• ~aw
    (2015-03-14 16:31)
    brawo p Duda .tych tłuków tak trzeba .oni rozumieją tylko obuchem w łeb .szkoda czasu na rozmowy z PO i panem gajowym .od 8 lat gadają bez ładu i składu
  • ~PO=złodziejstwo
    (2015-03-14 16:05)
    Red Bul z naciskiem na bul, kto wie co to takiego?
  • ~odwiedź muzeum, odśwież pamięć!
    (2015-03-14 16:37)
    Komorowski podpisał GMO.
    Z tym GMO jest tak:
    Ludzie przez GMO są bezpłodni, a kliniki in-vitro bedą miały co robić i trzepać będą olbrzymią kasę!
  • ~Fujarek
    (2015-03-14 18:29)
    Dość psucia życia Polakom.Olejcie Ruską Budę.Głosujcie na Dudę.
  • ~Ja z Luwru!
    (2015-03-14 18:14)
    Czy na tej wystawie można obejrzeć gruszkę do lewatywy i te zafajdane gumioki Bronka, w których sypia?
  • ~Matka
    (2015-03-14 16:18)
    Panie Irena 38 i jagoda to idiotki! Przyjemnie? Pani Ireno 38, idiotko? Obraziłam panią? Jaką idiotką trzeba być, żeby PO-zwolić sobie wystawę, prawdziwych "dokonań" "obecnego Prezydenta" nazywać pomysłem idioty. Czy taka idiotka może mieć mieć mózg? Jak to brzmi? Zgodnie, kulturalnie i elegancko? Tak właśnie mówicie, językiem waszej odmiany zgody, miłości i tak merytorycznie. Idiotkami jesteście. Obrończynie zgody się znalazły. Zgody na to, aby bezczelnej aroganckiej klice, zwanej rządem, żyło się lepiej, tak idiotki? Poniżej pasa Polakom zagrywają wasi idole już 8 lat. Ale niestety, idiotek jak widać, jest niemało. Bezczelnych, agresywnych, aroganckich chamek. Kobiety PO.
  • ~krakus
    (2015-03-14 17:30)
    Duda to polityczna "kur.a"
    kiedyś w UW a dziś w PiS
    czego nie robi się dla koryta
  • ~ja jacek
    (2015-03-14 20:12)
    Czy ten podnóżek prezia nie potrafi wykrzesać z siebie coś oryginalnego poza naigrawaniem się z urzędującego prezydenta? Zaiste umysł małego formatu, ograniczony do przelewania wytycznych z nowogrodzkiej i o krótkim żywocie politycznym - tylko do wyborów, a potem to śladem technicznego - na śmietnik historii.
  • ~dudzik
    (2015-03-14 20:08)
    a to teraz wiem gdzie jest Macierewicz i Jarosław, w muzeum figur woskowych, a Duda będzie naczelnym klucznikiem tegoż muzeum, zabierzcie jeszcze Pawłowicz jako sprzątaczka będzie przydatna.
  • ~Idziemy po was!!!
    (2015-03-14 20:01)
    Najnowszy muzealny dorobek Komorowskiego:

    Prezydent Komorowski podpisał konwencję antyprzemocową!!!

    Prezydent Komorowski podpisał konwencję antyprzemocową!!!

    Prezydent Komorowski podpisał konwencję antyprzemocową!!!
    _ _ _ _

    konwencja antyprzemocowa - kwintesencja:

    - jak się z nami nie zgadzasz, to cię przemocą sprowadzimy do parteru i zakneblujemy.

    Bo - jak powiedział Bartłomiej Sienkiewicz - tylko teoretyczne "państwo prawa" ma monopol na przemoc!