Trzaskowski: Polacy nabrali się już na Szydło i Dudę. Czy teraz obronimy Warszawę przed marszami ONR?

- Najsilniejszą formą protestu i najbardziej skutecznym transparentem jest kartka wyborcza, dlatego mam apel do warszawiaków i warszawianek: idźcie, zagłosujcie – wzywał podczas niedzielnej konwencji kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski.

wróć do artykułu
  • ~Gbur
    (2018-10-08 13:55)
    Od razu widać kulture i madrosc wyborcow PISu ,Przeczytałem komentarze i szkoda na was czasu .Smierdziele weżcie sie do nauki
  • ~Kontemplyta
    (2018-10-08 11:52)
    Baśka nawet nie zdążyła guzika zapiąć górnego, wszak temperatura tylko 10 stopni dzisiaj.Ale jesz szansa na szacowną bezpieczniacką rodzinę.
  • ~zbych
    (2018-10-08 09:14)
    jaki to kretacz taka prawda
  • ~miecio34
    (2018-10-08 08:25)
    trzaskoskiego MOTTO TO CO MACIE POLACY DO SPRZEDANIA Z WASZA DOPLATA JESZCZE I JAK WAS MOZNA WYROLOWAC TYLKO W PO NADZIEJA MY MAMY WPRAWE JAK TO ZROBIC
  • ~20 Groszy
    (2018-10-08 04:20)
    Czaskosky ty sie nie martw ONR ,tylko martw sie o kamienice ! Martw sie o wyludzone miliony zl za replywatyzacje przez urzednikow ministerstw ! Oraz rodziny HGW! Martw sie o ORMOcow siedzacych na lukratywnych stolkach w Ratuszu na czele z Anodina Gaworisz ,, hahahahaha ! A na koncu Daj po 20 Groszy podwyzki emerytalnej biednym warszawiakom !,, hahahahaha hehehehehehehehe !
  • ~Łukaszenko
    (2018-10-07 22:17)
    Czaskoń zamienił Rabieja na Nowacką
  • ~Echo
    (2018-10-07 21:33)
    Warszawiacy głosują na Warszawiaka, a nie jakichś spadochroniarzy z małych miasteczek.
  • ~Firmius
    (2018-10-07 21:02)
    Absolutnie słuszne wezwanie. Rządy i władze lokalne zmienia się w toku wyborów, przy urnie, i to rzetelna analiza programów, postaw i backgroundu kandydata pozwala nie dopuścić do rządów tych, którzy tylko udają tych, którymi nie są. I nagle przybierają obłudną maskę swojego chłopaka spod bloku....a poprzednio prowadzili z lokalną społecznością dialog z pozycji siły i doprowadzania do głodówek w rozpaczliwej obronie przed ich genialnymi pomysłami.
  • ~marian
    (2018-10-07 20:56)
    Co to za biały pył unosił się w Karpaczu panie Czaskoski?
  • ~Ivan
    (2018-10-07 20:26)
    Czytam te komentarze i znowu wylało się szambo pisglodytów. Gdy będziecie tacy aktywni, to bezzębnemu zabraknie na goryli na których wszyscy płacimy prawie sześć tysięcy dziennie. Zastanówcie się troliki...;D
  • ~Jaro K.
    (2018-10-07 18:33)
    Oo, płatne trolle PiSu w akcji. To jest metoda Jakiego na obrażanie i deklasowanie konkurenta. Typowy kibol i kolega partyjny Zera .
  • ~Jancincin
    (2018-10-07 17:31)
    Towarzyszu Trzaskowski Nowacka Barbara da wam radę zlikwidowała Palikociarnie POlkota Czerwonych wystawiła na KAPITULACIĘ da radę i POlszewikom we wyborach SAMORZĄDOWYCH
  • ~alonso
    (2018-10-07 17:04)
    Trzaskowski w konwencji o zdrowiu szczep się z nami.Tłum skandował pomożemy,pomożemy.....o kobietach, będziemy bronić i walczyć o godność kobiet w Warszawie....w Łomiankach już nie
  • ~Rajbjaj króliczek
    (2018-10-07 17:04)
    Czaskowski POsożyt dwudziestego pierwszego WARSZAWSKIEJ SYRENKI
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-07 17:01)
    Czaskowski to szkodnik POperelowski
  • ~Agnieszka
    (2018-10-07 16:46)
    Czy jest na sali lekarz? Pan Trzaskowski potrzebuje pomocy...
  • ~fduPO Ci
    (2018-10-07 16:43)
    Panie Trzaskowski pójdziemy i zagłosujemy, ale na Jakiego ! Na przedstawiciela warszawskiej mafii głosować nie będziemy !
  • ~Blitz
    (2018-10-07 16:43)
    Jeśli Wy Warszawiacy jesteście Polakami,A Jesteście!, to na pewno nie zagłosujecie na przedstawiciela (nie Waszego) tych co m/in twierdzą że Polskość to nienormalność i biegają po pomoc a nawet interwencję do obcych (głównie Niemców) o ponowne dorwanie się do władzy i zwasalowanie Polski obcym za "garść srebrników. Oni widzą Polskę i Was tak, jak to w nieskrępowany sposób określili "ch..j du...a i kamieni kupa" Pamiętajcie, POLEGLI za POLSKĘ i WARSZAWĘ mają prawo oczekiwać od Mieszkańców Warszawy Patriotyzmu.!
  • ~jak mogli
    (2018-10-07 16:28)
    Grzesio z Rafałkiem bunga bunga, a Hani nie zaprosili ?
  • ~Święta Hanna od Kamienic
    (2018-10-07 16:26)
    Warszawiacy głosujcie na Czaskowskiego, bo nam Jaki wszystkie ciężko ukradzione kamienice PO odbiera !!!