Wielka koalicja przeciw PiS. Schetyna i Kosiniak-Kamysz chcą przyciągnąć SLD oraz bezpartyjnych

"Po czwartkowym spotkaniu liderów PO Grzegorza Schetyny i PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza obaj politycy potwierdzili wolę budowania koalicji w 10 sejmikach województw" – poinformował rzecznik Platformy Jan Grabiec. Oba ugrupowania chcą też rozmawiać z SLD.

wróć do artykułu
  • ~tak myślę
    (2018-11-28 06:33)
    Kosiniak-Kamysz - człowiek, który podjął błędnie podstawowa decyzję każdego mężczyzny (czyli wybór kobiety swojego życia) - słabo nadaje się na przywódcę
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-30 15:14)
    Grzegorz zamówił żoną dwa Schabowe w MAKS DONALD Grzegorz je żona nie je obok stolika Studenci czy pani jest WEGETARIANKĄ nie czekam na szczękę od Grzegorza
  • ~Katolik z rodziną
    (2018-10-27 15:18)
    Chwała wam panowie za porozumienie się w sprawie WSPÓLNE OBRONY POLSKI I walki wspólnej przeciw Pis, kornikom niszczącym kraj i jego pozycję w świecie . Bóg Zapłać! .
  • ~gadojanka
    (2018-10-26 09:59)
    Wy dalej nie rozumiecie dlaczego tracicie glosy wyborcow,... to jakas paranoja, przywodcy przegranych lacza sie zeby wygrac z PIS.... Dupki ,was wybrano zebyscie cos zrobili dla Polski, nie po to zebyscie sie szarpali z wygranymi... Dogadajcie sie wreszcie z PIS, zrobcie cos dla nas bo to my wam ***** placimy
  • ~Środa
    (2018-10-26 07:24)
    Jesteście bezrefleksyjni i niereformowalni szkoda ze zabieracie tlen porządnym ludziom.
  • ~Nicponie
    (2018-10-26 07:21)
    Program to trzeba mieć dla Polski a nie dla siebie
  • ~and
    (2018-10-26 07:17)
    Opozycjo zróbcie wreszcie coś dobrego dla ludzi w samorządach które wygraliście bo inaczej wyborcy was w przyszłych wyborach zmiotą całkowicie.
  • ~Fredi
    (2018-10-26 07:16)
    Ale wy nie umiecie zrobić niczego dobrego. Zakonczcie te wojnę. Do szkoły gdzie naucza was na czym polega praca dla kraju i obywateli.
  • ~lolo
    (2018-10-26 06:12)
    Szanowna opozycjo,decyzje Polaków nalezy szanować,to tego jeszcze nie wiecie???
  • ~lolou
    (2018-10-26 06:02)
    Zapomnieli,że to Polacy wybrali PiS do rzadzenia.Chorzy ludzie na władze,którzy nie cofaja się przed niczym by sie do niej dorwać!Zacznijcie wreszcie szanować decyzje ludzi,bo może sie to dla was żle skończyć.
  • ~Proboszcz Bigoss
    (2018-10-26 02:47)
    Aby kościół katolicki rósł w siłę a biskupi żyli dostatniej głosujta ludziska na PiS!
  • ~JGK
    (2018-10-25 23:15)
    Partyjna prywata
  • ~dwt
    (2018-10-25 21:50)
    Gregory dlaczego masz takie zoltobranzowe palce? chyba grzebiesz tam gdzie nie trzeba.
  • ~Ekonomista z Poznania
    (2018-10-25 21:23)
    Kwik totalnych to miód na moje serce!
  • ~pytajNIK
    (2018-10-25 21:03)
    Zastanawia mnie, dlaczego Schetyna nie ma procesu za nielegalne blokowanie mównicy w legalnie wybranym Sejmie. Gdzie tu prawo i gdzie sprawiedliwość?
  • ~27:1
    (2018-10-25 20:54)
    wszyscy przeciw pisokalmukom, prostym katolickim cepom i innej masci kolaborantom!
  • ~KO to dno
    (2018-10-25 20:46)
    jedyny program oPOzycji - zwalczyć PIS, a potem koryto jak dawniej, nieważna Polska , ważne koryto.
  • ~to jest zbiór narzędzi prostych
    (2018-10-25 20:17)
    Cep cepa cepem pogania a z tyłu stoi ten co wyszedł z więzienia za kaucją . Nader ciekawe towarzystwo.
  • ~długo pracujący
    (2018-10-25 19:36)
    Komuna rozproszona po różnych partiach, teraz sie konsoliduje, ale polacy widzą że rządy PO i PSL to okradanie kraju i polaków przez konsorcja zagraniczne na miliardy euro.
  • ~DziękujęNieJem
    (2018-10-25 19:26)
    Parada Oszustów łączy siły z Komunistycznymi Obłudnikami. Nie mają programu, ale nienawidzą PiS-u. I tym chcą karmić Naród...