Piechociński: Kaczyński wydał wojnę tym, którzy uzyskali dobry wynik wyborczy

Jarosław Kaczyński wydał wojnę tym, którzy uzyskali dobry wynik w wyborach samorządowych - ocenia Janusz Piechociński. Tak według wicepremiera i ministra gospodarki należy traktować słowa szefa PiS-u, który w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" nazwał PSL partią prorosyjską.

wróć do artykułu
  • ~z Żaliboża
    (2014-11-24 12:02)
    Leczyć! Zdecydowanie leczyć posła Kalksteina (z całym szacunkiem). I to za jego prywatne pieniądze!
  • ~Stef
    (2014-11-24 12:03)
    PSL to matacze, Piechociński to kombinator ! Wybory zafałszowano !!! Wybrano swoich , walczcie o swoje prawa wyborcze bo ta mafia nas wykończy.
    Prawo do demonstracji jest zagwarantowane w Konstytucji i jak się Piechocińskiemu to nie podoba to nich jedzie do Korei Północnej, tam są jego koledzy.
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-11-24 12:07)
    Nikt mądry nie uwierzy w tak ,,dobry " wynik sprzedajnej PSL , która zawsze miała wynik w granicach progu wyborczego czyli 5 ,6 % . Bez manipulacji i przekrętów nie uzyskała by takiego wyniku . Drwina mafii PEŁO z PSL z Polaków !!!
  • ~krzysiek 1964
    (2014-11-24 12:07)
    Kaczyński jest chyba jedynym politykiem na świecie, który po wygranych wyborach chce wyprowadzać ludzi n ulicę.
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-11-24 12:13)
    BARDZO PRZEPRASZAM ZA MOJE WPISY, ALE KACZYZM TAK MI WYMIESZAŁ WE LBIE, ŻE NIE BARDZO WIEM CO PISZE. NA OGÓL BZDETTY, PODLANE SOSEM Z PISUARSKIEGO ŁAJNA !
    JESZCZE RAZ BARDZO PRZERASZAM . (pisane z Tworek))
  • ~Grzes
    (2014-11-24 12:13)
    Raz młotem raz sierpem zielona hołotę!
  • ~z pisu
    (2014-11-24 12:15)
    wygrał i przegrał :) czego chcą ?
  • ~Ewa
    (2014-11-24 12:16)
    PSL to partia, która za stanowiska zrobi wszystko! Znamy wszyscy zachowania tych ludzi i dlatego jak widzę tych ludzi to mi sie źle robi!
  • ~św.NH
    (2014-11-24 12:16)
    KLĘCZĄCY INACZEJ PRZED ZADKIEM BRONKA I DONKA LUZAK!
    Kakaowe trony i królowie z piekł rodem won do Moskwy!
  • ~BUL PISUARA
    (2014-11-24 12:17)
    Panie prezesie osiagnał pan piękny wynik 28%,a wiec już niedługo będzie pan miał te wymarzone 50 % i będzie pan zasiadał przy korycie sam, a wiec nie szkoda panu lakierek, aby szlifować nimi bruki, lepiej je oszczedzac. Przydazą sie do trumny, a na Wawel bez lakierek nie wpuszczaja !...prawda panie prezesie !?
  • ~mamusia
    (2014-11-24 12:17)
    Przypomnimy sobie dokładnie rok 2007 i co wtedy mówił Komorowski i jak wzywał obserwtorów z OBW przed wyborami, jak wspierano pielegniarki okupujace Gabinet Premiera, jak HGW wzywała ,żeby Straż Miejska broniła pielęgniarek... prowokację Beger, Sawicką placzącą, Boniego od cyfryzacji takiej a nie innej Polski dawnego TW...Resortowe dzieci i chlopcy z WSI mają strach w oczach, że ich się rozliczy ze złodziejstwa...i odbierze dostęp do miliardów...
  • ~św.NH
    (2014-11-24 12:20)
    Na zdjęciu mój ukochany przezes kurdupel patrzy z zalem na koryto i myśli sobie...".nie dla PISa kiełbasa,- niestety, tak mało brakowało... !
  • ~z Żaliboża
    (2014-11-24 12:27)
    Szkoda mi posła Kalksteina (z całym szacunkiem), że pogrążą się w swojej małostkowej rzeczywistości. Ale cóż, widać, tak chce...
  • ~Matwiej Płatow.
    (2014-11-24 12:27)
    Jestem Endekiem z rozmysłu,ale w tym wypadku popieram Pana J.Kaczyńskiego.Tak WYDAŁ WOJNĘ Oszustom,CWANIAKOM,FAŁSZERZOM.Nie jestem zwolennikiem Polskiego Majdanu,ale mam wrażenie że tylko Polska k---,może zmyć ,zjednoczyć Polaków.SMUTNE,ALE PRAWDZIWE.Polityka stosowana przez ... ... to najstarsza polityka złodzieja: Łapaj złodzieja.
  • ~007
    (2014-11-24 12:28)
    Hdowca świń nieraz utorsamia się ze swoją zagrodą. Piechociński rozpycha sie przy korycie i tylko transport z masarni może zakończyć ten proces.
  • ~miele
    (2014-11-24 12:29)
    wydał wojne tym co tworzyli niewazne głosy przez co zafałszowali wyniki
  • ~ZbyszekD
    (2014-11-24 12:30)
    Na złodzieju czapka gore. Jestem uczciwym człowiekiem, więc nie obawiam się, że przyjdzie policja i mnie aresztuje. Jeżeli wybory były uczciwe, więc nie ma chyba problemu by je sprawdzić. Jest wręcz nieprawdopodobne by partia stale balansująca na pograniczu progu wyborczego nagle zdobyła ponad 20% głosów, no i tu jest problem PSL i to rzeczywiście powinno ich smucić!!!
  • ~Hej, kto Polak na bagnety
    (2014-11-24 12:33)
    Oto dziś dzień krwi i chwały
    Oby dniem wolności był
    W tęczę Franków orzeł biały
    Patrząc lot swój w niebo wzbił
    Słońcem lipca podniecany
    Woła na nas z górnych stron :
    Powstań Polsko, skrusz kajdany
    Dziś twój tryumf, albo zgon!
  • ~Andrzej
    (2014-11-24 12:33)
    Elekcja Lyrics
    Ramiona do nieba wzniesione wzburzeniem
    Łacina spieniona na wargach,
    Żył sznury na skroniach, przekrwione spojrzenie
    Przekleństwo, modlitwa lub skarga.

