Incydenty podczas wystąpienia Komorowskiego. BOR interweniuje. WIDEO

Do dwóch incydentów doszło podczas wystąpienia Bronisława Komorowskiego w Toruniu. Najpierw na scenę wyszedł mężczyzna w koszulce "Popieram Komorowskiego" i krzyknął: Pro Civili! WSI! Drugi z zakłócających został zatrzymany przez BOR.

wróć do artykułu
  • ~Aleks
    (2015-07-08 11:15)
    W gnieździe RADIA MARYJA takie zachowanie wynikają z wszechobecnej "miłości bliźniego" oraz szerokiej promocji dialogu z pozycji.
  • ~KL
    (2015-05-23 23:45)
    Nie jest wykluczone ze byla to prowokacja.
  • ~Nic się nie stało.
    (2015-05-23 23:23)
    Już go wypuścili.
  • ~O snie prezydenta :
    (2015-05-23 19:50)
    Dzis mi sie snila wysoka gora,
    na nia armaty wtaczali dwie,
    na zle mi wrozy ta noc ponura,
    pewnie ma wladza zakonczy sie.
  • ~freemind
    (2015-05-23 17:29)
    Wszystko to było ustawione. Obejrzyjcie sobie cały filmik na spokojnie :) Widać że mężczyzna to kolejny agent, udający fanatycznego zwolennika PISu :) Kto jest najbardziej zagrożony przegraną Komorowskiego? Agenci byłego WSI... I to oni tworzą takie szopki... I że ludzie się na takie coś jeszcze nabierają. Śmiesznie jest w PL :)
  • ~rok2015
    (2015-05-23 09:28)
    tyPOwa BOJOWKA komoroskiego ,taki sam jak ten z POd krzyza
  • ~Polska
    (2015-05-23 01:27)
    Ok kretyni. Jak jesteś w BOR nie czekasz. Ktoś trzeci robiący coś energicznego koło Prezydenta, reagujesz bez zastanowienia. Każdy człowiek/fan/antyfan/Pis/kretyn jest zagrożeniem. Malutki ułamek sekundy coś nie gra, wjeżdżasz i koniec. Energiczny ruch blisko Prezydenta = wjeżdżasz i koniec.
    Agresywna mina skierowana w stronę Prezydenta = wjeżdżasz i koniec.
    Nie pitolcie więc o jakiejś wolności słowa, bo w strefie Prezydenta o określonej średnicy jesteś niczym innym tylko potencjalnym zagrożeniem. WSI, czy nie WSI to jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, a wasz pomieszany patriotyzm z jakimiś bzdurami w ogóle nie bierze pod uwagę faktu, że pełni ważny urząd w naszym Państwie. Nie spodziewajcie się lekkiego traktowania jak bedziecie przy Prezydencie jakimkolwiek wymachiwać energicznie łapami. To nie jest Państwo Policyjne, tylko skuteczna BEZWZGLĘDNA ochrona. No prawie skuteczna ;P #jajkaUkraine
  • ~Kup pan cegłę (zawiniętą w "GW") - tanio!
    (2015-05-22 23:05)
    Nie pamiętacie, jak to było w "Człowieku z marmuru"?
    Tam też im zarzucano "zamach" na waaadzę ludową!

    No i na sali sądowej się okazało, jak to było - kiedy kumpel Birkuta powiedział:

    "Tak - to był zamach - bo on się zamachnął na mnie, a ja na niego!".

    Tylko, że to wszystko się działo za dogorywającego Stalina - ponad 60 lat temu!

    A dzisiaj Bul z WSI serwuje nam ten sam odgrzany kotlet!
    Czas ten kotlet wyrzucić do śmieci, albo nakarmić nim bronka w ramach penitencjarnej diety!
  • ~katolik
    (2015-05-22 22:02)
    ZAWSZE WSZYSTKO NA PIS, Potem na TVTrwam - Bo Toruń, a potem Wszystko przez Prezesa ____- Boże widzisz, słyszysz, a nie grzmisz
  • ~sami swoi
    (2015-05-22 21:58)
    Jesli dowody w ksiazce Sumlinskiego to lipa i bujda dlaczego Komoruski dostaje krzywego ryja na same slowa WSI/ProCivili??? Bo wie ze to prawda i jesli przegra to dopiero go beda sadzic za zdrade i POwiazania z ruskimi,wielki "demokrata", sila spokoju,tfu!
  • ~RONO
    (2015-05-22 20:50)
    A jakies Budy za przeproszeniem Ruskiej nie bylo do spalenia ! jAK PROWOKACJA TO PROWOKACJA .
  • ~Az strach sie bac tyle teraz bedzie prowokacji PO
    (2015-05-22 20:24)
    Teraz nie bedzie konca prowokacjom a tzw. 'przydatnych glupkow' nie trudno znalezc by na sile robic z Komorowskiego 'pokrzywdzone niewiniatko' . Prosze logicznie pomyslec jakie to jest cyniczne i bezczelne granie na ludzkich uczuciach by dalej trwala ta beznadziejna wladza strachu i POdzialow w spoleczenstwie.
  • ~MaksimR
    (2015-05-22 20:21)
    do ~babcia 71
    babciu, kapcie, różaniec i siusiu koniecznie
    Już po PO
  • ~And