszawiak
    (2015-05-10 22:57)
    Głosowałem na Pawła w 1. turze, w 2. głosuję na Komorowskiego .
    Olewam kukielke prezesa Dudę.
  • ~aussie1inc
    (2015-05-11 03:17)
    Poniewaz 34.5 % polskich wyborcow to kompletne debile, Polska jako kraj nie ma zadnych szans. Ktos Polske zgarnie. Dla Polakow bedzie znacznie lepiej jesli przyjda tu Niemcy, bo naucza Polakow jak sie myc -zeby tez- jak pracowac i jak sie zachowywac. Jak Polske zgarnie Putin, to Polacy sie szybko przestawia, bo sa bardzo podobni do Rosjan, a ci ambitniejsi beda udawac ze walcza o wolnosc i tez bedzie smiesznie. Ja wyjezdzam, bo mam tylko jedno zycie i posli cyrk juz mi sie znudzil. Bawcie sie debile sami.
  • ~łaski po lacinie
    (2015-05-10 21:19)
    kler słuzy bogu a bug nie słuzy polsce

Może zainteresować Cię też: