• ~Robnad
    (2015-04-22 12:50)
    cyrk POkemoński na kółkach.

    żenada do n-tej POtęgi.
  • ~Robnad
    (2015-04-22 12:53)
    w przerwach robi za rzecznika "rzondu" rypadła, a POdobno będzie we WSI 24 POgodę zpowiadał co godzinę, he, he, he.

    tak wygląda "debata" najdroższego analfabety.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-22 12:54)
    Gdyby poszedł na prawdziwa budowe to by się pobrudził a to nie przystoi WSI
  • ~on tak ma
    (2015-04-22 12:57)
    Nieudacznik otoczony przez nieudaczników! Dobrze, że już jego czas się kończy.
  • ~x
    (2015-04-22 12:58)
    zawsze sie zastanawialem kto na niego glosuje...
  • ~mr.pen
    (2015-04-22 13:00)
    Bob Budowniczy Zgody potrafi zrobic cos z niczego, wielki czlowiek!
  • ~Tomek
    (2015-04-22 13:02)
    Jak za PRL - nic sie nie zmieniło tylko personalia. Teraz kosztowny jak Gierek Bredzisław.
  • ~tt
    (2015-04-22 13:07)
    A czego tu spodziewać sie po OSZUSTACH, tak ja zazwyczaj robią to codziennie, oszustwa.
  • ~olek
    (2015-04-22 13:09)
    Komuna w pełnej krasie ,jeszcze trawę malować na zielono.
    Głosujcie na Komorowskiego Polska będzie teorytycznie.
  • ~Alan
    (2015-04-22 13:16)
    Ja ************ teoretyczny kraj, teoretyczny Bredzisław, gdzie ja żyje, gdzie pytam
  • ~Anna
    (2015-04-22 13:24)
    O zgrozo , glosowanie na Prezydenta to bedzie dla Polakow sprawdzian na glupote. Tylko glupi Bronka kupi.
  • ~Kajetan
    (2015-04-22 13:30)
    bo najważniejsza jest zgoda!
    ktoś dał zgodę by te koparki, spychacze i wywrotki wjechały na ten teren trochę "narozrabiać" ...
    ale kto za to zapłaci panie prezydencie ???
  • ~aro75
    (2015-04-22 13:30)
    Miałem głosować na Bronka ale za Świdnik nie zagłosuję na Niego
  • ~PO to obenie stare PZPR
    (2015-04-22 13:49)
    Ale jaja z tym Bronkiem , ściema ,ściema ściema ...
  • ~Zenon
    (2015-04-22 13:58)
    No, dzisiaj sami dyżurni "komentatorzy". Ktoś powinien się wstydzić za tak prymitywną ustawkę. A Bronisław Komorowski i tak wygra - kundelki.
  • ~jarema
    (2015-04-22 14:01)
    Niedlugo benda malowac trawe na bardziej zielona jak przyjedzie Bronek tak jak malowali kidys na przyjazd Gierka
    Komorowski to tluk pozbawiony ambicji i honoru
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-22 14:14)
    Armia internetowych trolli dr Dudy

    zalewa internet. Widze, ze chlopaki na powaznie wzieli sie do roboty, dawno nie
    bylo tu takiego wysypu nowych nicków.
    Niech pisza. Im wiecej sie produkuja tym bardziej widac ze to nie warta
    nawet spluniecia gromada kaczkodanów..

    Forum Dziennika z marketingowego punktu widzenia jest malo istotne,
    wiec oddelegowano tu takich bardziej niepelnosprytnych - wiernych, ale miernych.
  • ~Miro Zbycho Rycho
    (2015-04-22 14:14)
    Niestety taki jest obraz polskiego rządu, polityków u koryta i polskiej gospodarki: cytując wysokiego rangą ministra "ch...du...i kamieni kupa" czyli "Polska to dziki kraj" jak mawiał inny Miro. Póki nie pomrze homo sovieticus nic się nie zmieni w tej "Polsce państwo- niby państwo"
  • ~złotousty Zioberko.
    (2015-04-22 14:15)
    Cha cha cha... Prezydent przyjechał na otwarcie budowy, która właśnie się rozpoczyna od prac przygotowawczych - wycinanie krzewów, prace wodociągowe oraz elektryfikacja. Oj redakcja się nie popisała.
  • ~bolek
    (2015-04-22 14:15)
    Ale ************ ten gajowy komuszy gierek nie był taki swirniety. Gajowy dales czadu zdrowo. Jestes wspanialy

Może zainteresować Cię też: