Szef kampanii PiS: To nie PO jest naszym przeciwnikiem w wyborach, tylko media

| Aktualizacja:

Naszym przeciwnikiem w wyborach samorządowych nie jest wcale Platforma Obywatelska, ale niechętne rządowi media – zauważył na antenie Radia ZET szef kampanii Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba.

wróć do artykułu
  • ~Ed
    (2018-10-05 10:46)
    Poręba widzi w mediach przeciwnika. Coś chyba się pomieszało politykom PiS-u. Media po to są by patrzeć na działania rządzących. Jeżeli źle sprawują mandat to ludzie powinni o tym wiedzieć. Jak widać dla rządzących jest to coraz bardziej niewygodne. Mają coraz więcej za uszami.
  • ~poprawka
    (2018-10-05 11:00)
    jeszcze tylko zniszczyc media i prl gotowy
  • ~ARONN
    (2018-10-05 11:05)
    Der Dziennik anty Polska Niemiecka propaganda !
  • ~egon
    (2018-10-05 11:08)
    Pan MOrawiecki jest atakowany za to co wynika z taśm - że jest przedstawicielem dokładnie tych elit na które oficjalnie pluje deklarując się jako ich przeciwnik i wybawca, który uwolni od nich "lud"? Ciekawe - "ciemny lud" powinien dalej wierzyć w jego ściemę?
  • ~sic.
    (2018-10-05 11:10)
    pisowski lajdak ... nic wiecej. To PiS juz nie istnieje, dosc klamstw, wladza zostanie wam z rak wytracaona.
  • ~Bingo
    (2018-10-05 11:27)
    poręba chce wprowadzić cenzure! Matka jarka kaczyńskiego może wrócić do pracy. PiS = PZPR bis
  • ~Tomek z W-wy
    (2018-10-05 11:30)
    Czy slownictwo rojace sie od "k..wa" Morawiecki wyniosl z domu rodzinnego?? Trzeba by zapytac pana Kornela!!
  • ~Edyta
    (2018-10-05 11:33)
    Trwa wojna z Państwem Polskim. W całej Europie jest podobna sytuacja, ale w każdym kraju trochę inna. Walka ma miejsce z przeciwnikiem, którego trudno rozpoznać. Na pewno rzeczowe argumenty nie trafią do przeciwników, albowiem ich w ogóle nie słuchają. Mają oni jasny przekaz skądś. W krajach Europy Zachodniej oskarża się mułłów o to, że kierują taki przekaz do swoich zwolenników, ośmieszając rzeczowe argumenty, komentując je, wskazując, jak mają być interpretowane, etc.Aby z tym walczyć, trzeba przyjrzeć się, jak to jest realizowane w Europie Zachodniej, gdzie problemy są podobne...
  • ~jak i guziec
    (2018-10-05 12:03)
    Życie jak w Madrycie już jest im gorsze, niż życie w korycie ?
  • ~vallenrood
    (2018-10-05 12:30)
    Jak to z bolszewią - każdy kto nie jest z nami jest przeciw nam - pisowskie kulsony mają komunę wprasowaną w tył głowy, nie są się w stanie uwolnić od bolszewicko-ubeckiego myślenia. I tak też działają.
  • ~raz sierpem raz młotem bolszewicką hołotę
    (2018-10-05 12:34)
    Za komuny też wszystkiemu była winna prasa i żurnaliści. Nowe wraca!
  • ~madry
    (2018-10-05 14:50)
    Najwięcej szkodzi Polsce TVPis
  • ~sic.
    (2018-10-05 19:24)
    TVP 1 to telewizja klamstwa.
  • ~Koza
    (2018-10-05 19:43)
    Pacan z Pacanowa
  • ~Były Żurnalista
    (2018-10-05 20:15)
    W tych antypolskich mediach szczególnie bryluje TVN. Ta stacja (24 godz. na dobę) przekazuje widzom wyjątkowo wredną antypolską propagandę.....
  • ~putto
    (2018-10-05 22:13)
    Myślę że największym przeciwnikiem PISu są wyborcy dlatego są przekupywani
  • ~Oprnik2015
    (2018-10-06 07:05)
    Taaaaaak! Przeszkadza im,ze ktos patrzy im na rece i informuje o przekretach.
  • ~motek
    (2018-10-06 08:09)
    San Escobar popiera Polskę!
  • ~NIEZALEZNY REPORTER
    (2018-10-06 09:11)
    OPARTE WARTOSCJI NA zbrodniach ludobojstwa w KOLONIACH OKRADANIU NA NIESAMOWITE SUMY KRAJOW skolonizowanych niewolnictwo ZBRODNIE CALEJ EUROPY Zniemickim FASZYZMEM TO JEST TO CO reprezentowali skundleni DZIENNIKARZE ZACHODNIEGO SWIATA oni to maja juz w genach dopiero wymiana ich czerepow na ludzkie glowy przyniosly by efekty bo prawdziwy dziennikarz bedzie walczyl o prawde nawet za cene WLASNEGO zycja a SZUMOWINA DZIENIKARSKA bedzie glosic klamstwo ktore moze przyniesc smierc setek milionow niewinnych ludzi
  • ~drwal
    (2018-10-06 10:11)
    Ten Poręba faktycznie jest błyskotliwy jak pniak po wyrębie .?

Może zainteresować Cię też: