Trzaskowski: Jeżeli ktoś chce zmieniać konstytucję, to powinien szanować tę obecną

| Aktualizacja:

To nie jest moment, żeby mówić o zmianie konstytucji, zwłaszcza jeśli mówią to ci, którzy tej konstytucji nie szanują - powiedział w czwartek Rafał Trzaskowski, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy. Według niego pomysł organizacji referendum to "rozgrywka w obozie rządzącym".

wróć do artykułu
  • ~mnb
    (2018-05-03 17:31)
    Najgorszym premierem w historii Polski był Donald Tusk !!!!!!!!!!!!!! Totalna Nowośmieszna Partia Oszustów - 0 % poparcia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PO to dno dna - 8 lat machlojek !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrówcie HGW - Trzaskowskiego, Adamowicza, Thun i resztę waszych znajomków uczciwych inaczej !!!!!!!!!! Redaktor Michał Rachoń pokazał , kłamstwa i obłudę , czyli rzeczywiste oblicze Trzaskowskiego i totalnej Partii Oszustów ( pokazał dowody )
  • ~ilona
    (2018-05-03 17:01)
    Ta obecna zafundował nam agent TW "Olek" Stolzman - Kwaśniewski.
  • ~żart
    (2018-05-03 17:01)
    Idż się "zaszklić" na portrecie. Będziesz wyglądał jak dawniej (Gomułka,Bierut) - portrety w szkole na każdej lekcji wisiały na ścianie. Niepotrzebne symbole "krzyże" męczenników. Konstytucja wymaga uaktualnień (takie czasy).
  • ~BUFETOWA z WARSZAWY
    (2018-05-03 17:22)
    CZASKOSKI daj se D....UPY SIANA dam ci 30 gr i SPADAJ
  • ~nicelus
    (2018-05-03 17:07)
    PO nie przestrzegała Konstytucji. Był wtedy okres bezprawia. Mafia rządziła Polską. Teraz jest demokratyczniej i sprawiedliwiej.
  • ~starzec z gór
    (2018-05-03 17:06)
    Mówi to analfabeta który brał udział w łamiącym konstytucję skoku platfonsów na Trybunał Konstytucyjny. BUHAHA!
  • ~Torau
    (2018-05-03 17:06)
    Powiedział do lustra i zamilkł.
  • ~ajax
    (2018-05-03 17:55)
    Co ty tam wiesz Czaskoski?
  • ~że zapytam ???
    (2018-05-03 17:28)
    Taka prawda. KOMUNIŚCI PIS łamiąc wielokrotnie KONSTYTUCJĘ rękami Adriana Marionetki i prokuratora STANU WOJENNEGO nie mają moralnego prawa mówić o zmianie KONSTYTUCJI. Bo jak to było panie Kaczyński? AHA -"Z Leninem żyj, z Leninem śpij z Leninem zrywaj kwiatki"? Tak to było I sekretarzu KO PIS ?
  • ~Bronisław Lewatywa
    (2018-05-03 19:22)
    Panie Trzaskowski czy mafia PO działała zgodnie z obecną Konstytucją ?
  • ~żart
    (2018-05-03 17:47)
    Dla rozweselenia piosenka "Witaj majowa jutrzenko...". Na majowym w kościele, tego nie usłyszycie.
  • ~Temida
    (2018-05-03 17:38)
    Wygląda na to, że Prezydent A.DUDA nie przeczytał i nie bronił aktualnej konstytucji. Nie ma w niej określonego czasu jej obowiązywania. Prezydent winien jest przestrzegać, a nie łamać. Zmiana konstytucji jest zbędna. Trzeba ją zrozumieć i stosować się do niej. Panie Prezydencie czekamy na przyjęcie ślubowania od wybranych 8 października sędziów TK na zwalniane wakaty w dniu 7 listopada 2015r. Konstytucja została złamana w grudniu 2015 r., gdy przyjął Pan ślubowanie od DUBLERÓW TK. Złamał Pan ją także podpisując ustawy naruszające ustrój , gdzie jest wyraźne rozdzielenie władzy wykonawczej, ustawodawczej i sądowniczej. Sądy , KRS... stały się upolitycznione ...
  • ~Jaro
    (2018-05-03 19:47)
    Najpierw trzeba osądzić i skazać konstytucjołamaczy. A jak już będą siedzieli, to można zacząć dyskusję, co jest sens zmienić. A referendum? Niech sobie robią - wynik frekwencji będzie jednocyfrowy. Lepiej dać te pieniądze niepełnosprawnym.
  • ~Gutek
    (2018-05-03 17:08)
    Prawda, zwlasza, ze jeszcze te obecna swietuja, np wolnym dniem od pracy.
  • ~JanuszM
    (2018-05-03 18:17)
    w tych oczach widzę tęsknotę do konstytucji PRL-u i przewodnie roli partii
  • ~xxl
    (2018-05-03 17:38)
    Najgłośniej drą JAPY o zmianie konstytucji ci co nie przestrzegają obecnej .
  • ~Karmen
    (2018-05-03 17:24)
    Pełna racja Panie Trzaskowski .
  • ~ja ja
    (2018-05-03 19:28)
    Reperywatyzacji mafii HGW oczywiście jest zgodna z Konstytucji, a Pan Panie Trzaskowskij będziesz dalej wyrzucał warszawiaków na ulicę ?
  • ~co ona mówi
    (2018-05-03 17:47)
    Coś co jest szanowane chyba nie wymaga zmiany.... Gdzie tu logika?
  • ~?!
    (2018-05-03 19:33)
    Moze jakiś donosik na Polske p.Trzaskowski?!

Może zainteresować Cię też: