PSL z dobrym wynikiem, bo pierwsze na listach? Piechociński zabrał głos...

| Aktualizacja:

Kompromitacja informatyków, a nie demokracji - mówi o przedłużającym się oczekiwaniu na wynik wyborów samorządowych Janusz Piechociński. Lider ludowców powiedział w Sejmie, że jest przeciw powtarzaniu głosowania. Twierdzi, że problemy PKW nie wpłynęły na wynik.

wróć do artykułu
  • ~Cuda wg.tuska - ot co !
    (2014-11-20 06:07)
    Powiem krotko CYRK !!!
    DO DYMISJI NATYCHMIAST - OD PREZYDENTA POCZAWSZY !
    !
    DOSC PRZEKRETOW !
  • ~cyd
    (2014-11-19 12:18)
    Dodajmy, ze przy 40% głosów nieważnych.
  • ~eWA
    (2014-11-19 12:20)
    na kolana panie płemierze z partii frajerów
  • ~WAW
    (2014-11-19 12:17)
    RÓWNIE DOBRZE MÓGŁBY POWIEDZIEĆ ŻE POLACY TO IDIOCI KTORZY STAWIAJA KRZYZYKI NA POCZATKU ŻEBY NIE MECZYĆ SIE SZUKANIEM SWOICH KANDYDATÓW.
    KPINY.
  • ~kosiarz
    (2014-11-19 12:19)
    PSL wygrało w wyścigu o fotel złodzieja roku? Zdaje się ze własnie wyprzedza dotychczasowego faworyta, czyli Platformę Obiboków.
  • ~czadu
    (2014-11-19 12:21)
    Co za fantastyczna koalicja aferzystów, fałszerzy i oszustów.
  • ~Ewa P.
    (2014-11-19 12:52)
    Oczywiście, że to prawda - obserwowałam ten proces
    przez dłuższy czas: ludzie przychodzili z zimna, brali plik list i stawiali krzyżyk na pierwszej stronie, żeby jak najprędzej wrócić do domu.
    Takie mamy społeczeństwo - trzeba sobie to wreszcie uświadomić.
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-11-19 13:02)
    Przekręty wyborcze .Niemożliwe aby sprzedajna od 1945 mafia PSL miała taki wynik , chyba że Polacy oszaleli !!!
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2014-11-19 12:19)
    FRAJER Z PARTII BURACZANEJ W KTÓREJ mynystrem rolnictwa JEST NEPOTYZM sawicki , BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...
  • ~ed
    (2014-11-19 15:28)
    Nikt nie głosował na PSL poza rodziną a taki wynik. Rozmnożyło się jak w Kanie Galilejskiej..
  • ~Don Portabello
    (2014-11-19 14:09)
    Są i plusy dodatnie tych wyborów. Bo wiemy jak sie bronic przed nazizmem. Gdyby chlopi liczyli głosy w 1933 roku w Niemczech to Hitler nigdy nie doszedlby do wladzy
  • ~dan
    (2014-11-19 16:34)
    najwiekszy blad popelnila PKW ze nie wytlumaczyla jak glosowac polakom Inormacje ktore zostaly wyemitowane przez TV nie byly zrozumiale jak widac przez wiekszosc polakow Najbardziej mnie smieszy ten chlop z miasta Piechociski ktory powinien wiedziec ze PSL uzyskalo ten wynik tylko przez niezrozumienie wyborcow.
  • ~panie Piechociński!
    (2014-11-19 17:17)
    Za poparcie ustawy 67 PSL powinien dostać ZERO procent!
  • ~POLAK
    (2014-11-19 18:48)
    TO NIE PRAWDA TYMI WYNIKAMI LUDZIE NIE UMIELI GŁOSOWAC KAŻDA PARTIA POWINNA MIEC INY KOLOR KARTY DO GŁOSOWANIA W TEDY NIKT BY SIĘ NIE MYLIŁ A TAK TO BUBEL WYSZEDŁ Z TYCH WYBORÓW A NIE WYBORY