Incydenty podczas wystąpienia Komorowskiego. BOR interweniuje. WIDEO

Do dwóch incydentów doszło podczas wystąpienia Bronisława Komorowskiego w Toruniu. Najpierw na scenę wyszedł mężczyzna w koszulce "Popieram Komorowskiego" i krzyknął: Pro Civili! WSI! Drugi z zakłócających został zatrzymany przez BOR.

wróć do artykułu
  • ~bolek
    (2015-05-22 13:33)
    Koniec tego WSIowego Bronka już bliski .Jak nawet jego młodzieżówka już ma go dość.A swoją drogą dlaczego nikt nie zada pytania o Pro Civili ,związki z WSI ,książkę niebezpieczne związki.czy to jest jakaś tajemnica wojskowa?
  • ~Maxx
    (2015-05-22 13:34)
    I słusznie. Będzie ******** naszego p. Prezydenta publicznie pytał o Pro Civili i WSI.
  • ~wzk
    (2015-05-22 13:35)
    PiSowska hołota w akcji.
  • ~analityk
    (2015-05-22 13:35)
    Ludzie w całej Polsce na własne oczy widzieli, co nam grozi, jak ten od zgody i bezpieczeństwa wygra wybory. Za kilka słów prawdy gleba, bicie i najpewniej więzienie. Ten od krzesła podobno jeszcze siedzi.
  • ~WSI
    (2015-05-22 13:41)
    Popieram Brąka
  • ~babcia 71
    (2015-05-22 13:41)
    Tym prowokatorom dudopisowskim dalamym niezly wpierd*l na gola zic.
    Widac co chcial sprowokowac ten debil Kukiz.Camów na Sybir lub kamieniolomów.
  • ~alka
    (2015-05-22 13:42)
    Ten co pisze o "PiSowskiej hołocie" zapewne sam może się mienić nazwą "hołota", bo tylko wyjątkowy prostak i cham tak może napisać o innym człowieku. Dno !!!
  • ~normalny
    (2015-05-22 13:43)
    A co BOR ma ochraniania ,kandydata na prezydenta ,bo w takiej roli Komorowski tam występował,co innego gdyby występował w roli Prezydenta RP,ale w tym kraju bezprawia ,nie potrafią oddzielić jedno od drugiego. Ale obecna władza,na bandytyzm w krwi
  • ~babcia
    (2015-05-22 13:44)
    do analityk ludzie widzieli co czeka spoleczenstwo gdy V kolumna dudopisowso menelskokibolskokukizowska bedzie rzadxzic.
  • ~xyz
    (2015-05-22 13:54)
    To dlaczego Bronek tak boi się i unika odpowiedzi na pytania o WSI...?Poczytajcie o tym w necie.
  • ~Stan
    (2015-05-22 13:55)
    Bulowi nalezy ustawiac na scenie krzesla,chlop sobie POwlazi i to rozladuje atmosferę a bor bedzie go podtrzymywal i nie zaatakuje obywatela
  • ~A teraz DO BOJU!!!
    (2015-05-22 13:55)
    Jest nas ARMIA. Jak weźmiecie babcie na wybory będzie nas DWIE ARMIE. Wygramy!! To nie są żarty. To jest walka o Polskę. WSIowy ucieknie do Moskwy.
  • ~SYLVEK
    (2015-05-22 14:00)
    Lenz powiedzial prawde ze" Duda ma zwolennikow wszedzie" a Komorowski nigdzie
    tylko zausznikow no i babcie (71)
  • ~Tylko tak dalej
    (2015-05-22 14:02)
    Zamordyzm Komorowskiego już trwa.Tylko tak dalej a ludzie wyjdą na ulice.
  • ~Piotr57
    (2015-05-22 14:04)
    Uwaga! Bronek Burczymucha jest chory na wściekliznę. Prawdopodobnie zaraził się od Lisa w TVP
  • ~WAW
    (2015-05-22 14:05)
    KOMOROWSKI POWINIEN MIEC HASŁO WYBORCZE:

    NIEZGODA, NIEBEZPIECZEŃSTWO I WOLNOŚĆ ALE DLA NAS.
  • ~jasnowidz
    (2015-05-22 14:06)
    hej, a gdzie jest sondaż Dziennika, ktory tu był? Schowali bo według 80% Duda wygrał debatę?
  • ~PO datek
    (2015-05-22 14:06)
    incydent w Toruniu tp sprawka sztabu Komora !!! hahahahaha
  • ~WERA
    (2015-05-22 14:07)
    ALE PANIKA! TRZECH GO NAPADŁO JAK ZAMACHOWCA.
    SRAJĄ W PORTKI. DLACZEGO?
  • ~PO datek
    (2015-05-22 14:08)
    ten incydent w Toruniu to sprawka sztabu Komora ! hahahahahaha

Może zainteresować Cię też: