Duda zmiażdżył Komorowskiego w USA. 66,4 proc. do 14,2 proc.

| Aktualizacja:

Andrzej Duda zdecydowanie wygrał I turę wyborów prezydenckich wśród amerykańskiej Polonii. Słaby wynik prezydenta Bronisława Komorowskiego, całkiem niezły Pawła Kukiza. W głosowaniu na terenie Stanów Zjednoczonych wzięło udział o 40% mniej Polaków niż 5 lat temu. To oficjalne wyniki, bo głosowanie z powodu przesunięcia czasowego odbywało się dzień wcześniej niż w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-05-10 21:32)
    Gdyby Komorowski ukradl tyle kasy ze SKOKOW i nasmarowal propagande i kosciol jak to zrobil PIS to juz by wygral !!
  • ~piaowski piaowiec
    (2015-05-10 21:43)
    "Jarosław z Warszawy" - zamilcz frustracie - mamy święto demokracji.
  • ~henrysz
    (2015-05-10 21:55)
    Ludzie którzy na stałe mieszkają poza granicami kraju nie powinni mieć w
    ogóle prawa glosowania ponieważ nie znają realiów w kraju . A już w ci
    ze stanów to kompletnie nie mają pojęcia co to jest sekta pisowska .
  • ~de facto
    (2015-05-10 21:59)
    bo Duda to Kaczyński
  • ~janmil
    (2015-05-10 22:03)
    W Ameryce ludzie rozumni... bez GW-na i WSI 24 dla debila...
  • ~frank
    (2015-05-10 22:14)
    henrysz sekta to jestes ty
  • ~macgregor
    (2015-05-10 22:25)
    Od zawsze uważam, że prawo głosu w wyborach powinni mieć płacący podatki w Polsce. Dlaczego o Janie ma decydować John, Hans, Jean, Iwan czy Giovanni.
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-05-10 22:36)
    Brawo Polonia Amerykańska ) :) :)
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-05-10 22:38)
    Brawo Polonia Amerykańska :) :) :)
  • ~HwwD
    (2015-05-10 22:54)
    NO I KOAZUJE SIE ZE W TEJ POLSCE TO ZWYKLE OSZOLOMY W POROWNANIU DO POLONII
  • ~Zenek
    (2015-05-10 23:07)
    To może niech zostanie prezydentem Polaków w USA.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-05-10 23:08)
    POLONIA to POLONIA a nie oszołomy biurokratyczne PełOwskie. Brawo Panie - już wkrótce - Prezydencie Duda :)
  • ~@Zenek
    (2015-05-10 23:14)
    Zenek a ty do Budy. Ruskiej!
  • ~ccc
    (2015-05-10 23:57)
    Jakim prawem głosują emigranci z Polsi!?
    To tchórze którzy uciekli z własnego kraju. Nie powinni mieć prawa do decydowania o tym co dzieje się w Ojczyźnie ludzie którą sprzedali za parę dolców czy innych funtów.
  • ~Wiesio 13 bicz na Wiesia 13
    (2015-05-11 00:16)
    Wystarfczy żyć przez parę lat w wolnym kraju z działającymi instytucjami politycznymi i wolną prasą by dobrze rozumieć interes Polski. Gratulacje dla Polonii w Ameryce!
  • ~Robnad
    (2015-05-11 00:40)
    Jarosław z Warszawy nie placz POmatolski POmiocie ,twoj bronek przegral bo nie miescil sie ze swola krolewna w drzwiach palacowych
  • ~Magda
    (2015-05-11 01:25)
    Ot i cala prawda o Polonii amerykanskiej.19 tysiecy glosujacych,tyle co male polskie miasteczko lub duza wies.Gdziez te miliony Polonusow zamieszkujacych ten Kraj.Tych polskich patriotow,ktory zly los za chlebem rzucil za Ocean?19 tys.o 14 tysiecy mniej niz w poprzednich wyborach,czyzby poumierali,a moze wrocili do Polski,do tej,ktora jest tak zle rzadzona i z,ktorej jak ubolewa PiS mlodzi Polacy uciekaja za granice za chlebem?Zaiste dziwna to rzecz.
  • ~vp
    (2015-05-11 03:51)
    Amerykanie tak dobrze wybierają ,że Rosja wstała z kolan i możemy ich w doopę pocałować . Reset okaże się kiedyś niemożliwy PiSowcy rozwala wszystko ,są bez kwalifikacji co widać ,słychac i czuc .
  • ~omomommml
    (2015-05-11 04:29)
    Polonia w usa widzi ze Komorowski jest prorosyjski i antyamerykański
  • ~matylda
    (2015-05-11 05:54)
    Żadna nowość! Przestańcie robić sensację! Górale w USA ZAWSZE głosowali na PIS! A wy z takimi tytułami tylko się wygłupiacie!