• ~Hehe
    (2015-04-22 20:07)
    Filip z konopi-oj bronku,bronku!
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatolki
    (2015-04-22 20:07)
    Kupię rower.
  • ~Lipno 87-600
    (2015-04-22 20:06)
    Kurcze ,pamiętam jak w latach 70-tych,u nas przez noc położyli 1,5 km asfaltu(na gołą ziemię) bo tow.Gierek miał przyjechać.Dzisiaj to samo..
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-22 19:59)
    Duda to debil,
    Kupujemy zagraniczne smiglowce, Duda sie dziwi, ze pieniadze pojda za granice. Ogromne pieniadze ze SKOKow uciekaja do Luksemburga,
    Duda twierdzi, ze to zmasowany atak na jego osobe..!!!
    Kury pasc a nie o powaznych sprawach sie wypowiadac.
    (O wyprowadzaniu pieniędzy za granicę to Duda coś może powiedzieć , razem z ekspertem w tych sprawach Biereckim , ciekawe ile ich tam ma za wyświadczoną przysługę)

    PiSowcu, jestes pewny, ze chcesz tego, by idiota cie reprezentowal?
  • ~k
    (2015-04-22 19:59)
    Myśęe ,ze nad takim "Wiesio,," , Robnodem i innymi to trzeba pochylić się ze współczuciem.,Ich rola- pluwaczy jest coraz trudniejsza bo głupoty które wyczynia sztab Prezydenta coraz większe. .I tak trzymać Panowie, a na pewno wygracie.
  • ~iki
    (2015-04-22 19:51)
    Komorowski nawiedził swoją niespełnioną obietnicę z kampanii prezydenckiej z 2010 roku :) Też obiecywał tam obwodnice, jaja jak berety, to tylko Rosja albo Korea Północna.
  • ~Robnad
    (2015-04-22 19:44)
    Pawlowicz ?
    Prezes juz kilka razy kazal jej stulic pysk ale ten wytwor kobieco-podobny tego nie zalapal.

    "Przypomnijmy, ze Krystyna Pawlowicz dostala niedawno zakaz wypowiedzi medialnych. – Mam barwny jezyk, moge zaszkodzic PiS..."

    Reszta naszych idiotow-eunuchow z PIS tez ma zakaz otwierania japy bo to durnie , imbecyle i ograniczeni zlodzieje dokladnie tacy jak ta trojka muszkieterow z Madrytu.
    Powiem wam prawde , moj PIS to kloaka.
    Co madrzejsi uciekli i o zgrozo sa w PO .
  • ~Robnad
    (2015-04-22 19:42)
    A dlaczego agent Putina Rydzyk trzyma naszego prezesa kaczynskiego na smyczy jak ratlerka ???
  • ~abc
    (2015-04-22 19:42)
    Znane są mi wsie potiomkinowskie,ale o budowach komorowskich jeszcze nie słyszałem,Tak trzymaćHerr Prezident.
  • ~onn
    (2015-04-22 19:35)
    Plac budowy tej niby obwodnicy przygotowali w dwa dni. Jak był Komorowski to byli robotnicy, maszyny jeździły bez celu, był ruch i zgiełk. Bronek odjechał i budowa się skończyła. Robotnicy się rozeszli a maszyny wywieźli. Jak za komuny. Paranoja.
  • ~asia
    (2015-04-22 19:27)
    Dzisiaj, 24h po wizycie Komorowskiego, na tym placu budowy była pustka. Jedna koparka stała..
  • ~Trz
    (2015-04-22 19:15)
    JACEWO, nie Jackowo
  • ~emer
    (2015-04-22 19:08)
    Jaki Prezydent taka i budowa - wydmuszka.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-22 18:58)
    Sam jestem glupi ale ten muł Komorowski chyba jest głupszy ode mnie
  • ~anakonda
    (2015-04-22 18:52)
    Jaki prezydent taka budowa.
  • ~Robnad
    (2015-04-22 18:33)
    mieszkaniec Inowrocławia.2015-04-22 14:53

    "Każdego dnia jeżdżę obok planowanej budowy obwodnicy. Od ponad tygodnia trwają tam prace przy wycince krzewów i drzew. Od kilku dni trwają prace wykopowe. Brednie wyssane z palca, że budowy nie ma. Pojedźcie sami na miejsce i zobaczcie. "

    na E7 od strony Miłomłyna na Ostródę też wycięli.
    obecnie z POwrotem zarasta, he, he, he.
  • ~czepiajew
    (2015-04-22 18:21)
    jaki naród taki prezydent ! nieprawdaż ? robią z was durni od lat ! od styropianowych przebierańców do dziś ! kilku cwaniaków obrobiło cały kraj, teraz jeszcze macie bić pokłony feministkom ! a wy tylko jęczycie i nawet nie potraficie prawidłowo zagłosować jeśli już jakims cudem oderwiecie sie od fejs zboka lub łorsoł ekipy !
  • ~MOZ
    (2015-04-22 18:02)
    Kończ waść wstydu oszczędż.
  • ~JMK
    (2015-04-22 18:00)
    Gdzie się Komorowski pokaże tam jakaś kompromitacja i ośmieszanie się.
  • ~antyPO
    (2015-04-22 17:59)
    żeby tak Duda albo inny oprócz mędrca Bronka się pokazał to by TVN'y , Gazety i inne resortowe media przez tydzień trąbiły, a tak szybko zniknie, "mainstream" udaje ,że nie widzi - komuna wiecznie żywa, BronkoLenin ma się dobrze, a nawet coraz lepiej

Może zainteresować Cię też: