• ~pitagoras
    (2015-05-19 06:55)
    Duda w czwartek nie pie...l się z nim. Jak on po chamsku to zapi...ol z grubej rury żeby się zes...ł! Widocznie w tych wyborach bycie chamem i kłamcą jest cool.
  • ~Karoline
    (2015-05-19 06:44)
    Piczka-zasadniczka zamiast bulteriera. Niestety,kandydat Duda okazał się w szermierce słownej słabszy od starego wilka. Ani jednej błyskotliwej kontry,refleksu przynależnego podobno prawnikom. Przy takiej masie kontrargumentów przeciwnik leżałby na deskach już po pierwszym zwarciu nt. armii.
  • ~Goro
    (2015-05-19 06:08)
    Mortal Kombat!
  • ~zuberegg
    (2015-05-19 05:37)
    Oglądałem relację z wizyty Komorowskiego w Nowej Hucie. Muszę przyznać że szykuje się nowy hit internetu. Spotkanie Komorowskiego odbywało się w sali. Tuż przed jego wejściem TVP Info puściło relację. Rozpoczęło ją głośne nawoływanie z mikrofonu-wszyscy głośno-Bronek, Bronek...A tu jedna, dwie osoby odpowiedziały:), większość stoi z głupimi minami. Moim zdaniem to byli jacyś pościągani z urzędów pracownicy. Ale to nie koniec żenady..Prowadzący to spotkanie polityk PO-Fedorowicz zaprosił na scenę jakąś niby studentkę prawa UJ. Ta niby studentka prawa, czytając z kartki!!! atakuje Dudę. Jeśli to ma być głos studentów prawa UJ, to ja gratuluję. Student prawa nie potrafiący z głowy powiedzieć paru zdań...Jak widać jaki Komorowski taki elektorat...

    Cała ta sytuacja była żenująca, jak widać u Komorowskiego wszystko po staremu. Była sztuczna budowa, teraz był sztuczny tłum. Podejrzewam że złożony urzędników miejskich w godzinach pracy...Wszak prezydent miasta-Majchrowski popiera Komorowskiego...
  • ~67
    (2015-05-19 05:36)
    W mendiach Komurskiego - wszystkie ręce na POkład aby gnoić przeciwnika
  • ~67
    (2015-05-19 05:32)
    KOMORSKI jakby mógł to by podpisał jeszcze przed wyborami /24MAJ, DZIEŃ WALKI Z BULEM/ prywatyzację lasów, co chciał już uczynić ! tfuuuuuuuuuuu sk
  • ~tola
    (2015-05-19 05:22)
    Pogadali se na debacie , a głosy będzie liczyło WSI , Duda przegra jak Kaczynski 2-3 %
  • ~132
    (2015-05-19 05:04)
    mamy jedyna szansę odsunięcia PO i Komorowskiego od władzy jeśli tego nie zrobimy oni nas wykoncza. Już szykuj sie do sprzedazy Poczty Polskiej , a w następnym roku Komorowski podpisze sprzedaż lasów.
  • ~wes
    (2015-05-19 04:52)
    ,,,tylko p.Duda,,,
  • ~chwyty
    (2015-05-19 03:51)
    Tylko chwyt za jaja!
    A potem jaja w imadło!
    I dokręcać, dokręcać, dokręcać!!!
    Aż się orzeł z kuwertury zesra!

    Taki chwyt wzbudziłby powszechny zachwyt!!!

