• ~Kasiarz
    (2015-05-22 12:42)
    Haha najpierw Duda bierze bezpłatny urlop na Uniwerku w Krakowie, bo został Posłem i niby taki zapracowany... a jednocześnie za większą kasę pracuje na prywatnej uczelni w Poznaniu. Do tego jeszcze ciągnie kasę z Sejmu, mimo, że formalnie jako pracownik etatowy nie powinien. Ale co tam, zastosował wybieg, że niby praca w szkole w Poznaniu to większości "prawa autorskie", więc kasa z Sejmu się należy :) Kasa, kasa kasa :)
  • ~wyborca
    (2015-05-22 12:26)
    W Toruniu chłopak w koszulce "Popieram Komorowskiego" wszedł na scenę gdzie przemawiał Bronisław Komorowski i krzyknął "Pro Civili, WSI". Najpierw poseł PO Tomasz Lenz wypchnął mężczyznę ze sceny, następnie funkcjonariusze BOR go powalili na ziemie. Zdążył jeszcze krzyknąć: „Czytajcie książkę Sumlińskiego!”

    ~wyborca2015-05-22 12:04
  • ~gazeciarz
    (2015-05-22 12:07)
    Zupełnie co innego sie dzieje, dziennikarze.
    11:24
    W Toruniu chłopak w koszulce "Popieram Komorowskiego" wszedł na scenę gdzie przemawiał Bronisław Komorowski i krzyknął "Pro Civili, WSI". Najpierw poseł PO Tomasz Lenz wypchnął mężczyznę ze sceny, następnie funkcjonariusze BOR go powalili na ziemie. Zdążył jeszcze krzyknąć: „Czytajcie książkę Sumlińskiego!”
  • ~MOHER
    (2015-05-22 12:02)
    ŻADEN DUDA MNIE NIE WYSIUDA,NIE WIERZE W CUDA
  • ~Berne
    (2015-05-22 15:28)
    DUDA UMJE 4 JĘZKI a konkurent POpolsku słabo
  • ~wyborca
    (2015-05-22 12:04)
    P.Duda przynajmniej idzie do ludu a Komorowski otoczony tylko swoimi,aby nie zadawali mu kompromitujących dla niego pytań.Niech nawet roznosi P.Duda bułki to świadczy ,że jest blisko nas i naszego życia.
  • ~Jaś
    (2015-05-22 13:54)
    Co już KIEŁBASY ZABRAKŁO ??? A może sztab zeżarł ???
  • ~cookies
    (2015-05-22 12:08)
    KOMOROWSKI ŚMIESZY, TUMANI I STRASZY.

    TO WSZYSTKO CO MA DO ZAOFEROWANIA.
  • ~ELA
    (2015-05-22 12:11)
    P.Komorowski powinien iść na emeryturę i zwolnić miejsce młodszemu.Teraz już wiem dlaczego podpisał wiek emerytalny do śmierci.
  • ~Duda jest otwarty na sugestie obywateli.
    (2015-05-22 14:43)
    ~WAW2015-05-22 14:17
    BULKI I KAWA KUPIONE Z NASZYCH PODATKOW.

    A LODY TEZ DAWAL?


    Jak ktoś sobie życzy, to Duda może mu dać loda do zrobienia.
  • ~apetyt
    (2015-05-22 12:15)
    to częstowanie ludzi bułeczkami przed kamerą, żeby wszyscy widzieli jaki to on jest dobry (szczególnie z ta małą dziewczynką), ja jednak podziękuję, nie lubię populizmu, a swoim dzieciom sam kupie
  • ~Edward Stoczniowiec K2
    (2015-05-22 14:13)
    Panie Duda

    Kto za te bułki i za ta kawę zapłacił

    Bo coś mi się wydaje że, rozdaje pan nie swoje
    To chyba z państwowych funduszy na partie polityczne a to oznacza że, są TO NASZE PODATNIKÓW PIENI ADZE , czyż nie ?
  • ~Intr.
    (2015-05-22 12:37)
    Wolisz stetryczałego rezydenta żyrandola
    głosuj na Komorowskiego
  • ~złośliwiec
    (2015-05-22 12:22)
    Rozdawać to on umie. Nie swoje rozdaje się łatwo :>
  • ~wyborca
    (2015-05-22 21:05)
    Pan Komorowski ma fajną mamę. Życzę WYGRANEJ
  • ~~POierdek
    (2015-05-22 13:40)
    kandydat Komorowski nawet nie zna flagi UE , twierdz ze Polska ma tam swoja gwiazdke a tymczsem Krąg gwiazd jest symbolem jedności, a ich liczba nie zależy od liczby państw członkowskich,i kto tu jest ignorantem
  • ~PO co on nam?
    (2015-05-23 22:25)
    Zyrandol wyglada jak przez okno. Zlodzieje chca go u wladzy
  • ~wyborca KUKIZA
    (2015-05-22 17:59)
    Duda umje cztery jezyki a Komorowski stawja w ksiedze kondolencyjnej byki
  • ~Mańka z Gnojnej
    (2015-05-22 18:08)
    Ja Mańka z Gnojnej zagłosuję na Due pod jednym warunkiem ? Musi się sam zgwałcić bo jeszcze tego brakuje w jego cyrkowych występach.
  • ~Ryś
    (2015-05-22 19:10)
    A pamiętacie, gdzie pięć lat temu Prezydent spotykał się z Mamą?

Może zainteresować Cię też: