Kazimierz Marcinkiewicz: Wybory samorządowe wygra PiS

| Aktualizacja:

Kazimierz Marcinkiewicz, były premier rządu PiS uważa, że to ostatnie chwile Platformy przy władzy. Pierwszą porażkę partia Donalda Tuska zanotuje w wyborach samorządowych. Polityk dodaje też że będzie to przegrana zasłużona.

wróć do artykułu
  • ~pio
    (2014-08-18 09:55)
    pisswir
  • ~PATERSSON
    (2014-08-18 14:08)
    CHetnie bym mu ************* w ryj aby mu sie wykrzywil bardziej zarazy atrzemu nie pokazujecie jeszcze tej jego gnojowicy chyba juz czas na koniec waszej Gazety obsraj-murki
  • ~jaga
    (2014-08-18 11:14)
    Nie ma racji pan Marcinkiewicz w sprawie rozpoznawalności i popularności ministrów! Normalnie jest wtedy, gdy przeciętny obywatel nie zna nazwisk większości ministrów, bo to mają być fachowcy, nie celebryci partyjni. Mam nadzieję, ze min. Szczurek będzie na to dowodem.
  • ~rok2014
    (2014-08-18 11:14)
    a marcinkiewicz zamiast do boju POjdzie do gnoju ,ni3eb wierze zeby kaczynski przywrocil tego tluczka kartoflanego do rzadu
  • ~hejj
    (2014-08-18 11:38)
    Platforma nie zaprasza, Kazio się niecierpliwi .Myśli, że z kłamczyńskim coś ukręci ?
  • ~red.
    (2014-08-18 11:41)
    kto znow wyciaga ze smietnika tego zasranca???
  • ~ZOOland
    (2014-08-18 11:48)
    Pan Kazimierz Marcinkiewicz i myślenie ? To Droga Mleczna w Kosmosie...
  • ~futurolog
    (2014-08-18 11:49)
    PiS wygra tym, ze Kaczynski jadl zupe na kijowskim Majdanie. Nieudolnosc PO stala sie przyslowiowa, ale Polacy jeszcze sobie poplacza nad bezmyslnoscia PiS-u, ktory bez reszty wciagnie Polske w ukrainskie bagno.
  • ~Polak
    (2014-08-18 11:54)
    Kaziu ty lepiej milcz niedawno prorokowałeś, że PIS nigdy nie wygra wyborów a szykuje się ponad 45% dla PISu i samodzielne rządzenie.
  • ~Idą wybory i strach mnie bierze!
    (2014-08-18 12:00)
    Przerażenie mnie bierze, kiedy pomyślę sobie, że Platforma Obywatelska i przyjaciele z PSL oraz SLD mogą stracić władzę!

    Przerażenie mnie bierze, że ja - wykształcony biolog po dobrym uniwersytecie, z tytułem magistra – mógłbym stracić pracę w politycznym komitecie doradców, opiniując w kwestii obronności kraju panu ministrowi, za 25.000 złotych miesięcznie mojego skromnego wynagrodzenia.

    Przerażenie mnie bierze, kiedy wiem, że w przypadku przegranej PO i przyjaciół z PSL, SLD znowu będzie ABW w naszych domach, obudzą mnie rankiem o 6., zaaresztują, wsadzą do więzienia, odbiorą moje ranczo na Mazurach, głupkowato będą szukali dziury w całym, że niby nie wiadomo skąd moje córki studiują w USA, że mam dwa arabskie konie, no i dobry high-end sprzęt stereo za 135.000 USD – przecież lubię słuchać piosenek Bayer Full na full; nikomu nic do tego.

    Przerażenie mnie bierze, że ktoś może przywalić się do tego, iż dostałem w Warszawie służbowe mieszkanie, zaledwie 140 m2, na bliskim Mokotowie, z możliwością przepisania mieszkanka na mnie, po kilku latach, za 1 procent rzeczywistej wartości (jeżeli są jacyś dawni właściciele, to niech zapłacą za ponad 60 lat niedbania o to mieszkanie, ha, ha, ha!).

    Przerażenie mnie bierze, ze moi przyjaciele z GW, TVN, Polsatu, Polityki, Radia Zet, itd. stracą pracę, czyli możliwość głoszenia prawdy, w ramach wolności słowa…

    Dlatego wzywam was wszystkich – z rządu, z centralnych i lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej, oraz PSL – nie poddawajcie się!
    A jeżeli już, to są dwie możliwości uratowania się, w przypadku naszej przegranej:

    1. Pan Prezydent wprowadza stan wyjątkowy w Polsce. Wtedy, w ramach Dekretu, pozbywamy się czołowych 10.000 warchołów, skazując ich na dożywocie (niestety, kara śmierci w UE jest zabroniona!).