    Dziwię się, że Duda nie strzelał podczas tej "debaty" amunicją najcięższego kalibru - to znaczy, że nie podniósł spraw dla Polski najważniejszych, a mianowicie:

    1. Podpisana przez Bronka i cichaczem przepchnięta przez Sejm ustawka o "bratniej pomocy", czyli słynny akt ubezwłasnowolnienia Polaków, zgłoszony osobiście przez Tuska do Sejmu na druku nr 1066, a po "uchwaleniu" podpisany przez Bula, przewidujący możliwość uczestniczenia zagranicznych funkcjonariuszy w operacjach pacyfikacyjnych na terenie Polski w przypadku rozruchów i „zgromadzeń”. Mogą oni legalnie przebywać na terytorium RP do 90 dni (a kto sprawdzi, ilu ich jest i jak długo "przebywają"?), przyznano im prawo do wwiezienia własnej broni i amunicji i do jej użycia!!!
    Słowem – pacyfikować nas będą nie tylko tubylczy bezpieczniacy, ale również Gestapo, Stasi, FSB lub Mosad. Charakterystyczne jest, że kiedy Umiłowani Przywódcy wzniecają taki jazgot wokół swoich posad i zewnętrznych znamion władzy, to w tej sprawie, która z punktu widzenia przyszłości państwa wydaje się znacznie istotniejsza od innych tajemnic, wszyscy nabrali wody w usta i tylko spierają się w Brukseli co do wysokości łapówki dla zdrajców za realizacje tego nikczemnego planu możnych tego swiata wobec Polski!!!

    Tym sposobem Komorowski oficjalnie przyznał sie, że jest Judaszem i że za srebrniki dopuści sie każdej podłości i zbrodni przeciwko narodowi i panstwu polskiemu!

    2. W kwestii srebrników - to sytuacja jest o tyle paradoksalna, że ten nasz Judasz sam jest gotów z naszej kasy opłacić San he dryn kwotą 65 mld dolarów, co po cichu obiecał starszym i mądrzejszym, a o czym Duda z niewiadomych przyczyn w "debacie" nie wspomniał ani słowem!

    Ponieważ z regularnego dojenia i strzyżenia Polaków niestety 65 mld dolców nie udało się wykroić - bo ukradzione pieniądze z OFE poszły na bieżące potrzeby tych złodziei - więc Bronek pod osłoną nocy usiłował przygotować grunt do "sprywatyzowania" Lasów Państwowych - co mu się chwilowo nie udało, ale to nie znaczy, że z tego ży do wskie go planu zrezygnował i nie będzie go realizował w następnej kadencj (o ile polskie barany mu na to pozwolą!).

    3. W ramach rewanżu za usłużnie podsuniętą Dudzie przez Bula kartkę z jakimś rzekomym oświadczeniem Dudy - ten ostatni powinien był wyciągnąć i publicznie odczytać przygotowaną zawczasu kartkę z tekstem następującym:

    W tajnej notatce ppor. Ryszarda Gałęzowskiego, funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa z 22 kwietnia 1982 r., widnieje odręczny dopisek, w którym czytamy:
    „[…] Okres pobytu B. Komorowskiego na wolności zostanie wykorzystany (przy zastosowaniu przedsięwzięć operacyjnych) pod kątem określenia celowości dalszego pobytu w/w w ośrodku internowania. Podtrzymać dialog nie naciskając na figuranta. […] W trakcie pobytu na przepustce przeprowadzono dwie rozmowy operacyjne z B. Komorowskim. Podczas tych rozmów stwierdził m.in., że jego dotychczasowa działalność nie miała sensu i w przyszłości nie zamierza angażować się w żadne przedsięwzięcie o charakterze politycznym. Po ewentualnym zwolnieniu z internowania pragnie poświęcić się życiu rodzinnemu. Wyraził ponadto chęć na podtrzymanie dialogu operacyjnego. W związku z powyższym wydział III-2 wnosi o uchylenie internowania wobec Bronisława Komorowskiego”.

    Jest jeszcze wiele sztuk amunicji wielkiego kalibru, które Duda mógłby odpalić, ale te kilka spraw - gdyby zostały przez Dudę postawione na wokandzie "debaty" - niewątpliwie nieco by przyhamowały bezczelność Bula, a być może doprowadziłyby go do ataku furii, dzięki czemu kampania zakończyłaby się spektakularnym wylewem, czyli popularnym u miłośników bigosu udarem resztek mózgu, i wylaniem Komorowskiego razem z ostatnią jego kąpielą w ciepłej wodzie z kranu!

    Może się pan Duda odważy następnym razem, czyli za 5 lat?
    Kto to wie?!
  • ~Skończmy z obciachem!
    (2015-05-19 00:18)
    Tylko Agata Duda!
  • ~That's right :
    (2015-05-19 00:16)
    I choćby przyszło stu Karolaków
    I każdy zjadłby trzy miski flaków
    I choćby nie wiem jak się wytężał
    Nie popchną Bronka - taki to ciężar
    I choć popychać będzie Majchrowski
    Ciągnąć Saleta i Korzeniowski
    Nie dadzą rady podsadzić Bronka
    Puści on tylko głośnego bąka
    I choćby Holland to filmowała
    Z Wajdą i Kutzem ekipa cała
    Choćby Olbrychski machał szabelką
    Gorzały pijąc butelkę wielką
    A Penderecki wspólnie z Rubikiem
    By napisali piękną muzykę
    I choćby film ten zdobył Oscara
    Bronek to kicha, obciach i siara"
  • ~Lis śladem Komorowskiego: KŁAMSTWA
    (2015-05-18 23:50)
    Lis UDERZYŁ NA ODLEW w córkę dr Dudy, Kingę! Zacytował fałszywe wpisy z fałszywego konta i rozpoczął z komorowskimi troglodytami dyskusję na ich temat!

    Kłamstwo kłamstwem pogania! Już sami nie wiedzą, czego się czepić, żeby ochronić Bula przed POrażką.
  • ~obudzony
    (2015-05-18 23:45)
    heh , a gdybym miał przyczyc 100 zł ...to bałbym sie je dać komorowskiemu myslę że duda zawsze by mi je oddał
  • ~Jacek
    (2015-05-18 23:04)
    Tylko gamoniowata stonka zaglosuje na Bronka.
  • ~dederek
    (2015-05-18 23:03)
    Stary faularz z WSI
  • ~PW
    (2015-05-18 22:59)
    Prezesem Komorowskiego jest Tusk, agent Angeli Merkel.
  • ~Obywatele
    (2015-05-18 22:56)
    Koniec z sitwa , ktora od 8 lat nic nie zmienila na lepsze tylko ciagle jedzie na 'koniku' straszenia PiSem . Mamy takie rzady gdzies i tym bardziej takiego prezydenta jak ta kukla Komoruski z jej szemranymi mafijno agenturalnymi animatorami pociagajacymi za sznurki.
  • ~wojciech
    (2015-05-18 22:45)
    Komoruski to człowiek WSI.
  • ~st.ryj fu.jar (podsmoleński oczywiście)
    (2015-05-18 22:38)
    o jakim kandydacie piszą pisiorki ? Samodzielnym ? Wolne żarty ! Przecież i tak ten zastępczy kandydat będzie posuwał codziennie na zawołanie, na telefon, na Czerwony Żoliborz - jak było za IV RP.
    Nie szkoda chociaż poniektórym pisiorkom tego papugi, profesorskiego s-ynka, że tak nisko upadł, a może się cieszą, że ich to nie spotkało ? To jest obrzydliwe, w takim wieku upaść na wycieraczkę przed drzwiami doktora od marksizmu - leninizmu i co dzień na wycieraczce czekać na "przekaz dnia" od małego, starego grubaska. Fu … i potem posuwać znowu pod żyrandol i gładko to sprzedawać do szkiełka pisich mediów. Być posługaczem prezia … to marzenie ludzi specjalnego typu i taki ślizgacz by miał być … nie, w głowie się nie mieści.
    (Ciekawe ile dni by trwały przekazy typu:
    „sss… smoleńsk !”
    „szykuj drugi katafalk na Wawelu dla mame, potem trzeci dla mnie i dla przyjaciela razem !”
    „wybierz mojego kota na damę dworu albo na senatora !”)