• ~e56,e5m7
    (2015-04-22 17:44)
    jak długo bedziemy skazani na tego kretyna?
  • ~tru,7
    (2015-04-22 17:43)
    Jaki prezydent, taka budowa. Na niby!
  • ~ersm6kr7
    (2015-04-22 17:43)
    KomoRusek do taki muł ociężały umysłowo
  • ~Q34B
    (2015-04-22 17:42)
    Panowie Sienkiewicz, Belka, Graś wytłumaczyli, że ich knajacki język to były „skróty myślowe” wyrażające troskę o Polskę. W takim razie czuje się usprawiedliwiony, jeśli również w trosce o Polskę powiem językiem elit, że rządzi nami banda chu*jów z PO!
  • ~hahaha
    (2015-04-22 17:42)
    Największą siłą PO i Komorowskiego jest bezmiar głupoty ich elektoratu
  • ~awefwer
    (2015-04-22 17:41)
    Bartłomiej Sienkiewicz skwitował dosadnie efekty rządów PO: „Ch**, dupa i kamieni kupa”
  • ~wiktor
    (2015-04-22 17:40)
    "...W rodzinie zawsze znajdzie się ktoś, kto przyjdzie z nieumytymi rękami albo nogami, w kaloszach wejdzie na cudze święto..." - albo na fotel spikera japońskiego parlamentu... ...wypije z cudzego kieliszka, pierwszy rozpłaszczy d'upę na fotelu przed ważnymi gośćmi, pozwoli gościowi moknąć - sam stojąc pod parasolem, chodzi po mieście z rozpiętym rozporkiem, śpi na ważnych uroczystościach, robi błędy ortograficzne mając tytuł magistra, plecie o robieniu bigosu do prezydenta mocarstwa i zaleca mu pilnowanie żony...

    takiego głupka chcecie za prezydenta?
    Naprawdę?
  • ~Wilga
    (2015-04-22 17:37)
    Ale jaja ! Jednak specjaliści od kur są bardzo ,bardzo potrzebni a nawet niezbędni.
  • ~HER Mc. DONALD
    (2015-04-22 17:35)
    CHCIAŁEM GRZECZNIE ZAPYTAĆ CZY JUŻ MIEJSCA OPŁAT DZIAŁAJĄ I ILE ZA KILOMETR TEGO LUKSU PANIE BULUUU HEJ???
  • ~AAA
    (2015-04-22 17:33)
    A trawę na zielono funkcjonariusze PO pomalowali. ?
  • ~opadająca powieka bula
    (2015-04-22 17:22)
    komorowski musi być już mocno schorowany jak uczesniczy w taki POcyrku i nie widzi w tym nic niestosowmego
  • ~Świstak
    (2015-04-22 17:22)
    Leming to kupi!
  • ~rebeliant
    (2015-04-22 17:12)
    Na mazury , macać kury !!! Dość rządów PO i WSI-oka
  • ~Co to za swojska firma?
    (2015-04-22 16:34)
    O i trawe na zielono POmalowali!
  • ~Krzysztof
    (2015-04-22 16:33)
    Pracuje w drogownictwie od roku 1978 ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem paranoja,to nie ma nic wspólnego z technologią budowy dróg!!!
  • ~drwal
    (2015-04-22 16:33)
    To juz jest patologia. Mozna to zmienic tylko wlasciwie glosujac.
  • ~###
    (2015-04-22 16:26)
    Czasy komuny całą gębą . Już nawet nie udają .
  • ~jerry m
    (2015-04-22 16:22)
    I wazne, żeby już tam radary ustawiać, niech się ludziska przyzwyczajają do płCENIA DODAtkowego myta. Państwo prawa -przede wszystkim. Tylko dokładnie mierzyc i nawet 0 2-3 kilometry p/h niee [przepuszczac.
  • ~Hahahahaha
    (2015-04-22 16:04)
    D-N-O. A w nim dziura!!!
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatolki
    (2015-04-22 16:02)
    " Zgoda buduje "... i ostatnia odsłona.

Może zainteresować Cię też: