• ~Rafał
    (2015-05-18 17:32)
    Opinie znajomych. Jeden kandydat skromność i kindersztuba a drugi agresja i buractwo. Zgadniecie , która opinia o kim ?
  • ~halucynacje komorowskiego
    (2015-05-18 17:35)
    Apeluje do prezydenta aby PRZESTAL KLAMAC PUBLICZNIE. Nie starcza mu wczorajsze klamstwa w debacie. Dzisiaj pojechal do Krakowa i znowu publicznie klamal cytuje Musimy uchronić Polskę przed zalewem hipokryzji politycznej! Musimy udowodnić, że kłamstwo ma naprawdę krótkie nogi – podkreślał.komorowski. Na przykład na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zatrudniony jest jako etatowy pracownik główny prezydencki doradca prof. Tomasz Nałęcz. On nie blokuje etatu?

    Rzekomemu blokowaniu etatu przez Dudę przyjrzało się natomiast RMF FM. Okazało się, że uczelnia nie wypłaca Andrzejowi Dudzie żadnych pieniędzy, a poza tym uniwersytet zatrudnił osoby, które zastępują kandydata PiS. Poza tym, rzecznik UJ wyjaśnił, że uczelnia jest zobowiązana do udzielenia bezpłatnego urlopu każdemu pracownikowi, który został posłem czy senatorem.Komorowskim musi zajac sie psychiatra, bo publiczne klamstwa i oczerniania sa niedozwolone. Mozg jego funkcjonuje tylko nienawiscia.
  • ~Osa
    (2015-05-18 17:36)
    Większa kultura była w I debacie, gdzie było 10 różnych kandydatów. Kiedy pojawił się Bronek pojawiła się w debacie przykro to powiedzieć, ale trzoda !!!
  • ~bolek co sie walesa
    (2015-05-18 17:38)
    POmatolskie zlodzieje i czerwona stonka glosuja na bronka
  • ~byly PO
    (2015-05-18 17:43)
    Komorowski to podly kabotyn. Jego pracownik prof. Nalecz jest na urlopie bezplatnym ,podobnie Gronkiewicz i tez blokuja miejsca na UW a ten wygaduje takie bzdury do Dudy . A ja uwazam ,ze ten nidouczony prezydent blokuje miejsce i przynosi wstyd dla Polski. Trzeba glosowac na DUDE i przegonic ta aferalna sitwe powiazana z WSI ,osadzic i wpakowac do wiezienia za zlodziejstwa i lapownictwa.Ja ich dobrze poznalem ,to sa kretacze i oszusci ,naobiecywali i nie dotrzymali slowa. Komorowski najwiecej ,potem Tusk.
  • ~NN
    (2015-05-18 17:44)
    Komorowski przypomniał punkt z kwestionariusza, który przed wyborami do Parlamentu Europejskiego w 2014 roku wypełnił Andrzej Duda. Chciał zaatakować kontrkandydata, przytaczając, że był za ustaleniem bardziej restrykcyjnych limitów emisji gazów cieplarnianych i szkodliwych pyłów, co kandydat PO interpretował jako szkodliwe stanowisko dla górnictwa polskiego. Nic bardziej mylnego.

    Prezydent przejrzał tylko część kwestionariusza, czy miał zamiar zmanipulować wyborców? Na to wygląda że nie miał dobrych intencji, ponieważ analizując pozostałą część kwestionariusza Andrzeja Dudy, zaobserwować można troskę o polskie zasoby - węgiel, o politykę klimatyczną. Całość kwestionariusza Andrzeja Dudy daje pełny ogląd na jego poglądy. Komorowski wyciągnął jedną rzecz i zmanipulował fakty
  • ~......
    (2015-05-18 17:45)
    czytaj na temat kwestionariusza na niezależnej -wszystko tam jest , manipulacja Komorowskiego
  • ~Rychu
    (2015-05-18 17:47)
    Duda nie musi już sięgać po nowe chwyty. Wystarczy ten wielokrotnie powtarzany na spotkaniach z ludem pracy miast i wsi. "Jak mówię, że zrobię to znaczy, że mówię" I to się jak widać ludowi podoba.

    Strategia Dudy jest prosta: mówić o tym, co Polaków boli najbardziej, i prezentowac spolecznie nośne pomysly, które maja uzdrowic sytuacje w kraju.

    Co do powagi tych pomysłów nie warto im poswięcać uwagi gdyż wszystko to sprowadza się do wspólnego mianownika skąd na to wziąść pieniadze (o czym Duda nie mówi), zwlaszcza ze budżet polski oparty jest w dużej mierze na dotacjach z EU, która daje pieniądze na ściśle określone cele a nie realizację pomysłów Dudy.
  • ~kredka edka
    (2015-05-18 17:48)
    POkazał Komorowski , że zrównał się elokwencją z Wałęsą , a intelekt należał do pana Dudy.
  • ~żegnaj PO i WSI
    (2015-05-18 17:49)
    A na tvp info Komorowski w otoczeniu celebryckiego ... głosi swoją domniemaną "wielkość". Co jeszcze zrobi, żeby zostać przy korycie z tymi swoimi zawłaszczeniowcami POlski. Szambo i ohyda moralna! Nie dajmy się zmanipulować tanim, populistycznym chwytom tych, co czerpią pełnymi garściami z tych ichnej, bo przecież nie nasze,j sytości i wolności!
  • ~am haarec
    (2015-05-18 17:51)
    I większego nie ma zucha,
    jak nad Bronka burczymucha.
    Po krzesłach on pięknie skacze,
    i jak wrona też zakracze.
    Tu coś palnie,tam coś huknie.
    i pomysłów tuzin ma ,
    ten nasz gieroj na sto dwa.
    I obudził się dziś z rana,
    nasza bulwa ukochana.
    Już do boju-zaprawiony,
    prosty lud do urny gnać.
    Więc namawia do wyborów,
    aby wygrać,aby grać.
    Tylko dla mnie jest ta fucha,
    tylko ja się na tym znam.
    Chcę być dalej prezydentem
    i w fotelu sobie spać.
    Cuda wianki na patyku,
    ja wam wszystko dzisiaj dam.
    A co jutro?-to pomyślę,
    ja wszak już sklerozę mam!
  • ~JMK
    (2015-05-18 17:54)
    KOMOROWSKI MANIPULANT. Mamprawowiedzieć .pl to strona internetowa Stowarzyszenia 61 .We władzach spółki zasiada Zofia Komorowska. W kwestionariuszu wypełnionym przez Dudę nic nie ma na temat polskiego górnictwa.
  • ~mieetek
    (2015-05-18 18:00)
    Dać szansę Dudzie. Komorowski już pokazał co potrafi. Argument typu: Duda ma nad sobą prezesa jest dosyć marny. Niech Komorowski powie kogo on sam ma nad sobą. Sęk w tym, że wtedy musiałby uciekać z Polski.
  • ~Stary Czlowiek
    (2015-05-18 18:06)
    Debata

    Przede wszystkim była nudna
    Zaraz potem była sztuczna
    A po trzecie była brudna
    Nie debata raczej kłótnia

    Fakty są nieubłagane
    Dla rządzącej Polską trupy
    Mają strasznie przechlapane
    Nic nie uratuje...głowy


    Mogą Dudę przesłuchiwać
    Wściekłe wołki szczwane lisy
    Polska nie da się wykiwać
    Już poczuły krew tygrysy

    To zjawisko naturalne
    Nazywane demokracją
    Gdy w salonie śmierdzi łajnem
    Trzeba wietrzyć przed kolacją
  • ~FAN CLUB DUDA SHOW
    (2015-05-18 18:11)
    CHCE BYĆ JAK ENDRIU DUDA OBIECAM KAŻDE CUDA !!!
  • ~mam was w,,,
    (2015-05-18 18:17)
    Dali bronkowi za dużo "ret bóla"
  • ~Jacek
    (2015-05-18 18:26)
    Komorowski pokazał ze potrafi skakać jak wesz na grzebieniu -dno .
  • ~osa
    (2015-05-18 18:30)
    Zwróciłam uwagę na machanie łapami przez Komorowskiego podczas debaty jak by to był Niesiołowski.Straszny prostak żadnych manier nie ma o prezydenta.
  • ~Logiczne pytanie
    (2015-05-18 18:34)
    BK z jadem wezbranym w kAciku (cyt. S.Niesiołowskiego) "szpary oralnej" wypluje znów jakiegoś zardzewiałego haka?
  • ~MOHER
    (2015-05-18 18:37)
    PODOBNO DUDA PO DEBACIE ZAMELDOWAŁ PREZESOWI NIE WYKONANIE ZADANIA