    Pod nos podtykane i palce i pięści,
    Na racje oracji trwa bitwa,
    Szablistą polszczyzną tnie, świszcze i chrzęści
    Przekleństwo, skarga, modlitwa.

    "Czas ratować państwo chore,
    Szlag mnie trafia - ergo sum!
    Po sąsiadach partię zbiorę,
    Uczynimy szum!"

    Ten Prusom gardłuje, ten Wiednia partyzant,
    Ów ruskiej się chwyta sukienki,
    A troską każdego szczęśliwa ojczyzna -
    Stąd modły, przekleństwa i jęki.

    Polityką zwie się ów spór Panów Braci
    W kolokwiach elekta z elektem;
    Schlebiają szarakom złociści magnaci
    Wśród jęków, modlitw i przekleństw.

    "Pojedziemy do stolicy,
    Wszak Warszawa to nie Rzym,
    Tam rabują przedawczycy,
    Poświecimy im!"

    Co czub i wąsiska - to wróż i historyk,
    Niezbite też ma argumenta;
    Lecz Wiednie Sobieskich i Pskowy Batorych
    Dziś każdy inaczej pamięta!

    Więc grunt to obyczaj, obyczaj - rzecz święta,
    By Rzeczpospolita zakwitła.
    Niech rządzi kto bądź - byle wolnych nie pętał
    W przekleństwach, skargach, modlitwach!

    "Jest nas patryjotów siła,
    Żaden nam nie straszny wróg,
    A Ojczyzna sercu miła
    I łaskawy Bóg.
    Rozniesiemy na szabelkach
    Zdrajców, co nam wodzą rej,
    Rzeczpospolita jest wielka
    Starczy dla nas jej!"

    Ramiona do nieba wzniesione przed zgonem,
    Krew czarna zaschnięta na wargach,
    A w oczach otwartych milczenie zdumione
    I skarga...

    Rozniesiemy na szabelkach
    Zdrajców, co nam wodzą rej,
    Rzeczpospolita jest wielka
    Czy
    Starczy dla nas jej?

    Jacek Kaczmarski
  • ~gawel
    (2014-11-24 12:34)
    Piechocinski sie nieboi Rolnikow bo ich niema wszyscy sa wGdyni. 8800.