Korwin-Mikke: I tura wyborów to kompromitacja SLD i PSL

| Aktualizacja:

Pierwsza tura wyborów to kompromitacja Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Polskiego Stronnictwa Ludowego - uważa Janusz Korwin-Mikke. Według badań exit poll, otrzymał on 4 procent głosów, podczas gdy Magdalena Ogórek z Sojuszu Lewicy Demokratycznej - 2,4 procent, a Adam Jarubas z PSL-u 1,6 procent.

wróć do artykułu
  • ~dar
    (2015-05-11 07:25)
    Polska to dziwny kraj Kaczynski przegrywa od ośmiu lat a zawsze świętuje zwycięstwo . Korwin otrzymał nędzne 3,5% a mówi ze bedzie rządził. Polacy dali ostrzeżenie Kukizem ale to juz jego początek i zarazem koniec.
  • ~Papa Smerf
    (2015-05-11 07:16)
    Co ten dziadyga bredzi? Wynik uzyskali KANDYDACI a nie PARTIE. Stary cwaniak Miller wystawił przecudnej urody blondynkę,która nie jest aktywistką SLD więc jej wynik wyborczy nie obciąża partii.
  • ~ciciolina
    (2015-05-11 04:15)
    Czym miller będzie szczał ? Odpadł mu ogórek ?
  • ~vp
    (2015-05-11 04:14)
    nIE LUBIE TEGO BUBKA ALE MUSZĘ SIĘ Z NIM ZGODZIĆ W TRAFNOŚCI ANALIZY . MILLER NIE POWINIEN SIĘ JUŻ POKAZAĆ NIE TYLKO NA SZKLE ALE NA ULICY TEŻ m
    Mój kolega prawdziwy lewicowiec zwykł mawiać " Miller będzie grabarzem polskiej lewicy . Jędruś miałes rację !
  • ~jasio korwinkowski
    (2015-05-11 01:12)
    wylenialy szczurek z czerwonym ogonem
  • ~chłop
    (2015-05-11 00:35)
    Jak to to Jarubas nie wygrał wyborów?
  • ~wes
    (2015-05-11 00:23)
    ,,,dzieciorob ************ ,,,utrzymywany za wasze piniadze ,,,nie robi ,,nic ,,,pajac ,,,slugus ;;;putina''''szmata,,,on szmata ,,,chcem ,,i muszem bic zyrandolem,,,
  • ~ojej
    (2015-05-11 00:14)
    Całą władzę wykonawczą powinni sprawować ludzie młodzi - mówił Janusz Korwin-Mikke (72), po raz kolejny przegrany kandydat do sprawowania tej właśnie władzy.
  • ~bzykacz
    (2015-05-10 23:36)
    Mów o sobie pasibrzuchu, śpiący pa jacu .
  • ~Tomasz
    (2015-05-10 23:35)
    Panie Korwinie, na emeryturę nadszedł już czas :)
  • ~gonzo
    (2015-05-10 22:58)
    40+ też popiera Korwina!!!
    Dzięki Janusz, do boju na jesieni!!!
  • ~jaod gliny pis MO
    (2015-05-10 22:52)
    kler słuzy bogu abóg słuzy nikt nie wie komu czyli kler nie wie komu słuzy kler niepochodzi od małpy tylko od gliny
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-10 22:30)
    szczurek co ty gadasz???
  • ~tworki czekaja
    (2015-05-10 22:28)
    korwinek znow w amoku