Bronisław Komorowski: I turę należy odczytać jako ostrzeżenie

Wstępne wyniki I tury wyborów prezydenckich trzeba odczytać jako poważne ostrzeżenie dla całego szeroko pojętego obozu władzy - powiedział Bronisław Komorowski po ogłoszeniu wyników sondażu exit poll dla TVN24, TVP i Polsat News.

wróć do artykułu
  • ~za mało było bronkobusów( tylko 16 )
    (2015-05-10 21:54)
    Za dużo było bigosu i lewatywy .
  • ~Jan
    (2015-05-10 22:04)
    To są rezultaty popierania przez Prezydenta lewackich pomysłów pani Premier
  • ~shogun europy
    (2015-05-10 22:10)
    bronek ostrzegac to ty mozesz donka a nie nas...skonczyles sie bronus
  • ~POczatek konca amber goldzikow
    (2015-05-10 22:13)
    koparka bronkowi dolek kopie a on debaty chce sepuku shogunie jezeli maszodrobine honoru
  • ~oszusci,
    (2015-05-10 22:36)
    Uju jedno ci powiem spierd...aj.!
  • ~joasia.
    (2015-05-10 22:38)
    Bronek ,...precz.!.
  • ~broni i zywi brunek
    (2015-05-10 22:42)
    tylko głupi komorę wkoło ruskich kupi zegnaj broniś niesłusznej sprawy to juz koniec bronisia
  • ~warszawiak
    (2015-05-10 22:58)
    PIS cyngle spokojnie !
    Olewam kurdupla prezesa
    Głosowałem na Pawła w 1. turze, w 2. głosuję na Komorowskiego .
    Olewam kukielke prezesa Dudę.
  • ~KORALIK
    (2015-05-10 23:01)
    Komorowski mówi : " ... trzeba odczytać jako poważne ostrzeżenie..."

    Tak Komorowski to jest ostrzeżenie , że Naród Polski rozliczy was za rzeż na Polsce i Polakach .!! Nie odejdziecie na dobrze płatne emeryturki .
    Oddacie Polsce i Polakom to co zagrabiliście przez konfiskatę majątków , ,i przywilejów.. Jeżeli głodny człowiek kradnie bułkę w sklepie ii jest osądzony , to dla waszych haniebnych czynów wobec Polski i Polaków tez prawo musi zadziałać
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-10 23:10)
    Jesssu...co za gamoń. Zmieńmy już go i miejmy radość z tego i nowego, normalnego, inteligentnego i bezbuloweo PREZYDENTA normalnej Polski...
  • ~Warszawiak z Rosyjskiej Ambasady
    (2015-05-10 23:11)
    Nie oddamy raz zdobytej władzy nigdy!!! W drugiej rundzie Kukiz poprze Naszego człowieka. ... chociaż, jaki to człowiek???
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-10 23:12)
    no to niedługo kilka samobójstw...olejnikowa, miecugowowy i tym podobne kraśki
  • ~aqaa
    (2015-05-10 23:14)
    odejdź już, nie mogę cię słuchać łgarzu !
  • ~Andy
    (2015-05-10 23:15)
    Mam nadzieje,że w końcu nie będę musiał "wielce szanowny hrabio" Komorowski słuchać twojego bełkotu i oglądać twojej zakłamanej i nieszczerej facjaty .. To tak na początek .. A za następne parę miesięcy damy kopa twoim kolesiom z mafijnej sitwy PO-PSL .. Nam Polakom też należy się w końcu lepsze i spokojniejsze życie..
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-05-10 23:24)
    komur-RUSKI POwiedz otwarcie,"ich habe fertig".

    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • ~Bill
    (2015-05-10 23:28)
    TERAZ ZACZNIE SIĘ FESTIWAL OBIECANEK W WYKONANIU GAJOWEGO! I Kopaczowa w ślad za nim będzie obiecywała złote góry. Włosy wam dęba staną ze zdziwienia, co jeszcze ta "WADZA" (co za-wadza) może naobiecywać.
    A Komor w Kraju Największej Szczęsliwości już zapowiada "konieczne zmiany". Jakże to, Bredzisław Bezwąsy chce coś zmienić, skoro tak jest wspaniale, najlepiej w dziejach Polski?
  • ~Hanys....
    (2015-05-10 23:34)
    ty bruno powiedz na koniec ze jestes na smyczy wsi ze jestes rasowym kapusiem, zgredem, paruwa ,spadaj szczuze z ruskiej budy...
  • ~krajanka