• ~emeryt
    (2015-06-16 13:52)
    Prezydent elekt rozdaje bulki bo podpatrzyl poslow z PSL.Ale oni rozdawali dary natury jak jablka ,grzyby itp.Nasz ofiarodawca rozdaje towary dla wlasnej reklamy.Przy zadach PiS nie zawsze bedzie nas stac na bulki wiec jedzmy puki daja.
  • ~ag
    (2015-06-13 10:14)
    katolski, dewotski cyrkowiec.
  • ~starszy pan
    (2015-05-24 04:21)
    Zawiadomił UJ ,że ma dodatkową funkcję dostawcy pieczywa ? Może jest zatrudniony u prof. Bliklego jako bułkarz ? To tez powinien zgłosić w macierzystym zakładzie pracy . !
  • ~PO co on nam?
    (2015-05-23 22:25)
    Zyrandol wyglada jak przez okno. Zlodzieje chca go u wladzy
  • ~m67
    (2015-05-23 14:31)
    Jak slucham Dude to jakbym slyszal towarzysza Edwarda Gierka .Dobry wujek
    wszystko daje za darmo i mami lud roboczy
  • ~Marko
    (2015-05-22 23:53)
    Tylko Duda może coś zmienić w Polsce złodzieje aferzyści i różne sitwy wiedzą ze jak Duda zostanie Prezydentem skończy się okradanie Państwa dlatego tak go zajadle atakują Bronek to wszystko dalej będzie krył
  • ~steropian
    (2015-05-22 23:03)
    Jak trudno jest przyjąć rzeczywistość, że Duda wygrywa i wygra !
    No piszcie jeszcze te pożegnalne słówka Komorowskiemu gdy macie jeszcze czas i miejsce...
  • ~wyborca
    (2015-05-22 21:05)
    Pan Komorowski ma fajną mamę. Życzę WYGRANEJ
  • ~Warszawiak z Zoliboża
    (2015-05-22 20:03)
    Do SANEPIDU
    Proszę sprawdzić czy ten Dupek Duda ma aktualną kartę zdrowia, która upoważniałaby Go do wejścia na hale produkcyjne w piekarni.
  • ~voiceinthedesert
    (2015-05-22 19:39)
    Najwięcej węgla, prawdopodobnie, jest pod Bałtykiem. Dlaczego nie zacząć go wydobywać przy pomocy stoczni gdańskiej. Unia zawsze popiera takie zyskowne działalności! Stocznia gdańska mogłaby produkować statki, barki i sprzęt, potrzebne do wydobywania węgla przez przyszłe 100 lat!
  • ~Ryś
    (2015-05-22 19:10)
    A pamiętacie, gdzie pięć lat temu Prezydent spotykał się z Mamą?
  • ~Mańka z Gnojnej
    (2015-05-22 18:08)
    Ja Mańka z Gnojnej zagłosuję na Due pod jednym warunkiem ? Musi się sam zgwałcić bo jeszcze tego brakuje w jego cyrkowych występach.
  • ~wyborca KUKIZA
    (2015-05-22 17:59)
    Duda umje cztery jezyki a Komorowski stawja w ksiedze kondolencyjnej byki
  • ~wyborca
    (2015-05-22 17:18)
    TYLKO pan Komorowski
  • ~adam
    (2015-05-22 16:00)
    Zjadlem drożdżówkę wypiłem lurę Kaczynskiego i zaglosuje oczywiscie na Komorowskiego.
  • ~szmalcownik
    (2015-05-22 15:56)
    Duda to nedzna kreatura, to pajac i slabeusz. Polacy pewnie wybiora go na prezydenta.
  • ~Ela
    (2015-05-22 15:48)
    Mama pana Komorowskiego musi być DUMNA z syna
  • ~baca