Kazimierz Marcinkiewicz: Wybory samorządowe wygra PiS

| Aktualizacja:

Kazimierz Marcinkiewicz, były premier rządu PiS uważa, że to ostatnie chwile Platformy przy władzy. Pierwszą porażkę partia Donalda Tuska zanotuje w wyborach samorządowych. Polityk dodaje też że będzie to przegrana zasłużona.

wróć do artykułu
  • ~ert
    (2014-09-16 09:29)
    głupi kazio
  • ~POdode
    (2014-08-19 10:08)
    Lowelas rżnie eksperta od POlityki, bo już kochanki nie może. POwtarza jak papuga różne obiegowe bzdety, choć są wzajemnie sprzeczne. Paplanie bzdur w zaprzyjaźnionych mediach to teraz jego jedyne płatne zajęcie.
  • ~Barbara
    (2014-08-19 09:45)
    Panie Kazimierzu zaczynamy od podlizywania, się. A nóż dostrzegą mnie. Pan nie jest żadnym ekspertem, a na stanowisku Premiera znalazł się Pan przypadkiem i uwierzył Pan w swoją wielkość.. To co Pan robił później to przyprawia o mdłości..
  • ~Dzieci
    (2014-08-19 08:55)
    PO-myśl trochę o chorej na raka ŻONIE, którą porzuciłeś, PO-nieważ, jak stwierdziłeś, "zasługujesz na coś lepszego w życiu".
  • ~diadia soso
    (2014-08-19 04:17)
    Ale będę się wyżywał na Milerze jak utworzy PiSLD byle tylko iść na pasku Kaczyńskiego . Oj panie Miller koń ma małe przyrodzenie by by pana można by porównać do niego gdy będzie PiSLD.
  • ~Tpi.
    (2014-08-19 02:29)
    A wiejskie lewaki ktorzy ogladaja te lewackie telewizje to gluptaki wiec dalej moga zaglosowac na ryzego .
  • ~buc
    (2014-08-18 20:55)
    Już nawet do głupiego Kazia to dotarło :)
  • ~GoldmanSachs
    (2014-08-18 19:23)
    Żałosna kreatura wdupowłaza, był tym premierem kilka tygodni przez przypadek i uwierzył w swoją 'misję' w charakterze przygłupa . Tak jak potem ciężko obszczymurków wyplenić
  • ~tt
    (2014-08-18 18:12)
    No i mamy jeszcze jednego jasnowidza, też mniej niz zero. Swoją drogą Jarek nie ma szczęścia do wypromowania kogoś lojalnego w stosunku do swojej osoby - Źoberko, Kurski, Kaziu. Nie dość, że tylko same zera to jeszcze szkodniki czychające na okazje by wbic nóż w plecy swego promotora. Ano, chciał i promował takich współpracowników to ma. Tyle, że źle to świadczy o samym promotorze..
  • ~as11
    (2014-08-18 16:09)
    Kaziu zamknij ryj, ekspercie za 2 grosze.
  • ~obserwator
    (2014-08-18 15:58)
    wszyscy przeciwnicy PIS boicie sie ze skonczy sie wam sielanka i bezkarnosc ale co zrobic nachapaliscie sie bezkarnie
  • ~Janek
    (2014-08-18 15:53)
    Pan Kazimierz zaczyna wąchać kaczy kuper,a następnym etapem będzie lizanie tej szlachetnej części ciała.Wejście bez mydła chyba się nie uda,bo Kazio to do cna zgrana karta.
  • ~ptomicki
    (2014-08-18 15:31)
    kto zrobil p.Kazia ekspertem od czegokolwiek? P. Kazio, typowy przedstawiciel klasy - "polityk wystrugany z banana" ™.
  • ~ntsc28
    (2014-08-18 15:17)
    DO ~Eks-frajer PO, przyzneja sie do tego co napisałes. TAK TO PRAWDA byłem frajerem i na te bande zagłosowałem. Dzis dajcie mi sznur, pierwszy bede ich wieszał na latarniach
  • ~Fakt
    (2014-08-18 14:38)
    Znowu wylazl blazen z szafy PO.
  • ~PATERSSON
    (2014-08-18 14:08)
    CHetnie bym mu ************* w ryj aby mu sie wykrzywil bardziej zarazy atrzemu nie pokazujecie jeszcze tej jego gnojowicy chyba juz czas na koniec waszej Gazety obsraj-murki
  • ~rudy
    (2014-08-18 13:29)
    PAJAC
  • ~podatnik
    (2014-08-18 12:50)
    Kazik von Isabel zawsze wie co powiedzieć natomiast ciekawe dlaczego resortowe dzieci zawsze Kazika von Isabel opublikują!
  • ~@futurolog
    (2014-08-18 12:42)
    Tys CHAMIE W GOOOWNIE PO USZY - zmykaj dziadu, bo z daleka cuchniesz zgnilizna!
  • ~Dość bydlaków w mediach!!!!
    (2014-08-18 12:36)
    Po c o wciaż nagłaśniacie bełkot tego skompromitowanego błazna ???

    Po co to robicie medialne dziwki???

    Jak nie Palikot i Miller , to Kaminski albo Marcinkiewicz.

    I tak w koło macieju. Wciąż lasujecie to antypolskie bydło.

    Dość tych zakazanych mord parszywych szumowin społecznych!!!