Komorowski wyszedł do ludzi. Niespodzianki podczas spaceru. Duda walczył o głosy w Krakowie

| Aktualizacja:

Andrzej Duda i Bronisław Komorowski stawiają na bezpośredni kontakt z wyborcami. Urzędujący prezydent w Warszawie, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie spotkali się z ludźmi na ulicach. Twitter żywo zareagował na przebieg spotkań. 

wróć do artykułu
  • ~Polka
    (2015-05-13 20:32)
    po 5 latach studiów mam pracę i zarabiam niecałe 2 tys. na rękę, obecnie stać mnie tylko na pokój w mieszkaniu studenckim.. Mogła by byc kawalerka, ale bym wwtedy juz nic nie odłozyła.. to zapewnił Pan prezydent.. Wyższe podatki powodują, że my mamy nieadekwatne wynagrodzenia. Społeczeństwo pracuje na śmieciowych umowach lub "na czarno", to kochane Państwo do tego doprowadziło.. Bo pracodawcy również szukaja rozwiązań, by mniejsze firmy nie upadły.. Mały przysrost naturalny - dlaczego?? Ludzie sa mądrzy i nie zdecyduja się na kolejne dziecko, bo z powietrza go nie wyrzywią i nikt nie zapewni mu odpowiedniej pomocy w jego kształceniu.. Obecne dofinansowanie, to śmiech na sali, nawet na 1/3 wyprawki do szkoły nie starczy, a gdzie reszta rzeczy? Polska potrzebuje zmian. Nie wiem, czy jak wygra p. Duda, będzie lepiej, ale może coś ruszy do przodu.. Jak prezydent może promować kredyty??? A co jeśli wezmę kredyt i stracę pracę, życie i dług przejdzie na dzieci? Obecnie nie mozna być niczego pewnym.. Głowa Państwa nie powinna tak mowić, ma się troszczyc o obywaleli, myśleć, co zrobić, by było lepiej.. Jest mi wstyd za taka wypowiedź naszego prezydenta. Polska jest piękna, może normalnie funkcjonować, tylko do tego potrzebna mądra osoba, dbająca o Polaków..
  • ~lena
    (2015-05-13 18:02)
    Głosuje na Komorowskiego , mamy spokoj w Polsce, zobaczycie jak wygra Duda to nim bedzie rzadzil kurdupel , DuDA, nie będie miał nic do powiedzenia , a najgorsze kominiarki o szustej rano , winien czy nie winien paragraf mamy , to już przerabialismy , ludzie powinni to pamiętac , bo będzie zle
  • ~prawda
    (2015-05-13 15:39)
    TVN usunal filmik z mlodym pytajacym ,,Jak zyc ,, z youtuba. Taka demokracja i pluralizm w 3 rp .
  • ~XERO
    (2015-05-13 12:22)
    SMOLEŃ śpiewał kiedyś z KABARETEM TEY :coś dzieje się złego , ludzie nie mają za grosz poczucia ludowego., czyli dzisiaj PSLowskiego i POwskiego -tzw. obywatelskiego.
  • ~bekas
    (2015-05-13 12:21)
    żenada, on nawet nie umie rozmawiac z ludzmi
    -nie mam z czego zyć
    -no cóż, ale dzień mamy piekny, słonko świeci
    - nie mam perspektyw
    -eee no co ja mogę zrobić
  • ~XERO
    (2015-05-13 12:11)
    Przy wyborach na PREZYDENTA R.P. lud do SEJMU ,SENATU w POLSCE decydujący głos mają zawsze wyborcy z WARSZAWY ,gdyż mieszka tam ok.1 milion więcej mieszkańców , niż w KRAKOWIE, czy ŁODZI.Wiadomo, że w stolicy jest najlepiej płatna praca, małe bezrobocie, a z pięniędzy z dotacji U.E. zgarnęła 90% przeznaczonych na całe MAZOWSZE!!!
    W 2 turze wyborów wygra ten kandydat, którego poprze Warszawka.,
  • ~czadu
    (2015-05-13 11:46)
    he he przypał na Nowym Świecie
  • ~lemingi
    (2015-05-13 11:12)
    Prezydencie Bronku ! Powinienes nawymyslac Polakom od chamow zbuntowanych, bo nie wybrali Ciebie, Ktory jestes POlskim hrabia, tylko tego plebejusza Dude.
  • ~FA
    (2015-05-13 09:59)
    Ważne to co Powiedziała Pani Gawryluk. Forsa i stanowiska uśpiła ich wrażliwość to tak jak powiedział A. Kępiński rozmienili się na drobne. Odziera się ludzi z godności i przyzwoitości i zostawia bez nadziei. Trzeba prosić Boga, aby ból nie był ponad siły. pozdrawiam wszystkich internautów i dziennikarzy
  • ~kor
    (2015-05-13 09:48)
    swinia do koryta tez się przepycha
  • ~Bwana Kubwa
    (2015-05-13 09:32)
    Kiedyś mówiono: Idź do ZOMO, wyjdziesz na ludzi
  • ~POLAK NIE WOLAK
    (2015-05-13 09:19)
    ~pisowski pisowiec2015-05-13 09:06 Kaczyzm w postaci Dudy to to samo co w postaci zbawcy z Żoliborza. Mydlenie ciemnoty . Kaczyzm się skończył w momencie pochowania L.K . na Wawelu. To NIEWYBACZALNE OSZUSTWO.
  • ~amber Gold
    (2015-05-13 09:08)
    Czy tyszkiewicz ze sztabu wyborczego komorowskiego to ten sam ktory leżał pijany na chodniku pod rosyjską ambasadą?
  • ~jozio bak
    (2015-05-13 09:05)
    Dlaczego komorowski nie powinien zostac prezydentem RP? czytaj na https://www.youtube.com/watch?v =djCFkFH1bk
  • ~bfh
    (2015-05-13 09:02)
    To nie Bronisław to Kiepski ze świtą !!! POkazał, że przespał prezydenturę! Czas żyrandola się kończy !!!
  • ~zbigniew
    (2015-05-13 09:01)
    PRAWDA O KOMOROWSKIM WYSZLA WCZORAJ NA ULICY, CO DLA NIEGO ZNACZA LUDZIE I GDZIE ICH MA. CO ODPOWIEDZIAL MLODEMU CHLOPAKOWI NA PYTANIE ? RADZCIE SOBIE SAMI. KIEDYS URBAN POWIEDZIAL RZAD SIE WYZYWI !!! TO SAMO MA ZNACZENIE SLOW KOMOROWSKIEGO. " PREZYDENT WSZYSTKICH POLAKOW?" HAHAHA
  • ~POWODZENIA PRZY URNACH
    (2015-05-13 08:57)
    NIE WIERZCIE BRONKOWI TO NIC NOWEGO TYLKO KOLEJNE OBIETNICE BEZ POKRYCIA. PLATFORMA TO KAKI TWÓR KTÓRY ŻERUJE NA OBIETNICACH A POTEM JAK ZWYKLE ICH NIE SPEŁNIA. ŻYCZĘ POWODZENIA PRZY URNZCH
  • ~POLAK NIE WOLAK
    (2015-05-13 08:55)
    NAWET z "BULEM" GŁOSUJEMY NA BRONKA... Żeby kaczyście utrzeć porządnie nosa. Jak się nie WYELIMINUJE kaczyzmu będziemy wiecznie tkwić w PO-pisowym układzie
  • ~Robnad
    (2015-05-13 08:48)
    najpierw skończ studia.

    brawo.
    tylko nie każdy ma teścia UBeka, co mu magisterkę w 11 dni napisze. he, he, he.

    swoją drogą musiał być ciekawy temat
  • ~NAJWYŻSZA STAWKA
    (2015-05-13 08:47)
    BRONEK WYBRAŁ NIE ODPOWIEDNIEGO POPLECZNIK W OSOBIE ALKA. KTÓRY ZA WETOWAŁ BUDOWĘ GAZOCIĄGU. MIAŁ TAKĄ TEZĘ ŻE NIC O NAS BEZ UKRAINY. ROSJANIE PO DNIE BAŁTYKU ZA INSTALOWALI RURĘ . CO POTEM MOCNO ODBIŁO SIĘ NA CENIE GAZU. DO DNIA OBECNEGO POLSKA PŁACI W EUROPIE NAJWYŻSZA STAWKĘ