• ~warszawiak
    (2015-05-14 13:17)
    Ja tak sie zastanawiam czy on czytać POtrafi bo nie wygląda to najlepiej
  • ~ink
    (2015-05-13 02:10)
    polecam przed 2 turą wyborów książkę "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" W.Sumlińskiego
  • ~tadek
    (2015-05-11 15:55)
    A bylemu pseudoprezydentowi juz dziekujemy dwa tygodnie przed wyborami udaje ze cos robi a przez piec lat gnebil Polske i Polakow
    Pora sie zabrac teraz za kryminalistow z PO
  • ~Wiesio14
    (2015-05-11 11:35)
    Dziwię się wysokiemu poparciu dla obecnego prezydenta. Jak można wierzyć człowiekowi który twierdzi,że Światowid miał 5 twarzy?
  • ~janusz34
    (2015-05-11 11:18)
    Co za kretyni głosują na tego Szoguna !
  • ~ELA Z KRAKOWSKIEGO
    (2015-05-11 11:06)
    A MNIE JEDNO ZAWSZE FRAPUJE .SĄDY PROKURATURY MEDIA TO INSTYTUCJE KTÓRE NIE POWINNY DZIAŁAĆ STRONNICZO . JAK PODOBNO PODANO PREZYDENT ZWRÓCIŁ SIE DO DZIENNIKARZA KTÓRY PROWADZIŁ Z NIM WYWIAD A NIE GŁOSIŁ POD JEGO IMIENIEM POCHWAŁ POD NIEBIOSY BY SIE LICZYŁ I UWAŻAŁ . A TO WYGLĄDA JAK DEMONSTRACJA WŁADZY . I JAK SIE TO MA Z DEMOKRACJA TO I NIE WIEM ?
  • ~obywatel49
    (2015-05-11 10:57)
    Czekam na oficjalne wyniki i porażę pana "obiecam wam wszystko"
  • ~"Ślachcic" biłgorajski - herbu gumowy fajfus
    (2015-05-11 09:14)
    No i co POlis mrodzie? POwrót do POlitycznego szamba? - skąd się wyklułeś.
  • ~kob
    (2015-05-11 09:10)
    potężna żółta kartka dla władzy,jesienne wybory mogą być dla po jeszcze smutniejsze
  • ~Jadwiga
    (2015-05-11 09:00)
    Czy to możliwe,że złodzieje nie przewidzieli wyroku dla siebie ? ? ? Powinni być przygotowani na jesienną porażkę, nie ma miejsca dla złodziei i i aferzystów.Dosyć chamstwa w polityce i składanie winy na przeciwnika.
  • ~opinia x
    (2015-05-11 09:00)
    Teraz juz tylko zeby sie wszyscy wyborcy "nie PeOwscy" dogadali i zmiazdzili Bronka i sitwe WSI w drugiej turze.Zycze wyniku 72% dla Dudy! Polacy na pewno nie przegraja bo Duda nie jest JK.
  • ~Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?
    (2015-05-11 08:14)
    Drogi Bulu, to nie ostrzeżenie, ale kopniak w tyłek ! Zabieraj się już z pałacu do swojej Ruskiej Budy.
  • ~wyborca
    (2015-05-11 07:26)
    gajowy i jego locha do roboty ,a nie wopzic dupe za moje pieniadze,styropianowcy wychowani na paczkach z ameryki rozliczyc to towarzystwo i do wiezienia z nimi
  • ~obserwer_1
    (2015-05-11 06:38)
    z pierwszego zdjęcia widać że kaszalot jest w szoku i teraz bul zazna dużo bulu, jak nic jutro wystąpi w ciemnych okularach. komorowski to zły człowiek jest
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-05-10 23:15)
    PO, Psl, Palikot i SLD - to jedna postkomunistyczna klika - vide - Nałęcz u Komorowskiego!!!
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-05-10 23:11)
    "Pogardzani, odpychani, szkalowani, opluci. Ostatnie dni przed końcem kampanii to był popis TVN24 i innych reżimowych mediów. Osiągnęliście mistrzostwo propagandy. Mistrzostwo! Przebiliście swoje wcześniejsze wzory. Przebiliście komunistów, jesteście mistrzami manipulacji. W 80 procentach kupieni przez zagranicę.

    Ma Pan rację Panie Kukiz - trzeba pozbyć się wrzodów na polskim organizmie. Musimy oddać Polskę Polakom...aby nareszcie Świat zaczął si e z nami liczyć, abyśmy mogli wreszcie być dumni z naszego kraju, Słusznie też Pan zauważył, że Komorowski nie zrobił nic w tym kierunku :)
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-05-10 23:04)
    Mam też cichą nadzieję, że w oficjalnych wynikach okaże się, że Komorowski zajął trzecie miejsce...
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-05-10 22:45)
    Konieczna jest mobilizacja wszystkich sił Polski racjonalnej i Polski umiarkowanej. Już dzisiaj zwracam się do licznej grupy wyborców niewątpliwie rozczarowanych, oczekujących szybkich zmian.

    Tak...jestem rozczarowana...już od 8 lat...mam dość rujnowania kraju przez PO i strażnika żyrandola. Mówię NIE WSI!!!

    Gratuluję Pawłowi Kukizowi, gratuluję głównemu konkurentowi, panu Andrzejowi Dudzie. Już dzisiaj wzywam kontrkandydata do debaty".

    Ja także gratuluję obu Panom - Dudzie i Kukizowi :)
    A co do propozycji debaty - Z KARTKI strażnik żyrandola będzie czytał odpowiedzi???
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-10 22:34)
    palikmiot juz pije z rozpaczy