Incydenty podczas wystąpienia Komorowskiego. BOR interweniuje. WIDEO

Do dwóch incydentów doszło podczas wystąpienia Bronisława Komorowskiego w Toruniu. Najpierw na scenę wyszedł mężczyzna w koszulce "Popieram Komorowskiego" i krzyknął: Pro Civili! WSI! Drugi z zakłócających został zatrzymany przez BOR.

wróć do artykułu
  • ~Prezes
    (2015-05-22 15:40)
    Hehe, jaki Prezydent taki zamach...
  • ~Zamach
    (2015-05-22 15:41)
    Ale zamach!

    Wolontariusz fundacji "Pro-prawo od życia" chciał wręczyć Komorowskiemu ulotkę antyaborcyjną oraz zapytać, czy warto bronić przepisów pozwalających na zabijanie nienarodzonych dzieci. Skończyło się to wykręcaniem rąk i szarpaniną. Obecnie jest przesłuchiwany przez policję
  • ~wyprowadzka do ruskiej budy
    (2015-05-22 16:48)
    Jest to najzwyklejsza prowokacja WSIoków!!! Oni już wariują z bezsilnej złości że granty uciekają w siną dal!!!...Od poniedziałku szczury z byłej UW.muszą się pakować ślepy Wujec,jąkała Lityński i Nałęcz oraz Kużniar i z Koziej d.trąba i inne trupy siedzace w bulowej szafie!!!...
  • ~KOryntian
    (2015-05-22 16:41)
    To prowokacja Komora...Trzeba wywołać wspólczucie ( pamiętamy zagranie z Sawicką, takie typowe dla PO Za chwilę sie dowiemy, ze to człowioek z PIS albo od Rydzyka a Kaczyński go wysłał do Torunia. Ta władza zrobi wszystko, zeby nie dać się odspawać od krzesła. Komuniści mogą się od nich uczyć...
  • ~JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH
    (2015-05-22 16:39)
    Mamy prezydenta który po ataku nie wzorem poprzednika nie narobił ze strachu w spodnie tak jak mlaskacz w Gruzji po serii z kałasznikowa narobił ze strach w spodnie ,że trzeba było zmieniać samochód a Stasiak był dumny ,że mlaskacz godnie to zniósł ! potem już BOR zakładał mlaskaczowi pampersa i był zakaz salwy honorowej z jego udziałem !!!
  • ~JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH
    (2015-05-22 16:31)
    ale na tej FOTCE KOMORUSEK jest wk**wiony POlazl sie POklonic w RADIU MARYJA ,oraz POparadowac w TV TRWAM, a tu ks. RYDZYK nie dal mu PO genderowej sPOwiedzi rozgrzeszenia, a dodatek czlonek PROLIFE chcial mu wreczyc PROTEST to sie BRONCZYSKO POsralo w POry, a POrzadnie PO RUSKU wyszkolony BOR z miejsca POczul bardzo SMRODLIWY ZAMACH
  • ~J-23
    (2015-05-22 16:20)
    jeżeli mowa o WSI to trzeba sprawdzić co za kanalia znajduje się na liście IPN pod numerem dla TW 00945/548 prezes tego nie dementuje ,że to nie mamusia ! jeżeli tak to jakie służby mogły kierować mamusią a ta synami jednym Prezydentem ,drugim Premierem przy likwidacji WSI ? dlaczego kanalia PRL sędzia Kryże w procesie FOZU wyłączył wątek do DZIŚ NIE OSĄDZONY jak oficerowie WSI zeznawali ile tysięcy dolarów dawali prezesowi na ,,PC "
  • ~janek
    (2015-05-22 15:40)
    to nie był kumpel hadacza ?
  • ~urszula
    (2015-05-22 16:36)
    Jaki Prezydent taki zamach
  • ~stary UBek
    (2015-05-22 16:57)
    BRUNEK pewnie nawalił w pory
  • ~popisdalim
    (2015-05-22 19:34)
    pis da po
  • ~jkj
    (2015-05-22 19:27)
    PIS falszuje posty wiesia13 , nedzne to podle !
  • ~talbzdudy
    (2015-05-22 19:19)
    brunek nie daj pissom prezydent jest nie duda nazłom
  • ~dudemamwdoopie
    (2015-05-22 18:19)
    duda wyszczekana szmata koscielna to nieznaczy ze mądra
  • ~amarekr
    (2015-05-22 16:35)
    aż się ciśnie napisać "jaki prezydent taki zamach"
  • ~mr.pen
    (2015-05-22 18:18)
    Borat musisz wyprowadzic wojsko na ulicy po tym zamachu!
  • ~halucynacje komorowskiego
    (2015-05-22 16:51)
    sredniowieczni komunistyczni bandyci na uslugach moskwy dokazuja? Nie szkodzi. To allegro finale. Przynajmniej poczatek procesu..eliminacji szmalcownikow, ruskich morderczych slug-wampirow i reszty ex kamerdynerow-senatorow-vide Rulewski..cha, cha...Nowoczesna Transylwanio-jaruzelolandia.
  • ~JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH
    (2015-05-22 17:00)
    a to sie POrobilo z genderowej sPOwiedzi u ks. Rydzyka nici, na dodatek nie zdazyl sie POklonic w RADIO MARYJA albo se POparadowac w TV TRWAM, bo ten czlonek PROLIFE chcial mu wreczyc oswiadczenie BRONEK ze strachu przed tymi strasznymi MOHERAMI POpuscil w POry, a BORowcy jako ze sa POrzadnie PO RUSKU wyszkoleni od pierwszwgo POwachania wyweszyli BARDZO SMRODLIWY ZAMACH I jak tu nie byc wk**wionym jak BRONEK na tej FOTCE
  • ~Szewc Kilinski
    (2015-05-22 15:39)
    ~obserwer_12015-05-22 15:34

    sam jesteś bydlakiem , żeby tak myslec i pisac
  • ~TVN 24 - śmierc demokracji
    (2015-05-22 17:35)
    WSI czuwa na Bronkiem.

    Dziś dokonali na niego "zamachu"

    Dostarczyli paliwa TVN 24 do atakowania Andrzeja Dudy , ktory jak wiadomo jest "sprawcą" tego barbarzyńskiego zamachu na głowe panstwa.

    WSI prowadzi kampanie BULA.

    A to co wyprawia TVN 24 przechodzi wszelkie łąjdactwa manipulacji i dezinformacji.

    Andrzej Duda musi naprawde mieć bardzo duzą przewagę nad Komorowskim skoro WSI decyduje się na "zamachy" na prezydenta.

    Ciekawe ilu się nabierze na te ubeckie sztuczki BULA

Może zainteresować Cię też: