Trzaskowski: Polacy nabrali się już na Szydło i Dudę. Czy teraz obronimy Warszawę przed marszami ONR?

- Najsilniejszą formą protestu i najbardziej skutecznym transparentem jest kartka wyborcza, dlatego mam apel do warszawiaków i warszawianek: idźcie, zagłosujcie – wzywał podczas niedzielnej konwencji kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski.

wróć do artykułu
  • ~JAKi desperacko wciska kit ciemnocie
    (2018-10-07 15:21)
    Oczywiście, że trzeba iść na wybory - widząc, co robi PIS ! Hatakumba ! Czy znajdzie chociaż 1 /jeden/ g ł u p i, który zagłosuje na JAKIEGOś o s z o ł o m a ? JAK widać, jego desperacja sięga już szczytów Himalajów, już nawet nie Sudetów.
  • ~Przedstawiciel Soro S A
    (2018-10-07 15:30)
    W środę w stolicy marsz czyścicieli kamienic z poparciem dla Rafała. Trasa marszu będzie wiła się uliczkami, gdzie jest jeszcze coś cennego do przejęcia. Swój udział w pierwszym szeregu marszu zapowiedzieli przedstawiciele 140 letnich właścicieli, w drugim szeregu 130 letnich, a w trzecim szeregu maszerować będą osobiście 120 letni właściciele. Wszyscy czyściciele popierają Rafała.
  • ~ilonka
    (2018-10-07 15:37)
    Jak mozna glosowac na tych zlodzieji , co za bezczelnosc tego smroda czaskowskiego. Co z reprywatyzacja, na Co Hanka wydaje cale setki tysiecy, na kancelarie prawne,positiv prost zlodzieje
  • ~TY TO POTRAFISZ JAK NIE GUMKA TO TASMA SAMOPRZYLEPNA
    (2018-10-07 15:38)
    CZASKOSKI wez sie WYGUMKUJ
  • ~ajax
    (2018-10-07 15:38)
    W 2007 roku Polacy nabrali się na Tuska, obietnice PełO o cudzie gospodarczym, zielonej wyspie, drugiej Irlandii, podobnie w 2011.W 2010 nabrali się na hrabiego Bronka"bula".I co teraz mieli by uwierzyć znowu PełO?A Czaskoś to nie nabiera wyborców, on z Warsiawy jest czy Krakowa?
  • ~obserwer_1
    (2018-10-07 15:43)
    czaskowski ty najpierw wyjaśnij czy to ty szmacinie czy szmacina tobie robił fellatio w karpaczu ?
  • ~Pół-panek
    (2018-10-07 15:44)
    Kandydacie- JAK sex z G---. Pasi? I znów OSZUKUJE.
  • ~pla
    (2018-10-07 15:51)
    warszawo popatrz na potomkow jak walczyli o warszawe mlodzi o swoja kochana warszawe -wiec kochaj dalej i nie oddaj w rece zausznikom zasprzedancom -odgrazajacym sie od mlodziezy onr --ktora kocha warszawe i swoja ojczyzne --i co chca zaprosic bojowki niemiecki -ktore kiedys obijala mlodziez rekonstrukcyjna naszych przodkow --patriotyczna -w marszu niepodleglosci ----szkoda mi warszawy dla roznych kombinatorow ----pokazali --co robili ci czysciciele kamienic oszusci -i takich wybierac waleczno warszawo --to kompromitacja historii bochaterskiego miasta -----
  • ~[ ╲╱]✇[├─┤]
    (2018-10-07 16:26)
    Czyli wiadomo ze nie można glosować na ludzi którzy nienawidzą Polski tak jak np pan Trzaskowski.
  • ~Święta Hanna od Kamienic
    (2018-10-07 16:26)
    Warszawiacy głosujcie na Czaskowskiego, bo nam Jaki wszystkie ciężko ukradzione kamienice PO odbiera !!!
  • ~jak mogli
    (2018-10-07 16:28)
    Grzesio z Rafałkiem bunga bunga, a Hani nie zaprosili ?
  • ~Blitz
    (2018-10-07 16:43)
    Jeśli Wy Warszawiacy jesteście Polakami,A Jesteście!, to na pewno nie zagłosujecie na przedstawiciela (nie Waszego) tych co m/in twierdzą że Polskość to nienormalność i biegają po pomoc a nawet interwencję do obcych (głównie Niemców) o ponowne dorwanie się do władzy i zwasalowanie Polski obcym za "garść srebrników. Oni widzą Polskę i Was tak, jak to w nieskrępowany sposób określili "ch..j du...a i kamieni kupa" Pamiętajcie, POLEGLI za POLSKĘ i WARSZAWĘ mają prawo oczekiwać od Mieszkańców Warszawy Patriotyzmu.!
  • ~fduPO Ci
    (2018-10-07 16:43)
    Panie Trzaskowski pójdziemy i zagłosujemy, ale na Jakiego ! Na przedstawiciela warszawskiej mafii głosować nie będziemy !
  • ~Agnieszka
    (2018-10-07 16:46)
    Czy jest na sali lekarz? Pan Trzaskowski potrzebuje pomocy...
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-07 17:01)
    Czaskowski to szkodnik POperelowski
  • ~Rajbjaj króliczek
    (2018-10-07 17:04)
    Czaskowski POsożyt dwudziestego pierwszego WARSZAWSKIEJ SYRENKI
  • ~alonso
    (2018-10-07 17:04)
    Trzaskowski w konwencji o zdrowiu szczep się z nami.Tłum skandował pomożemy,pomożemy.....o kobietach, będziemy bronić i walczyć o godność kobiet w Warszawie....w Łomiankach już nie
  • ~Jancincin
    (2018-10-07 17:31)
    Towarzyszu Trzaskowski Nowacka Barbara da wam radę zlikwidowała Palikociarnie POlkota Czerwonych wystawiła na KAPITULACIĘ da radę i POlszewikom we wyborach SAMORZĄDOWYCH
  • ~Jaro K.
    (2018-10-07 18:33)
    Oo, płatne trolle PiSu w akcji. To jest metoda Jakiego na obrażanie i deklasowanie konkurenta. Typowy kibol i kolega partyjny Zera .
  • ~Ivan
    (2018-10-07 20:26)