• ~obywatel
    (2015-05-17 08:59)
    nie zgadzam się,ażeby Bula wysłać na emeryturę.Należy go zatrudnić za 1200 zł .miesięcznie razem z jego przydupasami...
  • ~do kukiza
    (2015-05-13 20:59)
    przypomina mi to zryw Palikota a po jednej kadencji w sejmie została z jego idei tylko ciemnota.
  • ~Myśląca emerytka
    (2015-05-13 18:32)
    Każdy z nas miał młodość durną i chmurną tylko niektórzy udają, że nie znają takiego powiedzenia "zapomniał wół jak cielęciem był". Dziś Paweł Kukiz zasłu guje na wielki szacun. Nie każdy jest zdolny wziąć taki ciężar na swoje wątłe ba rki, większość potrafi tylko ujadać. I tym ujadającym proponuję lekturę "Misja Zydów w Polsce"
  • ~Tadeusz St.
    (2015-05-13 10:28)
    Jedyny szaleniec i kłamca to Paweł. Poszukaj książkę "Jak manipulować hołotą",bo warto! Naćpany skacze po scenie jak małpa.
  • ~Paweł
    (2015-05-13 08:03)
    Ojczulku na kolana, a nie do polityki.
  • ~warto wiedziec wiecej
    (2015-05-12 23:58)
    erty2015-05-12 18:34
    Jedyny szaleniec i klamca to Bronek-Shogun. Poszukaj ksiazke "Niebezpieczne zwiazki Bronislawa Komorowskiego",bo warto!
  • ~Radosław R
    (2015-05-12 18:46)
    Jesteście żałośni. Na każdym kroku was okradają a wy jeszcze dajecie im szanse robić to dalej. Tyle mogę powiedzieć w kwestii wyników i waszej obecnej krytyki.
    Już pominę, wręcz oszczerstwa, jakie znajdują się w powyższych komentarzach. Jesteście PO PROSTU ŻAŁOŚNI.

    A Pawłowi Kukizowi szczere gratulacje.
  • ~gosc
    (2015-05-12 18:40)
    re Bartek
    za Kukizem nikt szczególny nie stoi pomagali mu ludzie z otoczenia Dutkiewicza a wiadomo, ze to facet postraszony przez PO dlatego nic nie wyszło z jego planów, chodzi o to zeby Kukiz wszedł do parlamentu, polska scena jest zablokowana od 25 lat przez PO-PIS / im tak wygodnie bo maja kaes/ , ciągle oglądamy te same twarze styropianowe tatałajstwo , które rozkrada i wyprzedaje Polskę a naród wymiera i emigruje, dlatego trzeba na niego glosować, zeby coś zmienić, Kukiz wydal na kampanie ok. 400 tys. a nasz bul przeszło 10 mln
  • ~erty
    (2015-05-12 18:34)
    zatrzymajcie tego szaleńca!
  • ~czadu
    (2015-05-12 18:17)
    Bul już jest na emeryturze, luksusowej, w Belwederze. I chce tam spać i sapac jeszcze kolejnych 5 lat.
  • ~Krok
    (2015-05-12 18:10)
    Wyslijmy Bula na emeryture,
  • ~Jacek
    (2015-05-12 17:12)
    Wcześniej glosowałem na Kukiza teraz będę głosował na Dudę!
    Na obciach nie będę głosował!
    Tyle w tym temacie!
  • ~3x15 pamietacie?
    (2015-05-12 17:09)
    Czerwone wieprze odrywane od koryta plują i ujadaja... Idziemy PO was!
  • ~Marian Nowak
    (2015-05-12 16:44)
    Fascynuje mnie, że gostek o twarzy alkoholika i narkomana ma takie poparcie. Jakoś dziwnie się składa że wątpliwej maści artyści, tudzież frustraci, narodowi alkoholicy, rockendrolowcy, zadymiarze i nieudacznicy lecą albo w PiSdoo albo do cookies.
    Facet chce rozwalić system. Jak rozwali system - to ciekawe co będzie. Nic nie będzie - jak mówił kiedyś kandydat na prezydenta.
    Kukiza widownia to elektorat skacowany, na głodzie marysinym - ledwo na tacę rzuci grosz.
    Szybciej na wódę kasę wyda.
    Pora Paweł na cookies czyli ciasteczka.
    Ale nie od Bliklego bo to nie Polak ale wraży Szwajcar.
    Najlepiej wadowickie pierniki.
  • ~sdrt
    (2015-05-12 16:42)
    Totalny ignorant. Krytykować potrafi każdy dyletant nie proponując nic. Gdy po wyborach zacznie "rządzić" będziecie mieli niezłego kaca.
  • ~bartek
    (2015-05-12 16:24)
    kto stoi naprawde za Kukizem???
  • ~Tadeusz St.
    (2015-05-12 15:42)
    ciekawe po ilu kieliszkach był Paweł?
  • ~gosc
    (2015-05-12 15:19)
    obejrzyjcie na YT
    "Budzik dla Komorowskiego:"
  • ~Karol
    (2015-05-12 15:04)
    Nie oddajmy Polski ************

    Adam Michnik, gala Lewiatana, cytat dyskretnie pominięty w relacji z gali w Gazecie Wyborczej!

    Komorowski jest pokazywany już 4 godziny z małymi przerwami w Polsacie!