Bronisław Komorowski: I turę należy odczytać jako ostrzeżenie

Wstępne wyniki I tury wyborów prezydenckich trzeba odczytać jako poważne ostrzeżenie dla całego szeroko pojętego obozu władzy - powiedział Bronisław Komorowski po ogłoszeniu wyników sondażu exit poll dla TVN24, TVP i Polsat News.

wróć do artykułu
  • ~zas
    (2015-05-11 06:44)
    Bul do łopaty
  • ~komoruska mafia na diecie
    (2015-05-11 00:00)
    POmatolskie scierwo skomli bo bo nie bedzie koryta do roboty zlodziejskie POmioty
  • ~Koniec obciachu?
    (2015-05-10 23:43)
    Oby!
  • ~Andy
    (2015-05-10 23:15)
    Mam nadzieje,że w końcu nie będę musiał "wielce szanowny hrabio" Komorowski słuchać twojego bełkotu i oglądać twojej zakłamanej i nieszczerej facjaty .. To tak na początek .. A za następne parę miesięcy damy kopa twoim kolesiom z mafijnej sitwy PO-PSL .. Nam Polakom też należy się w końcu lepsze i spokojniejsze życie..
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-05-10 23:24)
    komur-RUSKI POwiedz otwarcie,"ich habe fertig".

    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • ~Bill
    (2015-05-10 23:28)
    TERAZ ZACZNIE SIĘ FESTIWAL OBIECANEK W WYKONANIU GAJOWEGO! I Kopaczowa w ślad za nim będzie obiecywała złote góry. Włosy wam dęba staną ze zdziwienia, co jeszcze ta "WADZA" (co za-wadza) może naobiecywać.
    A Komor w Kraju Największej Szczęsliwości już zapowiada "konieczne zmiany". Jakże to, Bredzisław Bezwąsy chce coś zmienić, skoro tak jest wspaniale, najlepiej w dziejach Polski?
  • ~Hanys....
    (2015-05-10 23:34)
    ty bruno powiedz na koniec ze jestes na smyczy wsi ze jestes rasowym kapusiem, zgredem, paruwa ,spadaj szczuze z ruskiej budy...
  • ~wkoło ruskie
    (2015-05-10 23:39)
    remis miedzy duda a wkołoruskim 2 tygodnie to to moment i nic juz nie da sie a zmienic czarny zastapi drugiego czarnego dla kleru to wsio ryba zmienia sie nazwiska akoryto dalej bedzie
  • ~krajanka
    (2015-05-10 23:36)
    Pierwsza ture nalezy odczytac,ze mierny "mistrz" Komorowski musi ustapic miejsca wspanialemu,wyksztalconemu CZELADNIKOWI DUDZIE. Jasne jak Slonce
  • ~Robnad
    (2015-05-10 23:42)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki ty tez zawisniesz jako zyrandol POmatolski POmiocie
  • ~wiecej klehaha
    (2015-05-10 23:44)
    kler jest zadowolony bo dyuda moze być bardziej hojny dla kleru
  • ~wujenka
    (2015-05-10 23:47)
    stary obciach bedzie zastapiony młodym obciachem aw polsce bez zmian czarni trzymaja reke na pulsie juz 1050 lat
  • ~hyzio
    (2015-05-10 23:50)
    Bronisław Komorowski: I turę należy odczytać jako ostrzeżenie

    dokładnie tak kwa
  • ~Kasandra
    (2015-05-11 07:19)
    Gdyby szogun miał honor toby popełnil seppuku, a najlepiej na placu Zbawiciela, ale cóż wymagać od buraka.
    "miałeś chamie złoty róg /wiek/
    ostał ci się jeno sznur"
    Polska zasługuje na wybitnego prezydenta!
    Polsce trzeba przywrócić właściwą rangę w Europie

    Polacy wybrali:

    Andrzej Duda
    lub Ruska buda
  • ~Stary Baca.................
    (2015-05-11 00:02)
    gajowy z kopara pelne pory narut ma dosc zlodzieejii oszustuf kobinatoruf wszyscy z gajowym czerwone kartki i spierdzielac wystarczy 8lat ciulania wy mordercy narodu...
  • ~Warszawiak z Rosyjskiej Ambasady
    (2015-05-10 23:11)
    Nie oddamy raz zdobytej władzy nigdy!!! W drugiej rundzie Kukiz poprze Naszego człowieka. ... chociaż, jaki to człowiek???
  • ~ciach
    (2015-05-11 07:21)
    Obóz władzy otoż to, tak siebie widzą.
  • ~RAMBO...
    (2015-05-11 00:08)
    narszcie ludzie pokazali ze dalej niemozna tak traktowac narodu banda po psl przebrala miarke nigdy wiecej czerwonej bandy sld po i psl...
  • ~wes
    (2015-05-11 00:18)
    ,,no i to,,,walensa,,,szabot,,,hiba ta polska wruci,,,i bedzie polskom,,,dzienkuiem wam rodacy,,,
  • ~Dzidzia z ronda Lemingów
    (2015-05-11 00:18)
    Dość juz fundowania luksusowej emerytury piaskowym dziadkom.