Bronisław Komorowski: I turę należy odczytać jako ostrzeżenie

Wstępne wyniki I tury wyborów prezydenckich trzeba odczytać jako poważne ostrzeżenie dla całego szeroko pojętego obozu władzy - powiedział Bronisław Komorowski po ogłoszeniu wyników sondażu exit poll dla TVN24, TVP i Polsat News.

wróć do artykułu
  • ~vis
    (2015-05-12 13:33)
    Ale sobie tłumaczy 1 tura jako ostrzeżenia a 2 tura wygrana przeciwnika
  • ~XERO
    (2015-05-11 15:23)
    Komorowski i ci co żyrowali pseudoreformę emerytalną twierdzą,że jeśli ktoś pracuje zamiast 65 lat 67 , to emerytura wzrośnie nawet o 20%,-mówi minister pracy .Średnia długość dalszego życia przy kapitale np.400 000 zł :67 lat- 213.3 a przy 65latach 196.3 ,a więc różnica ok.17 m-cy.Jeśli 400tys.kapitału podzielimy przez 17 mcy, to emerytura zwiększy się o 23.5 zł! Liczono w.g tabel z 2013r. , które rok w rok mają ten współczynnik dłuższy-większy, a to co by nawet urosło ponad te 400tys , jest praktycznie niwelowane tym współczynnikiem podawanym przez GUS.
    .Ponad 50 % mężczyzn w POLSCE nie dożywa wieku 67 lat.o czy milczą.
  • ~polonus
    (2015-05-11 15:07)
    Kkomorowski nawet wieczorem tuz po wyborach czytal z kartki!

    No wtopa na calego!

    Doczeka sie nie mogé niedzielnej debaty...skad on wezmie kartké do odczytania? hahahahahahah
  • ~bum-bum
    (2015-05-11 14:39)
    Słusznie, bo to jest ostrzeżenie żeby nie strzelać do zwierząt
  • ~ŚCIĄGA
    (2015-05-11 13:44)
    CO TO WSZYSTKO DAJE W PRZ MÓWIENIACH SKORO ON CIĄGLE KORZYSTA Z ŚCIĄGI.
  • ~emeryt46
    (2015-05-11 11:56)
    GŁOSOWAŁEM NA KUKIZA BO PRZYSIĄGŁ PRZYWRÓCIĆ POLSKĘ OBYWATELOM !!! W DRUGIEJ TURZE ZAGŁOSUJE NA DUDĘ JEŻELI SPEŁNI POSTULATY KUKIZA !!!
  • ~Bulba
    (2015-05-11 10:12)
    Odczytaj to inaczej: spieprzaj dziadu!
  • ~opinia x
    (2015-05-11 08:50)
    Dokladnie - ostrzerzenie dla sitwy WSI,czy Bronka The Shogun-a.
  • ~Jan Stańczyk
    (2015-05-11 08:27)
    Polacy mądrzeją !! chwała im za to , odsunąć zło , obrońcę WSI Komorowskiego a następnie totalne zło czyli PEŁO !!!
  • ~Polak
    (2015-05-11 08:02)
    Polacy to naiwny naród, jedno czosnkowe na drugie czosnkowe wymieniają a ukraiński kresowiak czeka w kolejce, czy my mamy swoją godność?
  • ~kowal
    (2015-05-11 07:47)
    Jesienne wybory są nasze ! Trzeba iść za ciosem ! :) Brawo Polacy !
  • ~Wara
    (2015-05-11 07:44)
    Polaku nie głosuj na w 2 turze na imię Bronek,bo pojedziesz do Wronek.
  • ~Hania -kobieta sukcesu
    (2015-05-11 07:26)
    Przed wyborami sondażowe słupki Komorowskiego były stawiane na Japońskich krzesłach a pozostałe na podłodze.

    Teraz wyleją WSIowe pomyje.
  • ~Wania
    (2015-05-11 07:22)
    Nie cieszmy się za wcześnie! WSI czuwa, Moskwa z Berlinem i Tuskiem. Posuną się do wszystkiego. Walka na śmierć i życie. Przewidział to śp. prof. Kaczyński - PREZYDENT.
  • ~ciach
    (2015-05-11 07:21)
    Obóz władzy otoż to, tak siebie widzą.
  • ~Kasandra
    (2015-05-11 07:19)
    Gdyby szogun miał honor toby popełnil seppuku, a najlepiej na placu Zbawiciela, ale cóż wymagać od buraka.
    "miałeś chamie złoty róg /wiek/
    ostał ci się jeno sznur"
    Polska zasługuje na wybitnego prezydenta!
    Polsce trzeba przywrócić właściwą rangę w Europie

    Polacy wybrali:

    Andrzej Duda
    lub Ruska buda
  • ~cng
    (2015-05-11 07:12)
    SZogun zamówił już Meblowóz !!!
  • ~taki_jeden
    (2015-05-11 07:04)
    "Już dzisiaj zwracam się do licznej grupy wyborców niewątpliwie rozczarowanych, oczekujących szybkich zmian" Mieliście prawie 10 lat na zmiany,komu mydlisz oczy?
  • ~taki_jeden
    (2015-05-11 07:03)
    Panie jeszcze chwilę prezydencie,czy potrafi pan stękać bez kartki?Pośmiejemy się w debacie.
  • ~GOSC
    (2015-05-11 06:57)
    Dwa punkty różnicy to prawie remis,nie rozumiem tej euforii PIS-u,no i jeszcze 2-ga tura apotem jeśli wygra Duda trzeba zrealizować obietnice wyborcze! i tu się zaczną schody bo obiecywać łatwo ale dotrzymać trudniej,oj posypią sie inwektywy na głowę Dudy posypią !Jak znam życie dostanie się też jego małżonce, wypomną jej ,pochodzenie'kolor szminki, no ale na razie''niech żyje bal...''