• ~warszawiak
    (2015-04-23 01:15)
    a to pan prezydent jest kierownikiem miejsca budowy, że się głupio czepiasz? napisz mi lepiej dlaczego Zimny Lech uczestniczył w odsłonięciu pomnika zbrodniarza Ognia w Zakopanem?
  • ~wladek
    (2015-04-23 00:59)
    Ten plac budowy to kwintesencja całej tej prezydentury - mistyfikacja i działanie na pokaz. W dodatku człowiek ten ośmiesza urząd prezydenta RP "bratając sie" z ukraińcami, którzy zaraz potem uchwalają ustawę nobilitującą bandy UPA, a więc i morderstwa które oni dokonali na Wołyniu. Wstyd jest patrzec jak jacys ukraińcy bezczelnie niemal plują w twarz temu człowiekowi
  • ~alex
    (2015-04-23 00:04)
    Gdyby to był normalny kraj, Bronisław Komorowski już wiele lat temu przestałby istnieć w przestrzeni publicznej ( działania osłonowe Pro Civili, spotkania z rosyjskim szpiegiem, Afera Marszałkowska, itd, itd).
  • ~dziadek
    (2015-04-22 23:49)
    BRONKU =- DAŁEŚ DUPY.

    IDŹ SOBIE NA GAJÓWKĘ I NA ŁOWISKA
    TWOJA PREZYDENTURA TO POMYŁKA
  • ~Andre L-P
    (2015-04-22 23:21)
    znowy jaja popatrzciue jak klamia panstwowe media i tvn- ktore pokazaly nieswiadomoie koncowe dni u wladzy p.Komorowskiego - za taki numer placi sie wysoka cene p.KOMOROWSKI ! To tlo tej chwilowej " ruchawki" koparek i pustych aut aranzacja doslownie wziete z praktyk politrukow PRLu dzis jest nie do akceptacji ! TEGO JUZ ZA WIELE! -nie wolno dopuscic by z polakow robiono idiotow- kto swiadomie czyni taki czyn popelnoia przestepstwo wobec narodu. . po za tym pytam kto zaplacil za ta aranzacje szoferom statystom widocznym w tle ,ile kosztowalo podatnika stawienie sie na czas tych pseudo pracujacych. -
  • ~costam
    (2015-04-22 23:19)
    Jak widać PiSbolszewicka agentura Putina szkaluje polskiego prezydenta, Polskę i Polaków...
  • ~Zdjęcie.
    (2015-04-22 23:07)
    Zobaczcie na YT pod tym filmem, jak wyglądały te prace 24 godziny po wizycie.
  • ~zebra
    (2015-04-22 22:56)
    PO - Potrafią Obiecywać ...i Oszwabiać;))))
  • ~Janusz
    (2015-04-22 22:48)
    Jakoś mnie to nie dziwi..i wcale nie jest śmieszne.
  • ~Alan
    (2015-04-22 22:48)
    O tempora o mores, Bredzisław otwiera budowę III lini metra w Warszawie i I lini w Krakowie, wszyscy którzy swą obecnością zaszczycą na otwarciu otrzymają obniżenie wieku emerytalnego na poziomie górniczym, a matki z dzieckiem dodatkowy próg wolny od podatku na poziomie poselskim tj. 30 tys rocznie.
  • ~Wyborca
    (2015-04-22 22:08)
    Jak wiele razy ludzi robiono i robi się w balona ?lekko powiedziane ? ,a mimo to znajdują się popaprańcy ,którzy głosują na tych co ich wielokrotnie oszukali . Teraz już z Nas bo na to maja pozwolenie.
  • ~mam dość
    (2015-04-22 21:46)
    Nie wyrażam zgody ta taki RZONT , takiego WSIoka NAMIESTNIKA ja Protestuję ! nie zgadzam się na Okupację Mojego Kraju !!!
  • ~W Bulu i Nadzieji
    (2015-04-22 21:43)
    Bredzisław to Mistrz Cietej Riposty najlepiej dał "specjaliście od kur"
  • ~...
    (2015-04-22 21:01)
    Ciemny lud to kupi. Tu nie ma się z czego śmiać.
  • ~xcs
    (2015-04-22 20:55)
    To wygląda jak mafia, jak organizacja przestępcza.
    PO - Profesjonalne Okradanie.
  • ~mati
    (2015-04-22 20:46)
    Zgroza co mafia z PO i ten debil Bronek robią z Polski ich rządy to okradanie Polaków doprowadzili Polskie do ruiny
  • ~nico
    (2015-04-22 20:39)
    tego debila bula trzeba jak najszybciej pogonić Ten nieuk i analfabeta to sługus PO i szkodnik Polski
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatolki
    (2015-04-22 20:33)
    ~lemingi:)2015-04-22 20:15
    "Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi ?"
  • ~cała prawda całą dobę
    (2015-04-22 20:28)
    hehe tę grandę zmontuje się w tvnie i lemingi to łykną wszak co w tvnie i spółce to prawda, prawda całą dobę
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-04-22 20:27)
    zawiodłem się na PO , zawiodłem się na Komorowskim. I tyle w temacie wyborczym.

Może zainteresować Cię też: