• ~Duda to marionetka w rękach kaczego świra
    (2015-05-22 11:24)
    jaki on piękny
    taki amerykański jest
  • ~student
    (2015-05-22 11:26)
    Tylko Duda. Komorowski do lamusa.
  • ~bekas
    (2015-05-22 11:29)
    Komorowski to marionetka wsi i straznik ich zyrandola.
  • ~adam
    (2015-05-22 11:30)
    Komoruski pojechał do mamusi wypłakać się w sukienkę, że skończy się sielanka i kręcenie lodów.
  • ~TIM
    (2015-05-22 11:30)
    Szkoda że Komorowski nie z teściami. Do tych to by on pasował.
  • ~A teraz DO BOJU!!!
    (2015-05-22 11:38)
    Jest nas ARMIA. Jak weźmiecie babcie na wybory będzie nas DWIE ARMIE. Wygramy!! To nie są żarty. To jest walka o Polskę. WSIowy ucieknie do Moskwy.
  • ~macgregor
    (2015-05-22 11:40)
    Nowe Miasto nad Pilicą - to tam partia Andrzeja Dudy ustami prezesa PiS obiecała "polskie Hollywood". Pamiętacie? Ciekawe ile filmów nakręcono?
  • ~No tak
    (2015-05-22 11:43)
    Samymi obiecankami CIEMNEGO LUDU się nie nakarmi . Trzeba im rzucić bułki i kawę jednorazówkę. TO ŚMIESZNE
  • ~MOHER
    (2015-05-22 12:02)
    ŻADEN DUDA MNIE NIE WYSIUDA,NIE WIERZE W CUDA
  • ~wyborca
    (2015-05-22 12:04)
    P.Duda przynajmniej idzie do ludu a Komorowski otoczony tylko swoimi,aby nie zadawali mu kompromitujących dla niego pytań.Niech nawet roznosi P.Duda bułki to świadczy ,że jest blisko nas i naszego życia.
  • ~gazeciarz
    (2015-05-22 12:07)
    Zupełnie co innego sie dzieje, dziennikarze.
    11:24
    W Toruniu chłopak w koszulce "Popieram Komorowskiego" wszedł na scenę gdzie przemawiał Bronisław Komorowski i krzyknął "Pro Civili, WSI". Najpierw poseł PO Tomasz Lenz wypchnął mężczyznę ze sceny, następnie funkcjonariusze BOR go powalili na ziemie. Zdążył jeszcze krzyknąć: „Czytajcie książkę Sumlińskiego!”
  • ~cookies
    (2015-05-22 12:08)
    KOMOROWSKI ŚMIESZY, TUMANI I STRASZY.

    TO WSZYSTKO CO MA DO ZAOFEROWANIA.
  • ~ELA
    (2015-05-22 12:11)
    P.Komorowski powinien iść na emeryturę i zwolnić miejsce młodszemu.Teraz już wiem dlaczego podpisał wiek emerytalny do śmierci.
  • ~apetyt
    (2015-05-22 12:15)
    to częstowanie ludzi bułeczkami przed kamerą, żeby wszyscy widzieli jaki to on jest dobry (szczególnie z ta małą dziewczynką), ja jednak podziękuję, nie lubię populizmu, a swoim dzieciom sam kupie
  • ~złośliwiec
    (2015-05-22 12:22)
    Rozdawać to on umie. Nie swoje rozdaje się łatwo :>
  • ~wyborca
    (2015-05-22 12:26)
    W Toruniu chłopak w koszulce "Popieram Komorowskiego" wszedł na scenę gdzie przemawiał Bronisław Komorowski i krzyknął "Pro Civili, WSI". Najpierw poseł PO Tomasz Lenz wypchnął mężczyznę ze sceny, następnie funkcjonariusze BOR go powalili na ziemie. Zdążył jeszcze krzyknąć: „Czytajcie książkę Sumlińskiego!”

    ~wyborca2015-05-22 12:04
  • ~gazeciarz
    (2015-05-22 12:31)
    Komorowski swoje pięć lat już dostał. Przedrzemał je, pochrapując pod żyrandolem, żeby obudzić się tuż przed wyborami i na chybcika podsuwać naiwniakom napisane na kolanie niespinające się kompletnie projekty zmian zasadniczych mechanizmów państwa, takich jak system wyborczy czy emerytalny. A podobno jako prezydent ma gwarantować stabilność.

    Jakim prezydentem byłby Andrzej Duda? Nie wiemy na pewno, można jedynie tworzyć pewne oczekiwania na podstawie tego, co widzieliśmy w kampanii wyborczej. A widzieliśmy dynamikę, skromność, dobry kontakt z ludźmi i – co bardzo ważne – odwagę w spotkaniach z tymi, którzy poglądów kandydata nie podzielają.
    Warzecha
  • ~MK45
    (2015-05-22 12:35)
    Komorowski w odstawkę
    Głosowałem na Kukiza teraz na Dudę
  • ~Intr.