    2. Wyjeżdżamy, wraz z rodzinami tam, gdzie ulokowaliśmy nasze skromne oszczędności, tam, gdzie kupiliśmy sobie i rodzinom nadmorskie posiadłości, w rejonie Morza Śródziemnego i Karaibów, tam, gdzie banki nie pytają się, kim jesteś, skąd przybywasz.

    Mam nadzieje, że „wilk syty i owca cała” – stan wyjątkowy, no i praktyka w Szymanach zaowocują tym, iż nasi przeciwnicy znikną!

    A my dalej będziemy prowadzili Polskę do pełnej szczęśliwości.

    Dla nas.
  • ~Eks-frajer PO
    (2014-08-18 12:05)
    Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

    Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

    Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

    Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

    Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

    Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

    Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.

    Po prostu daliśmy się złapać na reklamę, zapominając, że prawie wszystkie media, gazety, radia i telewizje są z nimi związane. Uwierzyliśmy napisom na błyszczącym opakowaniu!

    Śmialiśmy się z moherowych beretów, tymczasem okazało się, że cały czas to słuchacze Rydzyka mieli dostęp do prawdziwych informacji, a nas karmiono bajkami o Zielonej Wyspie, która tak naprawdę zamienia się w Zielone Wysypisko a my w śmieciarzy.

    A teraz "nasze" media oswajają nas z pomysłem nowej wspaniałej koalicji PO-SLD!

    Byleby ta mafia mogła naszym kosztem rządzić dalej!

    Ja, jako były wyborca Tuska i PO przyznaję się do błędu i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków.

    Przepraszam z całego serca.
  • ~Dość bydlaków w mediach!!!!
    (2014-08-18 12:36)
    Po c o wciaż nagłaśniacie bełkot tego skompromitowanego błazna ???

    Po co to robicie medialne dziwki???

    Jak nie Palikot i Miller , to Kaminski albo Marcinkiewicz.

    I tak w koło macieju. Wciąż lasujecie to antypolskie bydło.

    Dość tych zakazanych mord parszywych szumowin społecznych!!!
  • ~@futurolog
    (2014-08-18 12:42)
    Tys CHAMIE W GOOOWNIE PO USZY - zmykaj dziadu, bo z daleka cuchniesz zgnilizna!
  • ~Fakt
    (2014-08-18 14:38)
    Znowu wylazl blazen z szafy PO.
  • ~Robnad
    (2014-08-18 10:48)
    Jobtwojumac2014-08-18 10:15

    a czemuż to jełopie?

    niby jakie firmy weszły za PO?
    supermarkety i montownie. które dostają zwolnienie od podatków na zawsze, media za darmo i transferują zyski za granicę, a wszystko to za pracę na śmieciówkach?

    czy uciekną te ruskie, którym za psi grosz oddał koncesję na niewydobywanie gazu łupkowego Tusk?

    uciekną jełopie tylko te, które dzięki Paradzie Oszustów traktują Polskę jako bantustan.

    Kazik2014-08-18 10:12

    jaki to ma program PO, skoro Tusk niczym Putin steruje ręcznie bramkami, zaś przemysł i banki go finansujące już sprzedali za grosze, resztę rozkradli?

    prawicowość moronie, to pewne wartości, nie cwaniactwo POdwórkowe i podniesienie jawnego złodziejstwa, kumoterstwa na piedestał zasad.
  • ~ntsc28
    (2014-08-18 15:17)
    DO ~Eks-frajer PO, przyzneja sie do tego co napisałes. TAK TO PRAWDA byłem frajerem i na te bande zagłosowałem. Dzis dajcie mi sznur, pierwszy bede ich wieszał na latarniach
  • ~ptomicki
    (2014-08-18 15:31)
    kto zrobil p.Kazia ekspertem od czegokolwiek? P. Kazio, typowy przedstawiciel klasy - "polityk wystrugany z banana" ™.
  • ~Janek
    (2014-08-18 15:53)
    Pan Kazimierz zaczyna wąchać kaczy kuper,a następnym etapem będzie lizanie tej szlachetnej części ciała.Wejście bez mydła chyba się nie uda,bo Kazio to do cna zgrana karta.
  • ~obserwator
    (2014-08-18 15:58)
    wszyscy przeciwnicy PIS boicie sie ze skonczy sie wam sielanka i bezkarnosc ale co zrobic nachapaliscie sie bezkarnie
  • ~tt