Kukiz przeprosił Olejnik, ale nie cały TVN24. "To był reżimowy program"

Nie będzie wskazywał, na kogo w drugiej turze wyborów prezydenckich mają głosować ci, którzy poparli go w turze pierwszej. On sam deklaruje, że głosować nie będzie. A co do ostrych słów na temat TVN24, Paweł Kukiz przyznał w rozmowie z Moniką Olejnik, że były one wymierzone w konkretne osoby, a nie w całą stację.

wróć do artykułu
  • ~Kukiz chyba sie zamotal albo bajki rozprawial
    (2015-05-11 01:22)
    Jak czlowiek, ktory chce zmian moze mowic 'ze nie bedzie glosowal' . To chce zmian czy nie ? Bo siedzeniem na du..ie w domu zmian sie nie dokona. Czyli to co nam mowil o tym powstrzymywaniu niweczenia Polski i polskosci, ktore trwa od 8 lat okazuje sie byc pustymi slowami. W taki sposob to dalej bedzie ta sitwa bezkarna bedzie u wladzy na tych stolkach co im juz do tylkow przyrosly.
  • ~frojd
    (2015-05-11 09:55)
    Czy Kukiz spożywa środki uspokajające czy środki pobudzające ?
    Oto jest pytanie.<<<<<<<<
  • ~Jaaaa
    (2015-05-11 17:00)
    Bo czy monisia nie jest komunistka,gleboko to przeanalizuj!
  • ~Jaaa
    (2015-05-11 16:58)
    Oj Pawelku,ublizasz wszystkim ,przepraszasz jednostki,nie jestes godny fotela,bo juz sie dales sponiewierac,a jestes mi bliski.Sprawiles,ze machlojki nigdy nie usnie sie,bo Ty sam jestes niezgodny w swich czynach!!!
  • ~jjkks
    (2015-05-11 14:18)
    Kukiz nie pękaj. Skoro powiedziałeś prawdę to się wycofuj. I tak wejdziesz do sejmu bez TVN-u i Telewizji Trwam bo tak chcą ludzie. Internet rulez.
  • ~kno1
    (2015-05-11 13:41)
    Olejnik powinno być przykro - jest przecież sługą Mordoru.Kukiz nie zginaj karku przed reżimem wczoraj przysięgałeś. TVN jest b.ważną częścią systemu z którym obiecałeś walczyć !!!
  • ~gawel
    (2015-05-11 12:15)
    Niemozna mowic ze sie niebedzie glosowac gdy sie bieze udzial w wyborach trzeba miec odwage za jaka polityka sie jest.Prosze zwrocic uwage ze Kukiz wyraznie przekazuje kim jest.Pismo obrazkowe ktorym sie posluguja trzeba umiec czytac.CZerwony orzel nbialej koszulce jego corki jest dla mnie sygnalem ze mam glossowac na p.DUDE anie na p.KUKIZA.
  • ~gimnazjalistka
    (2015-05-11 11:38)
    Czy Prezes podfałszował wybory przez swoich mężów ?
  • ~SYLVEK
    (2015-05-11 10:37)
    Kukiz to prawdziwy gentleman - stokrotki sie nawet kwiatkiem nie bije..
  • ~Bwana Kubwa
    (2015-05-11 09:55)
    Cześć Stokrotka
  • ~hahaha
    (2015-05-11 09:34)
    CZYSTA PATOLOGIA ten kukiz - powinien sie jeszcze rozplakac!
  • ~czepiajew
    (2015-05-11 01:22)
    ???
  • ~dor
    (2015-05-11 08:54)
    Kukiz już się kaja przed panią maglarą?
  • ~dor
    (2015-05-11 08:53)
    Twardziel Kukiz już się kaja przed panią maglarą?
  • ~m-53
    (2015-05-10 23:48)
    Faceta, który startuje w wyborach i po odpadnięciu deklaruje, że nie będzie głosował w drugiej turze należy konsekwentnie olać. Zachowuje si e jak rozkapryszony celebryta.
  • ~benek
    (2015-05-10 23:35)
    no wiec pani olejnik nie jest brzydka, jedynie malo ladna a walter ma leb do interesu bo wiedzial kiedy sprzedac Kolumne Zygmunta
  • ~BEATA
    (2015-05-11 04:11)
    Kukiz poprze w drugiej turze Dudę. Na Komorowskim i całej PO srogo się zawiódł.
  • ~artur
    (2015-05-11 08:00)
    Bo się rozpłaczę Olejnik zrobiło się przykro.Jaki jest sens rozmów Kukiza z tą panią po tym co wcześniej powiedział o TVN.Czy naprawdę jest tak naiwny.
  • ~WAW
    (2015-05-11 00:48)
    KUKIZ JUZ SIE DAŁ KIEDYS NABRAC TUSKOWI, PRZYSZEDŁ DO TVN NA SNIADANKO I PRZELYKAŁ REZIMOWE KŁAMSTEWKA. DOSC PÓZNO PRZEJRZAŁ I ZOBACZYL TĘ REZIMOWOŚĆ, DOŚĆ PÓŹNO JEJ DOŚWIADCZYŁ. ALE JASNE ZE LEPIEJ POZNO NIZ WCALE.
  • ~kmlmk
    (2015-05-11 01:53)
    Kokiz jest zlepiony z ****** Już u resortowej 'Stokrotki' przeprasza. To ma być ktoś, kto zwalczy jakikolwiek system?! Kundelek poszczekał, tupnięto nogą i już podkulił ogonek. W następnym etapie zacznie merdać. Parafrazując klasyka--patrzeć hadko.

Może zainteresować Cię też: