Komorowski wyszedł do ludzi. Niespodzianki podczas spaceru. Duda walczył o głosy w Krakowie

| Aktualizacja:

Andrzej Duda i Bronisław Komorowski stawiają na bezpośredni kontakt z wyborcami. Urzędujący prezydent w Warszawie, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie spotkali się z ludźmi na ulicach. Twitter żywo zareagował na przebieg spotkań. 

wróć do artykułu
  • ~czadu
    (2015-05-13 11:46)
    he he przypał na Nowym Świecie
  • ~sklave
    (2015-05-13 06:43)
    Bystry ten prezydent Komorowski się zrobił. Nie powiedział że za 2000 zł nie idzie żyć w Polsce tylko zaproponował znalezienie innej pracy. No na ten przykład w kancelarii prezydenckiej gdzie średnia pensja wynosi 9205 zł i jeszcze trzeba oszukiwać na delegacjach, kilometrówkach etc etc by jakoś do pierwszego starczyło.
    Dlaczego tak mało zarabiamy? Odpowiedź jest prosta. Idąc codziennie do pracy, każdy Polak musi się zgodzić, że odda państwu w formie sześćdziesięciu różnych podatków i opłat 53 proc. swoich zarobków. I to jeszcze nie wszystko bo pracodawca też płaci za pracownika.
    Donalt pomusz. Czekam w bulu i nadzieji. Foto na sklave.smieszne-zdjecia
  • ~poet44
    (2015-05-12 19:00)
    Powiem Ci panie Komorowski, że kiedy Ciebie oglądam, wnikam w Twoją przeszłość, skanuję Twoją psychikę, czytam Twoje wypowiedzi, szczególnie o prezydencie Lechu Kaczyńskim, to jawisz mi się jako Edek z "Tanga". Wykorzystałeś narodową tragedię, ubrałeś szybko nie swój garnitur, prymitywnie, masowo zagrałeś na emocjach, ale mnie i tych "więcej widzących" nie oszukasz. Jesteś tylko albo aż Edkiem. PS Ostrzeżenie dla rozumiejących sens zakończenia dramatu Mrożka.
  • ~olek
    (2015-05-12 19:14)
    Mości Hrabia wyszedł do swoich parobków, do jakich poświęceń skłonny jest jeszcze gajowy by utrzymać się na stołku?
  • ~obserwer_1
    (2015-05-12 19:18)
    no cóż komorowski to nie tylko zły człowiek jest, to jest przedewszystkim zbrodniczy debil
  • ~obserwer_1
    (2015-05-12 19:18)
    no cóż komorowski to nie tylko zły człowiek jest, to jest przedewszystkim zbrodniczy debil
  • ~obserwer_1
    (2015-05-12 19:18)
    no cóż komorowski to nie tylko zły człowiek jest, to jest przedewszystkim zbrodniczy debil
  • ~Robnad
    (2015-05-13 08:48)
    najpierw skończ studia.

    brawo.
    tylko nie każdy ma teścia UBeka, co mu magisterkę w 11 dni napisze. he, he, he.

    swoją drogą musiał być ciekawy temat
  • ~Bimber bronek
    (2015-05-12 19:39)
    Siekiera , bimber Bronek ,"żyrandolowy" goni Dudy ogonek :))
  • ~lk
    (2015-05-13 08:05)
    kto w tym czasie pilnuje żyrandola
  • ~Tyle
    (2015-05-12 19:44)
    20-latek, który zadaje takie pytania prezydentowi jest spalony na starcie, niedojrzały, niech jeszcze sie pochwali, co skończył i co umie. Brożek to nie moja bajka, ale z ta zmiana pracy dobrze powiedział. Niech małolat zacznie zmieniać życie od siebie, a niemodne zadawania pytań nieodpowiednim ludziom.nniech zapyta siebie. Ale jak sie nievwie, co sie chce robić i niewiele sie umie, to takie cyrki.
  • ~gosc
    (2015-05-13 06:44)
    Zenada i smiesznosc.Jak ta cala Platforma
  • ~krystyna
    (2015-05-13 07:42)
    Co sie odezwie bez kartki-ściągi- Komorowski to totalna klapa,wpadka goni wpadke!On jest po prostu mało inteligentnym prostakiem!Trzeba zmiany niech sobie Bronek po lesie hasa w Budzie Ruskiej ,a do Pałacu Andrzej Duda,głosujmy na młodego wykształconego człowieka!
  • ~JMK
    (2015-05-13 08:07)
    Weż kredyt, skończ studia, a co ja mogę. Wspaniale wypowiedzi Komorowskiego.
  • ~ob.RP
    (2015-05-12 20:11)
    wreszcie normalny, zrównoważony, wrażliwy i inteligentny Polak. Trzeba zmienic zwyczaje okazywania sympatii sportowcom, aktorom, artystom i celebrytom-ci sobie poradzą. Trzeba patrzeć w strone zwykłych, zastraszanych, bez wizji na przyszłość Polaków.POWODZENIA panie DUDA !!! Panu i w Pana wierzę.
  • ~An
    (2015-05-13 08:13)
    Żenada,
    jaki prezydent, takie wypowiedzi
  • ~O.N.
    (2015-05-12 15:29)
    JAKIE TO JEST SŁABE !!! żal.pl
  • ~antyPO
    (2015-05-12 18:56)
    obiecuję ze po przegranych wyborach zatrudnię pana za 2200 zł na rękę.kupi pan mieszkanie na kredyt
  • ~Robnad
    (2015-05-12 18:41)
    krystek2015-05-12 18:30
    "Rzygać mi się chce na PiS i Dudę"

    czemóż to?
    8 lat na złość babci dawałeś się doopcyć nieustannie, a teraz zwaliłeś winę na tych co ci to uświadamiali?
    w każdym razie dobre i to, że coś ci jeszcze kołacze w umie.
  • ~Kik
    (2015-05-12 21:05)
    Kwachu na przynętę?
    nie biorą,
    wódą jedzie

Może zainteresować Cię też: